İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Gölgelik File istanbul

Gölgelik File istanbul

Gölgelik file istanbul firmaları güvenlik filesi üretimi ile sektörde yer almaktadır. istanbul firmalarının sektörde tercih edilme nedenleri üretimini yaptıkları  filelerin kaliteli ve çok fazla kullanım avantajlarıdır. Gölgelik filesi inşaat sektörünün olmazsa olmaz güvenlik önlemlerinin başında gelmektedir. Aşırı güneş alan alanlarda işçilerin çalışmasını kolaylaştırmak için tercih edilir.  Güneş ışınlarından korumanın yanında kaliteli üretilen bir file inşaat alanında gereken can güvenliğinin sağlanmasına […]

Gölgelik file istanbul firmaları güvenlik filesi üretimi ile sektörde yer almaktadır. istanbul firmalarının sektörde tercih edilme nedenleri üretimini yaptıkları  filelerin kaliteli ve çok fazla kullanım avantajlarıdır. Gölgelik filesi inşaat sektörünün olmazsa olmaz güvenlik önlemlerinin başında gelmektedir. Aşırı güneş alan alanlarda işçilerin çalışmasını kolaylaştırmak için tercih edilir.  Güneş ışınlarından korumanın yanında kaliteli üretilen bir file inşaat alanında gereken can güvenliğinin sağlanmasına da yardımcı olur. İşçilerin ve diğer kişilerin cilt kanseri gibi olumsuz hastalıklardan korunmasını sağlar.

Müşterilerimizin istekleri ve inşaatın boyutuna uygun sıklıkta file örmesi yapıyoruz. Kullanılan filelerin üretimini yaparken dikkat edilen ilk unsur file örülen iplerin dayanıklılığıdır. İmalat sırasında kullanılan ip ne kadar dayanıklı olursa fileden o kadar verim alınır. File istenilen ölçülerde kısa sürede hazırlanarak müşterilere teslim edilir.

Gölgelik Filesinin Özellikleri Nelerdir?

Gölgelik file istanbul bölgesinde üretilen filenin genel özellikleri;

 • Bahçelerde ve çalışma alanlarında insanların güneşin zararlı etkilerinden korunmasını sağlar.
 • Rüzgârın etkisini azaltarak çalışanların ve daha güvenli bir ortamda iş yapmasını sağlar.
 • İhtiyaç duyulan  alanının boyutuna uygu olarak ayarlanabilir.
 • Bahçe çitlerine örülen file zararlı hayvanların girmesini engelleyebilir.
 • Üretiminde kullanılan malzemenin yapısından dolayı uzun yıllar kullanılır ve dayanıklıdır.
 • İnşaatta kullanıldığı zaman iskeleye monte edildiği zaman malzemelerin düşmesini engeller.
 • Çalışan işçiler ve çevredeki insanlar için can güvenliğini sağlar.

Gölgelik filesinin özelliklerinden yararlanabilmek için kaliteli file çeşitlerinin tercih edilmesi gerekir. Kalitesiz ürünler kısa sürede yıpranır ve istenilen güvenliği sağlamaz. Can ve mal güvenliği için kaliteli ürün tercih edilmesi gereklidir.

File  Çeşitleri

Gölgelik file istanbul firmaları tarafından üretimi yapılan file modelleri, İnşaat güvenlik filesi, iskele gölgeleme filesi, asansör ve merdiven güvenlik filesi, balkon filesi, halı  saha filesi ve raf emniyet filesidir. File çeşitleri kullanım amacına uygun olarak üretilmektedir. File çeşitleri üretilirken kullanılan malzeme, filenin ölçüsü ve filenin örme şekli değişir. Güvenlik amacı ile kullanılan fileler daha sık ve sert iplerden oluşturulmalıdır. Olası bir düşme anında düşmeyi hafifletmek ve can güvenliği sağlamak amacı ile belirli bir kilogramı taşıyabilmelidir. İnşaat sektöründe kullanılan fileler işçilerin güvenliği için büyük önem taşımaktadır. Çitlere sarılan gölgelik filesi kendinize ait kişisel alanınızı koruma imkânı tanır.

Gölgelik Filesi Nereden Alınır?

Gölgelik file istanbul firmalarına ait tüm file modellerini mağazalardan ya da web sitelerinden istenilen zaman satın almak mümkündür. İhtiyaca en uygun fileyi satın almadan önce satış temsilcilere danışmak gerekir. Amacına en uygu olan file modelini seçmek için tecrübeli personeller her daim yardıma hazırdır. Özellikle evin ve iş yerinin bahçesinde kullanılacak gölgelik filelerinin dekorasyona uygun olarak seçilmesi önemlidir. Satış temsilcilerinin sorduğu sorulara yeterli cevaplar vermek en doğru ürünü almanız için yeterli olacaktır.

Gölgelik Filesinin Fiyatları

Gölgelik file istanbul fiyatları belirlenirken dikkate alınan bazı kriterler vardır. Filenin modeli, filenin boyutu, yapımında kullanılan malzemenin yapısı, filenin örüleceği alan ve teslimat süresi gibi kriterler dikkate alınır. Sektörde yer alan farklı firmalar nedeni ile file fiyatlarında farklılıklar karşınıza çıkar. Kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz file modelleri piyasa değerinin altında satılamaz. Bu nedenle kaliteden ödün vermemek için piyasa değerinin altında satış yapan firmalar ile çalışmak önerilmez. Maddi kayıp yaşamamak ve kalitesiz ürüne sahip olmamak için iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Firmalar tarafından satışı yapılan file modellerinin fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz firmalara ulaşabilirsiniz. Araştırma yapmadan alışveriş yapmanız tavsiye edilmez.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?