İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Gaziosmanpaşa Branda Tente

Gaziosmanpaşa Branda Tente

Branda tente, dış mekânlarınızı kullanabilir duruma getiren çeşitli sistemler bütünüdür. İnsanlar yazın sıcaktan kışında yağmur  ya da kar gibi yağışlardan etkilenir. İş ortamlarını ya da ev ortamlarını korunaklı bir düzeye getiren sistemdir. Bu sistemin birçok çeşidi vardır insanlar bütçelerine göre ya da kullanım alanlarına göre bu çeşitlilikten yararlanabilirler. Gaziosmanpaşa Branda Tente firmamızdan konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız  […]

Branda tente, dış mekânlarınızı kullanabilir duruma getiren çeşitli sistemler bütünüdür. İnsanlar yazın sıcaktan kışında yağmur  ya da kar gibi yağışlardan etkilenir. İş ortamlarını ya da ev ortamlarını korunaklı bir düzeye getiren sistemdir. Bu sistemin birçok çeşidi vardır insanlar bütçelerine göre ya da kullanım alanlarına göre bu çeşitlilikten yararlanabilirler. Gaziosmanpaşa Branda Tente firmamızdan konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız  branda tente yaptırmak istediğiniz mekânlarınıza gerek ölçü alır sonrasında sizin tercihleriniz doğrultusunda branda tente modeli seçilip kaliteli bir şekilde teslimat gerçekleşir.

Gen Tente | körüklü tente, karpuz tente, körüklü tente fiyatları istanbul, körüklü tente metre fiyatları, körüklü tente malzemeleri, körüklü tente branda, sabit tente, körüklü tente menteşesi, balkon tente fiyatları, balkon tente modelleri

Branda Tente Avantajları

Branda tente avantajlarını birçok alanda görebilirsiniz. Branda tenteyi iş yerinize yaptırmak istiyorsanız birçok faydasını görürsünüz. Bu faydalar mevsimsel sorunları ortadan kaldırmaya yöneliktir. Örneğin işletmenizin önüne yaptırdığınızda gelen müşterileriniz yağmur ya da güneşten etkilenmez bu da sizin işletmenizdeki konforu arttırdığı için müşteri açısından memnuniyet sebebidir. İşletmeniz hem tercihler arasında olur hem de işletmedeki ürünleri güneş ışınlarından korumuş olursunuz. Ev ortamlarında kullanılan branda tente modellerinde ise hem kışın hem de yazın mevsimsel değişmeler sizi etkilemez. Sadece mevsimler sebepler değil görüntüde de şıklığı ve modernliği yakalayabilirsiniz.

Branda Tente Fiyatları

Branda tente birden çok çeşitlilik gösterir bu çeşitlilikler oluşturulurken malzeme farklılıkları olur. Branda tente şeffaf ve kumaş olarak çeşitli malzemeler kullanılır. Bu malzemeler fiyat farklılığına sebep olur durum böyleyken branda tente fiyatları alt düzeyden başlayarak üst kademelere doğru fiyat farklılığı gösterir. Müşterilerin mekânlarında hangi ürünü tercih edecekleri bilinmediği için kesin bir fiyat ortalaması verilememektedir. Çünkü hem model hem de ölçüler alınarak hesaplanan bir sistemdir. Detaylı bilgi için Gaziosmanpaşa Branda Tente firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Branda Tente Çeşitleri

 • Otomatik Branda Tente: Otomatik tente modelimiz mekânlara monte edildiğinde açılıp kapanmasının bir kumanda üzerinden yapılmasına otomatik branda tente denir. Otomatik olması kullanım kolaylığı ve konforu sağlar. Özellikle lokantalarda cafelerde tercih edilen bir branda çeşididir. Müşteriyi rahatsız etmeden şık görünümlü bir üründür.
 • Manuel Branda Tente: Manuel branda tente otomatiğin tam zıttıdır. Tentenin kullanımı insan gücüyle yapılır. Genellikle çevirmeli sistem kullanılır. Müşterilerin tercihine göre uygulama yapılır.
 • Mafsallı Branda Tente: Mafsallı tente modelimiz manüeldir. Mafsallı denmesinin sebebi iki panel üzerine konulmuş sistemli bir tente modelimizdir. En çok kullanılan ve modern duruşuyla tercih edilen bir üründür.
 • Körüklü Branda Tente: Branda tentelerde çeşitlilik oldukça fazladır. Bu çeşitlerden biride körüklü brandadır. Körüklü denmesinin sebebi üst üste katlanabilir özelliğe sahip olmasından dolayı körüklü denmiştir. Körüklü olması kullanımı oldukça rahat hale getirir. Evlerin bahçelerinde ayarlanabilir körüğü ile tercih sebebidir. Tente kademeli şekilde kalabilir. Ürün manüeldir.
 • Raylı spotlu Branda Tente: Branda tentenin raylı sisteme kurulmasıyla oluşturulan bir mekanizmadır. Raylı oluşu mekânlarda görselliği ön plana çıkararak mekânın dikkat çekmesine yardımcı olur. Otel girişleri, cafe girişleri, spor salonu girişleri gibi birçok alana kurulur ve mekânın şık  ve kaliteli gözükmesini sağlar. Raylara monte edilmiş spotlar mekânı aydınlatır ve ışıltılı bir görünüm kazandırır.
 • Raylı Branda Tente: Spotlu tentenin spot monte edilmemiş halidir. Müşterilerin tercihine göre çeşitlilik sağlanır. Gaziosmanpaşa branda tente firmamızdan konuyla ilgili destek alabilirsiniz. Firmamız çeşitli yelpazesiyle müşterilerin isteklerini özenle yerine getirir.

Branda Tente Seçiminde Dikkat Edilecekler

Branda tente seçiminde bulunacak müşteriler mutlaka alanında uzman firmadan bilgi almalıdır. Branda tente seçimi birçok alandan oluşur. Bu alanları iyice araştırıp mekânınıza öyle branda tente yaptırabilirsiniz. Branda tente seçiminde kumaşın kalitesi çok önemlidir. Branda tenteler dört mevsime uygun olmalıdır. Öncelikle ne istediğinize karar verin sonrasında  Gaziosmanpaşa Branda Tente firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Balkon Tente Fiyatları 1 Metre 300 TL İNDİRİMLİ FABRİKADAN

Branda Tentenin Kullanım Alanları

Branda tente, cafelerin açık alanlarında, lokantaların dış mekânlarında, çay bahçelerinde, açık mekân oyun parklarında, evlerde, sitelerin ortak kullanım alanlarında birçok alanda hayatımıza yardım eder. Örneğin cafelerin dış mekânlarında müşterilerin rahat edebilmesi için kullanılır. Branda tente sadece mevsim etkilerinden değil şık dizaynıyla mekânlara göz dolgunluğu verir. Mekânların görselliğini zenginleştirerek müşterilerin dikkatini çeker. Branda tente birçok çeşidiyle mekânlarınıza farklılık katar. Mesela restoranların açık alanlarında spotlu branda tente kullanımı o mekânın dikkat çekmesine ve gösterişli durmasına yardımcı olur.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?