İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Giyotin Cam istanbul

Giyotin Cam istanbul

Giyotin cam sistemi kumanda veya motorlu sistem sayesinde uzaktan rahat bir şekilde açılıp kapanabilir. Bunun yanı sıra giyotin cam dikey kayar paneller ile bir arada bulunurken aynı zamanda alüminyum profil kasetlerin içerisinde yer alır. Bu ürün hiç bir dış etkenden etkilenmesin ve zarar görmesin diye özellikle fazla rüzgârlara dayanıklı termik oranı yüksek özel olarak üretilmiş […]

Giyotin cam sistemi kumanda veya motorlu sistem sayesinde uzaktan rahat bir şekilde açılıp kapanabilir. Bunun yanı sıra giyotin cam dikey kayar paneller ile bir arada bulunurken aynı zamanda alüminyum profil kasetlerin içerisinde yer alır. Bu ürün hiç bir dış etkenden etkilenmesin ve zarar görmesin diye özellikle fazla rüzgârlara dayanıklı termik oranı yüksek özel olarak üretilmiş alüminyum profiller ile kullanım sağlanır.

Bu ürün için genellikle alüminyum profil kalınlığı 4 cm et kalınlığı 3 mm olarak ayarlanır. Ayrıca alüminyum boyası için RAL elektrostatik toz boya kullanılır. Bunun yanı sıra giyotin cam kalınlığı 8mm olduğundan dolayı herhangi bir darbeye veya kırılmalara karşı oldukça sağlam ve güçlüdür. Bu nedenle bu sistem giyotin cam istanbul gibi bir firmaya taktırılabilir.

Bunun en büyük nedeni ise camların temperli olmasından kaynaklıdır. Cam paneller genellikle profile polimer bazlı ithal yapıştırıcı ile yapıştırılır. Fakat yapıştıktan sonra herhangi bir hava olaylarından etkilenmez ve deformasyona uğramaz. Aynı zamanda bu sistem ayrı yataklar üzerine kurulmuş olup tekerler nedeniyle oldukça rahat bir kullanım sağlar. Birbiri ile bağlantısı olmayan çift kilit sistemi sayesinde çok fazla güvenlik önlemi alınır.

Akıllı baza kapakları nedeniyle ve aksesuarlar sebebiyle bütün oluşumunu sağlayan sistemdir. Alt taraf ve üst taraf raylarda bulunan 10 mm kalınlığındaki fitiller çok yüksek seviyede yalıtıma neden olur. Kanatlardaki cam arasında ise yalıtım sağlamak amacı ile silikon bazlı fitil kullanılır

Otomatik Hareketli Giyotin Cam Sistemleri

Hareketli cam sistemlerinde genel olarak 8 mm ve 10 mm temperli cam kullanılır. Bunun yanı sıra 4+4 mm lamine cam veya ısı ve ses yalıtımına karşı çok yüksek ve dirençli ısı cam kullanılabilir. Kişinin istediği sisteme göre modeller 2, 3 veya 4 camdan oluşabilir. Bu tamamen kişinin ne kadar rahat kullanabileceğine bağlıdır. Sistem üzerine kurulan camların ilki sabit olurken diğerleri ise hareketli olacak şekilde dizayn edilir.

Sabit cam en azından diğerleri açık bir vaziyette iken korkuluk görevi de görebilir. Sistem sayesinde hem güvenlik hem de güzellik bir arada sunulmuş olur. Aynı zamanda motorların yüksek kalitesi sayesinde sizler hem kullanım açısından kolay bir korkuluk sahibi olurken ayrıca cam balkon sistemi ile en iyi çözüm elde etmiş  olursunuz. Bu nedenle giyotin cam istanbul gibi bir firmadan bu sistem kolay ve pratik bir şekilde taktırılabilir.

Giyotin Cam Özellikleri Nelerdir?

Giyotin cam dışarıdan bakıldığında da oldukça estetik bir görünüme sahiptir. Bu nedenle giyotin cam istanbul gibi bir firma sayesinde taktırılarak birçok yerde kullanılabilir. Bu sistemi özellikleri ise; kolay kurulum ve kullanım rahatlığı sağlar, sessiz çalışma sistemine sahiptir, camların seviyeleri ayarlanabilir ve ısı cam opsiyonu gayet iyidir, çok yüksek fırtına, rüzgâr ve çarpmalara karşı oldukça dayanıklı ve dirençlidir, kolay temizleme özelliğine sahiptir ve cam istenildiği zaman uygun maliyetli bir fiyata değiştirilebilir, herhangi bir kazayı önlemek amacı ile oldukça güvenli bir sistemdir, sistem buton veya anahtar kontrolü sayesinde çalışır. Tüm özelliklerinden dolayı çok rahat ve kolay bir kullanım sağlar. İstenilen ve uygun görülen her yere takılıp kullanılabilir.

Giyotin Cam Avantajları Nelerdir?

Giyotin cam sistemi sayesinde birçok avantaj elde edebilirsiniz. Çünkü bu sistem ile evinizin balkonunu kapatırsanız size oda gibi bir yer sunulmuş olur ve bu durumda orası çocuklu aileler için hem güvenli olur, hem de birçok avantaj sağlar. Özellikle fazla kullanım alanı olmuş olur, içerideki havayı kontrol edebilirsiniz, camların ayarlanabilir seviyede olması nedeni ile rüzgârlara karşı koruma sağlar, kolay açılıp kapanabilen bir sisteme sahiptir, sabit kalan panel sayesinde korkuluk görevi görülebilir.

Bu durumda oldukça önemli bir husustur. Başka cam sistemlerine göre daha güvenli bir üründür, elektrik kesintisi gibi durumlarda motor USB gücü kaynağı nedeniyle kontrol edilebilir. Birçok özellikler sunan bu ürün kullanan kişiler arasında oldukça beğenilmektedir. Bu sistem genel olarak kafe, iş yerleri, mağaza gibi birçok yere de takılmaktadır. Ayrıca istediğiniz cam rengini kendi zevkiniz ve isteğinize göre taktırıp kullanabilirsiniz. Tüm bu özelliklerinden dolayı firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?