İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.427,6300
 • EURO
  $1,0760
 • ALTIN
  $48.027,2300
 • BIST
  $180,3000
Gölgelik Jüt istanbul

Gölgelik Jüt istanbul

Gölgelik jüt istanbul konusunda bir ihtiyacınız varsa, bu konuda uzun zamandır üretim yapan güvenilir bir firmaya başvurmalısınız. Gölgelik jütler özel olarak üretilen kumaşlardır. Rüzgâr hızının daha yüksek olduğu yerlerde koruma amaçlı olarak kullanılır. Ayrıca eğer kısmi de olsa güneş ışığından faydalanmak isteniyorsa da gölgelik jüt olarak üretilen kumaşlar kullanılır. Hava geçirgenliği de yaklaşık yüzde 80 olan bu […]

Gölgelik jüt istanbul konusunda bir ihtiyacınız varsa, bu konuda uzun zamandır üretim yapan güvenilir bir firmaya başvurmalısınız. Gölgelik jütler özel olarak üretilen kumaşlardır. Rüzgâr hızının daha yüksek olduğu yerlerde koruma amaçlı olarak kullanılır. Ayrıca eğer kısmi de olsa güneş ışığından faydalanmak isteniyorsa da gölgelik jüt olarak üretilen kumaşlar kullanılır. Hava geçirgenliği de yaklaşık yüzde 80 olan bu kumaşlar yüksek kaliteli, doğal ve fiyat olarak da uygun olmasından dolayı çok tercih edilir.

Gölgelik Jüt Nerelerde Kullanılır?

Gölgelik jüt istanbul araması yapan kullanıcılar bu tür kumaşları, genel olarak bahçe ya da kafe gibi dışarıda gölgelik yapılması gereken mekânlarda kullanmak için araştırıyor. Bununla birlikte inşaat alanlarında soğutma ve de gölgeleme amacıyla da gölgelik jüt kullanılır. İnşaat alanlarından dışarıdan görünmemesi için de çok kullanılıyor. Ayrıca moloz parçası gibi parçaların etrafa saçılmaması ve daha düzenli çalışılmasını da sağlıyor. Tamamen doğal bir malzemeden üretilen gölgelik jütlerin en çok kullanıldığı yerlerden birisi de seralar. Seralarda güneş ışığını büyük oranda kesmek için ve ondan daha verimli bir şekilde faydalanmak için gölgelik jütler tercih edilir. Turistik yerler ve plajlar da bu kumaşın en çok tercih edildiği yerler. Çünkü hem güneşi engeller hem de hava geçirgenliği sağlar. Üstelik yazlık şemsiyelerde kullanıldığı takdirde şemsiyenin en ufak rüzgârda düşmesini de engeller.

Gölgelik Jütler ve Dekorasyon

Gölgelik jüt istanbul araması yaparken kaliteli bir üretim yapan bir firmayı seçerseniz aynı zamanda daha dekoratif görünen kumaşlar da bulabilirsiniz. Özellikle kafe ve bahçe düzenlemesinde kullanmak isterseniz bej ya da yeşil tonlarında çok daha hoş görünen gölgelik jütlerden satın alabilirsiniz. Toprak renginin farklı tonları da mekânınıza daha ferah bir hava katabilir. Gölgelik jütler çok amaçlı olarak kullanılan ekonomik ürünlerdir. Hem fiyat, hem dekoratif görüntü hem de işlevsellik açısından çok kullanışlı olan bu kumaşlar hemen her yerde büyük bir rahatlık sağlar. Restoran ve lokantalar için de çok güzel bir görünüm kazandırabilir.

Ekonomik ve Birbirinden Güzel Renklerde Gölgelik Jütler

Gölgelik jüt istanbul ihtiyacınız varsa, bu konuda uzun zamandır üretim yapan bir firmadan satın alabilirsiniz. Güvenilir ve profesyonel hizmet veren bir firma ile görüşürseniz uygun fiyatlı ve kaliteli gölgelik kumaşlar satın alabilirsiniz. Gölgelik jütleri kendi bahçenizde kullanacaksanız dilediğiniz güzel bir renk seçebilirsiniz. Bazen bahçenin korkuluklarını çevirmek için de kullanılan bu kumaşlar bahçe için alınacaksa en uygun renk yeşildir. Bahçenizde bir şey yetiştirecekseniz korkulukları bunlarla sararak güneş ışığından dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Eğer bahçenize ufak ve şık bir kamelya yerleştirmek isterseniz de gölgelik jüt satın alabilirsiniz. Aynı şekilde balkonunuzu daha şık ve güneşten daha iyi yararlanabileceğiniz şekilde düzenlemek için de gölgelik jüt kullanabilirsiniz.

Gölgelik Jüt Nasıl Satın Alınır?

Gölgelik jüt istanbul araması yapacak olanlar bu jütleri belirli bir boyda satın almalıdır. Genel olarak jütler enleri sabit bir büyüklükte imal edilir. Boyunu ise kullanacağınız alana göre siz seçersiniz. Ama boy konusunda endişeniz varsa satıcı firmaya danışabilir ve onlardan yarım alabilirsiniz. Aynı zamanda bunları satın alacağınız firmadan dekore edilmeleri konusunda yardım da alabilirsiniz. Hem üretim yapan hem de montajı ile ilgilenen bir firma ile görüşürseniz daha rahat edersiniz. Nasıl kullanacağınıza ve ne kadarlık bir alanda kullanacağınıza göre bir seçim yapıp ona göre satın almanız gerekiyor. Bütün bu konular hakkında yardımcı olabilecek uzman bir firma sizin bütün sorularınıza yanıt verebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?