İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Gölgelik Tente Fiyatları

Gölgelik Tente Fiyatları

Pergole Türkçe anlamı ile gölgelik anlamına geliyor. Pergole yani gölgelik tenteler pek çok farklı alanda kullanım gösteren kaliteli tente modelleri oluyor. Tente yapılırken kullanılan işçiliğe bağlı olarak kalite konusunda değişim söz konusu oluyor. Gölgelik tente yapımında daha çok Karaçam ve Rusça çamı gibi malzemeler kullanılıyor. Bu malzemeler ile çok dayanıklı ve su geçirmez sistemler meydana […]

Pergole Türkçe anlamı ile gölgelik anlamına geliyor. Pergole yani gölgelik tenteler pek çok farklı alanda kullanım gösteren kaliteli tente modelleri oluyor. Tente yapılırken kullanılan işçiliğe bağlı olarak kalite konusunda değişim söz konusu oluyor. Gölgelik tente yapımında daha çok Karaçam ve Rusça çamı gibi malzemeler kullanılıyor. Bu malzemeler ile çok dayanıklı ve su geçirmez sistemler meydana geliyor. Aynı zamanda gölgelik konusunda da büyük bir avantaj sağlıyor.

En dayanıklı gölgelik tente sisteminin oluşturmak isteyen kişiler tik ağacından elde edilen malzemeleri kullanmalıdır. Bu malzemeler ile yapılan gölgelik tente sistemleri 50 yıla kadar dayanıklılık sağlıyor. Gölgelik tente fiyatları tercih edilen malzemeye bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Kaliteli malzemenin kullanılması ile birlikte fiyatta da artış söz konusu oluyor. Çatıda yada teras kısmında bulunan açıklıkları kapatmak için gölgelik tente sistemleri tercih ediliyor. Kullanılan özel kumaşlar ile güneş ışınlarından bulunan mekânı korumak mümkün oluyor.

Bidesenal Bahçe Çardağı Gölgelik Tente 3 m Fiyatı

Gölgelik Tente Modelleri

Gölgelik tente sisteminin pek çok modeli bulunuyor. Kullanılan malzemeye ve kumaş kalitesine bağlı olarak modeller değişim gösteriyor. Ahşap yapılı gölgelik tente sistemleri olduğu gibi alüminyumdan yapılan gölgelik tente sistemleri de mevcut oluyor. Daha dayanıklı bir sistem oluşturmak isteyen kişiler alüminyumdan yapılan tente sistemlerini tercih ediyor.

Ahşap tente sistemleri çok daha güzel bir görsele sahip olduğu için görselliği ön planda tutan insanlar genellikle ahşap gölgelik sistemleri tercih ediyor. Ahşap gölgelik tente sistemini tercih eden kişiler dayanıklı olması adına tik ağacından elde edilen malzemeleri kullanmalıdır. Gölgelik tente sistemlerini tercih ederken her mevsime uyumlu olmasına ve dayanıklı olmasına çok dikkat etmek gerekir.

Gölgelik Tentenin Avantajları Nelerdir?

Gölgelik tente sistemleri dış mekânın korunması konusunda çok büyük bir avantaj sağlıyor. Özellikle yağmur suları ve güneş ışınları dış mekânda hiç istenmeyen durumlardır. Gölgelik tente sistemleri ile bu durumdan tamamen kurtulmak mümkün oluyor. Bu sistemi oluştururken kaliteli kumaşlar ve kaliteli bir iskelet yapısı kullanmak çok önemli bir konudur. En büyük avantajlarından biri mekânların ya da bahçelerin mobilyalarını korumak adına oluyor.

Dış mekânlarda kullanılan mobilyalar güneş ışınlarından ve yağmur sularından zarar görürler. Bu gibi olumsuz durumları ortadan kaldırmak için gölgelik tente sistemleri son derece büyük bir fayda sağlıyor. Gölgelik tente fiyatları tente de kullanılan kaliteli malzemeye ve desene bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Gölgelik tentelerin en büyük avantajlarından biri görsel açıdan etkileyici bir görüntü ortaya çıkarması oluyor. Özellikle ahşap gölgelik tenteler hoş bir görüntü ortaya çıkarıyor.

 

Gölgelik Tente Kullanım Alanları Nelerdir?

Tente modelleri farklı alanlarda tercih ediliyor. Bu sebeple her tente modelini her mekânda kullanmak mümkün olmuyor. Kendi mekânınız için en uygun olan tente modelini tercih ederek daha faydalı bir seçim yapmış olursunuz. Gölgelik tente sistemleri daha çok bahçe ve teras gibi alanlarda tercih ediliyor.

Sürekli Güneş gören ve yağmur suyuna maruz kalan alanlarda Bu sistemler kullanılarak olumsuz olaylardan kaçınmak mümkün oluyor. Aynı zamanda kafelerin ve restoranların dış mekânlarında da çok fazla tercih edilen modellerden biridir. Kermes ya da dış mekân eğlencesi düzenlenmesi esnasında gölgelik tente modelleri çok sık tercih ediliyor. Gölgelik tente ler evlerin balkonlarında da çok fazla tercih ediliyor.

3x3 Gazebo Gölgelik Bahçe Çadır Polyester Tente | Clk Ticaret

Gölgelik Tente Fiyatları

Son yıllarda ön plana çıkan gölgelik tenteler bahçe ve teras sahibi olan kişiler tarafından en çok tercih edilen modellerden Biri haline geldi. Bahçe konseptine uygun olarak tercih edilen modeller ile güzel bir görüntü ortaya çıkarmak mümkün oluyor. Gölgelik tente fiyatları pek çok hususa bağlı olarak değişim gösteriyor. Özellikle tercih edilen malzemelerin kalitesi fiyat oluşumunda çok büyük bir etkiye sahiptir.

Aynı zamanda tercih edilen kumaşın rengine, kalitesine ve desenine bağlı olarak fiyat değişimi söz konusu oluyor. Kaliteli malzemeler tercih edildiği zaman çok uzun süreli bir kullanım imkânı sağlanıyor. Bu sebeple gölgelik tente alacak kişilere ilk olarak kaliteli bir model tercih etmesi önerilir. Bahçe gibi alanlarda sürekli güneş görecek olan tentelerin hızlı bir şekilde deforme olmaması adına mutlaka kaliteli tenteler tercih edilmelidir. Gölgelik tente sistemleri ile ilgili firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?