İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Güngören Branda Tente

Güngören Branda Tente

Branda Tente, açık alanların yaşanabilir şartlara getirilmesi için uygun malzemelerden elde edilen teknolojisi gelişmiş  motorlu ya da motorsuz alettir. İnsanların çoğu mevsim şartları ne olursa olsun dış mekânları tercih ederler bu sebeple devreye branda tente sistemi girer. Motorlu ya da motorsuz denmesi kumandayla kapanıp açılmasıyla ilgilidir. Daha detaylı bilgi için Güngören Branda Tente firmamıza danışabilirsiniz. Branda Tente […]

Branda Tente, açık alanların yaşanabilir şartlara getirilmesi için uygun malzemelerden elde edilen teknolojisi gelişmiş  motorlu ya da motorsuz alettir. İnsanların çoğu mevsim şartları ne olursa olsun dış mekânları tercih ederler bu sebeple devreye branda tente sistemi girer. Motorlu ya da motorsuz denmesi kumandayla kapanıp açılmasıyla ilgilidir. Daha detaylı bilgi için Güngören Branda Tente firmamıza danışabilirsiniz.

Branda Tente Modelleri

Branda Tente birçok çeşitlilikten oluşur. Müşteriler mekânlarına en uygun olan branda tenteleri tercih edebilir. Mekânlarınızda şık ve modern görünüşü elde edebilirsiniz. Aşağıdaki çeşitlerin detaylarını inceleyerek tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Kış Bahçesi – Monte Carlo Tente

·         Sporlu Raylı Branda Tente Modeli

Branda tente modellerinden oldukça şık gözüken ve kullanılan alanları modern hale getiren tente modelidir. Panel üzerinde raylı bir sistem üzerine konulmuştur. Bu model daha çok restorant, cafe, evlerin kış bahçesi gibi alanlarda kullanılır. Görüntüsü dolayısıyla insanı cezp eder. İş yerlerinde kullanılması mekânı kaliteli ve aydınlık gösterir. Sistemi otomatiktir. Kumandayla açılıp kapanma kolaylığı vardır.

·         Raylı Branda Tente Modeli

Spotlu sistemle aynıdır sadece spotsuz olanıdır. Tercih edilme sebeplerinden biri ortamı ferah ve geniş göstermesidir. Otomatik sistem üzerine konumlandırılmıştır. Bu modelin kullanılmasının başka avantajları da vardır. Alanların yan tarafları camla kaplanabilir ve ortam tamamen kapalı alana çevrilebilir. Tercih edecek olanlar bu özelliği göz önünde bulundurmalıdır.

·         Fransız Branda Tente Modeli

Bu ürün kullanılan yeri Fransızların meşhur sokakları gibi şık bir görüntüyü anımsatır. Fransız tente Modeli genellikle görsel amaçlı kullanılır. Villa tarzı evlerde, butik otellerde, butik tatlıcılarda bu görüntüye sık rastlarsınız.

·         Otomatik Branda Tente Modeli

Otomatik modeller belli bir düzenek üzerine konulmuş uzaktan kumandayla hareket ettirilen çeşitler içindedir. Restorantlarda sıkça kullanılır. Müstakil evlerde de kullanım alanı oldukça yaygındır.

·         Manuel Branda Tente Modeli

Bu model en sık kullanılanlar arasındadır. Orta düzey ürünlerde kullanılır. İnsan gücü gerektirir. Kumandası yoktur ve kol yardımıyla kapama açma işlemleri gerçekleştirilir.

·         Mafsallı Branda Tente Modeli

Tente modellerinde tercih sırasında ilk sıralarda olan bir üründür. Bu ürün bloklar arasına tentenin yerleştirilmesiyle kullanılan üründür. Manuel kullanımı mevcuttur. Kullanımı kolay ve modern görüntüye sahiptir.

·         Motorlu Pergole Branda Tente Modeli

Pergole branda modelimiz şık görüntüsüyle meşhurdur. Birçok alanda kullanımı mevcuttur. Özellikle kış bahçelerinde yeşilliklere uygun görüntüsüyle dikkatleri üstüne çeker. Motorlu denmesinin sebebi otomatik yani kumandalı olmasıdır. Tentelerde birden çok isim kullanılır. Birçoğu aynı anlama gelir. Detaylı bilgi almak için Güngören Branda Tente firmamıza başvurunuz.

Ev Tipi Branda Tente Modelleri

Branda tentede ev tipi denmesinin sebebi konforuyla ilgilidir. Fakat mekanik aletlerin gelişmesiyle birçok alana entegre olabilirler. Müşterimizin tercihleri doğrultusunda model beğenilir evin hangi bölgesinde olacağına karar verilir. Evin balkonu, çatı katı, havuz üstü, zemin balkonu gibi birçok ev alanına uygulanır. Modeli sizin zevkinize ve bütçenize göre değişim gösterir. Model için Güngören Branda Tente firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

 Kış Bahçesi Branda Tente Modelleri

Evlerdeki kış bahçeleri ya da cafelerin kış bahçelerinde en çok kullanılan model spotlu raylı branda tente modelidir. Bu model hem alanınızı şık gösterecek hem de kışın karanlığını ışıldatacaktır. Fakat spotlu tercih etmek zorunda değilsiniz zevkinize ya da bütçenize göre birçok çeşidi uygulayabilirsiniz.

Düşük Bütçeli Modeller

Branda tente modellerinde kalite arttıkça fiyatları artar. Ürünler kumaşın kalınlığı, kumaşın içerisindeki malzemesi ayrıca ürünün özellikleri fiyatlarını arttırır. Öncelikle bütçenizi belirleyip bu bütçe dâhilinde hangi ürünleri tercih edebilirsiniz diye araştırma yapabilirsiniz. Ürünler ölçü büyüdükçe ve üst modelde bu ölçüye eklenirse fiyatlar artar. Branda tente modellerinde manuel ürünleri mafsallı ürünleri seçebilirsiniz.

Ürün / KIŞ BAHÇESİ & TENTE

 En Çok Tercih Edilen Modeller

Branda tentelerde aslında en çok tercih edilen derken birkaç başlık oluşturulabilir. Örneğin spotlu raylı branda tente modellerini daha çok cafe ve restorantlar tercih etmektedir. Manuel sistemli ürünleri ev sahipleri balkonları için tercih etmektedir. Ürünlerin tercih meselesi zevkle ilgilidir. Sizin internette en çok tercih edilen model olduğu için tercih etmeniz gerekmez kendi zevkinize ve bütçenize göre istediğiniz ürünü yaşam alanlarınızda tercih edebilirsiniz. Ürünleri tercih ederken mekânlarınızın ölçülerine uygun modelleri tercih etmelisiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?