İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Güzelyalı Tente Branda

Güzelyalı Tente Branda

Tente branda ve çadır ürünleri günlük yaşantımızda hepimizin hayatında, bir yerlerde karşımıza çıkmıştır. Gerek balkon ve bahçelerde, gerekse dükkân ve kafelerde, bazen de araç kasaları ile iftar çadırlarında insanların karşısına çıkar. Yaz tatillerinde gittiğimiz plajlarda şemsiye, top oynadığımız halı sahada ya da inşaatlarda şantiyede mutlaka görmüş veya kullanmışızdır. Tente branda bizleri güneş ışınlarından, yağmur sularından korumayı […]

Tente branda ve çadır ürünleri günlük yaşantımızda hepimizin hayatında, bir yerlerde karşımıza çıkmıştır. Gerek balkon ve bahçelerde, gerekse dükkân ve kafelerde, bazen de araç kasaları ile iftar çadırlarında insanların karşısına çıkar. Yaz tatillerinde gittiğimiz plajlarda şemsiye, top oynadığımız halı sahada ya da inşaatlarda şantiyede mutlaka görmüş veya kullanmışızdır. Tente branda bizleri güneş ışınlarından, yağmur sularından korumayı amaçlamaktadır. Özel olarak üretilmiş olan branda kumaşının içinde polyester bulunmaktadır ve bu sayede dayanıklılığı artar.

Ticari Ve Kişisel Alanlarda

Kalecik tente branda birçok ticarethanenin vitrin ve oturma açık alanlarının üst kısımlarında ve kişisel her türlü dükkân önlerinde güneş ve yağmuru önlemek için kullanılır. Kafelerde ve restoranların yarı açık bölümlerinde uygulanan çeşitli branda şekilleri ile modern ve kullanışlı hale getirilmesi amaçlanmıştır. Branda tentelerin birçok çeşitleri vardır. Körüklü tente, sabit tente, mafsallı tente, karpuz tente gibidir. Ayrıca kamelya ve kış bahçeleri de verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Araç kasaları  ve tekneler ile kamp çadırlarında da görülen brandalar daha birçok şekillerde karşımıza çıkar.

Yaz Kış Bahçede

Kalecik tente branda yazın kavurucu sıcağında bahçelerinizin yemyeşil olduğu ve mis gibi çiçekler arasında çayınızı yudumlayabilmeniz için kamelyalar imal etmektedir. Bu sayede yazın güzelliklerini doyasıya yaşama fırsatı bulursunuz. Kışın ise son yılların modası kış bahçeleri lapa lapa yağan karın ya da yağmurun sesi altında bahçenin yeşilliğinde içimizi ısıtan sıcacık çay keyfini sürün diye branda ile çevrilmiş özel alanınızı kuruyoruz. Kolay ısınabilen şeffaf branda altında bahçe keyfi sevenler için özel tasarlanan modellerimize göz atın.

İftar Çadırları Ve Sirkler

Güzelyalı tente branda ramazan ayı boyunca tüm il ve ilçe belediyeleri tarafından kurulan iftar çadırlarının da, halkın rahatça ve dış hava şartlarından etkilenmeden yemeklerini yiyebilmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Bu büyük çadırlar kurulup tekrar sökülerek başka alanlarda da tekrar kullanıma sunulmaktadır. Şehrinize gelen çeşitli kitap fuarları ve sirkler için olduğu kadar çocuk eğlence parkları da kurularak amme hizmetleri için tedarik edilir. Ayrıca tente branda ve çadır ürünlerinin kan bağış çadırları ve toplum yararına yapılan festivaller gibi kullanım alanları da mevcuttur.

Araç Kasaları Ve Teknelerde

Her türlü lojistik, nakliye ve taşımacılık şirketlerine ve özel kamyon, kamyonetlerin kasalarının muhafazasında, eşyaların korunabilmesini sağlamak amacı güdülerek gerekli ölçülerde yapılan branda tenteler kullanılmaktadır. Kasaların yağmur ve kar yağışından etkilenmesini ve taşınan malzemenin kıyı ve köşelerden düşmesini önlemek için tenteler çok kullanışlı ve ekonomiktir. Bunun yanı sıra engin denizlerde hava şartlarının gelgitli olması sebebi ile zorlu hava şartlarına göğüs germek ve gerekli alanların korunmasını sağlamak için branda ile korunak yapılmalıdır.

Halı Saha Ve Alan Kapatma

Günümüz gençleri halı sahaları mesken tutarak top koşturmakla beraber, seyircilerin de yağmurdan, güneşten korunmaya ihtiyaçları vardır. Bu yüzden halı saha yöneticilerinin ilk etapta yapması gereken en uygun pratik koruma şekli olan tente branda ile hem oyuncuları hem seyircileri koruyabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra inşaat şantiyeleri de alan kapatma konularında da brandalara oldukça iş düşmektedir. Alanın çevresini tehlikeli ve yasak olan kısımlardan itibaren örterek halkın zarar görmesini önlemektedir. Keza İnşaat sahalarının kenarları da bu yöntemle koruma altına alınabilmektedir.

Park ve Çay Bahçeleri

Yaz gelince çay bahçeleri ve parklar halkın en uğrak yerlerinden olup gölge alanlar bulmak için yarışırlar. Çay bahçelerinin masa konulan kısımlarının üzerlerine sabit tente ya da asma germe tenteler uygulayarak gayet hoş bir görüntü elde etmektedirler. Çift taraflı mafsallı tenteler ile yerden ayaklı bahçe şemsiyeleri de oldukça şirin gözükerek hem müşterileri güneş ve yağmurdan korur, hem de görsel güzelliğe ulaşır. Sizler de güneş ve yağmurdan korunmak için tente brandaya ihtiyaç duyuyorsanız web sitelerinden bize ulaşabilir ve istediğiniz ölçüde branda ürününe sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?