İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Güdül Tente Branda

Güdül Tente Branda

Yaşam alanları ve işyerleri için gerekli olan birçok ekipman bulunuyor. Bu ekipmanlar genellikle insan hayatını kolaylaştıran yapılardır. Evlerde ve işyerlerinde kullanılan birçok koruma sistemi ile hem güzel bir yaşam alanı oluşturabilir, hem de kullanışlı bir yapı elde edebiliriz. Yaşam alanları ve işyerlerinde en çok tercih edilen ürünler tente ve branda sistemleri oluyor. Tente ve branda […]

Yaşam alanları ve işyerleri için gerekli olan birçok ekipman bulunuyor. Bu ekipmanlar genellikle insan hayatını kolaylaştıran yapılardır. Evlerde ve işyerlerinde kullanılan birçok koruma sistemi ile hem güzel bir yaşam alanı oluşturabilir, hem de kullanışlı bir yapı elde edebiliriz. Yaşam alanları ve işyerlerinde en çok tercih edilen ürünler tente ve branda sistemleri oluyor. Tente ve branda sistemleri geçmiş yıllardan günümüze kadar kendini yenileyerek ve geliştirerek modernize edilmiş olarak gelmiştir. Birçok yeniliği bünyesinde barındıran tente sistemleri insanlar için oldukça ideal bir üründür. Birçok modeli ve kullanışlı yapısı her türlü firma tarafından üretiliyor. Kaliteli ve şık tasarımlı olan tente ve branda sistemleri, yaşam alanlarınıza fark katıyor ve kullanılabilir yapısı ile ihtiyacınızı karşılıyor.

Branda Ve Tenteler Nerelerde Kullanılıyor 

Branda ve tente sistemleri yaygın olarak her türlü mekânda kullanılıyor. Genellikle kafe ve restoranlar da en çok tercih edilen branda ve tente sistemleri oluyor. Kafelerde ve restoranlar da açık alanların kapatılması için kullanılıyor. Özel birçok teknik ile üretilen tente ve branda sistemleri, kış bahçeleri ve özel mekânlar oluşturmak için oldukça önemli ürünlerdir. Branda ve tente sistemleri her türlü fuar alanı ve sergi alanlarında kullanılıyor. Bu tarz yerlerde herhangi bir kullanım iznine gerek olmadan branda ve tente sistemleri kurulabilir. Genellikle büyük panayırları da tercih ediliyor. Pazar oluşumlarında, kapı ve pencere korumalarında balkon korumalarından branda ve tente sistemleri tercih edilir. Ayrıca şemsiye modelleri de her türlü plaj ve sahil kesimlerinde sıklıkla tercih edilen koruma ürünlerinin başında yer alıyor.

Branda Modelleri

Branda ve tente sistemleri, hem güneşten hem yağmurdan korunmak için tercih edilir. Büyük çaplı işletmeler kendi yapılarına göre branda sistemleri tercih edebilir. İstediğiniz ebat ve boyutlarda branda sistemleri üretimi yapılıyor. Branda tenteler birçok modelde bulunuyor. Kendi  işletmenizin boyutuna ve türüne göre branda ve tente sistemleri tercih edebilirsiniz. Branda modelleri, körüklü branda, t- modül branda, mafsallı branda, çubuk branda, şemsiye branda,  şeffaf branda modelleri ülkemizde ve tüm dünyada üretiliyor. Branda ve tente modelleri genellikle, şekli ve yapısı itibariyle hem dekorasyon hem de ihtiyaç amaçlı kullanılıyor. Güdül branda  tente üretimi yapan firmamız kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sizlere sunuyor.

Otomatik Branda Ve Tente Sistemleri

Branda ve tente sistemleri arasında en çok tercih edilen otomatik sistemleri oluyor. Otomatik sistem branda ve tenteler kullanım avantajı ve kolaylığı sayesinde işletmelere büyük katkıda bulunuyor. Otomatik tente sistemlerine pergola adı veriliyor. Pergola sistemleri de branda yukarıya doğru bir başörtü ile katlanır ve yeniden açılabilir. Böylelikle bulunduğunuz ortamda havalandırma yapabilir, aynı zamanda kötü hava koşullarına karşı komple kapatarak küçük bir mekân oluşturabilirsiniz. Otomatik pergola sistemleri kafe ve restoranlar da tercih edilir. Kullanım alan avantajı ve tanınmış olduğunu  özellikler sayesinde, otomatik sistemli yapılar  insan hayatını kolaylaştıran yapılardır. Bulunduğunuz ortamda kullanılabilir alanlar yaratmak, güneş ve soğuğa karşı korumak istiyorsanız pergola otomatik sistemleri oldukça idealdir. Güdül branda tente üretimi yapan firmamız kaliteli ve uygun fiyatlı her türlü branda modelleri üretiyor.

Branda Ve Tente Fiyatları

Branda ve tente fiyatları, genellikle kullanılacak olan malzemenin kalitesi ve uygulanacak olan bölgenin uzunluğu ile alakalı olarak fiyatlarda farklılık meydana getiren yapılardır. Branda ve tente fiyatları oldukça uygundur. Herkesin ulaşabileceği yapılardır. Güdül branda tente üreticisi firma olarak, uygun fiyatlı ve kullanışlı birçok branda modellerini sizlere sunuyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?