İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Hangar ve Depo Çadırı istanbul

Hangar ve Depo Çadırı istanbul

Hangar ve depo çadırı istanbul firmalarında aradığınız kriterlerde çadır sistemlerini bulabilirsiniz. Hangar ve depo çadırı kimi zaman yemek imal eden mutfak kimi zaman bu yemeklerin yenildiği yemekhane çadırı olarak karşımıza çıkmaktadır. Isı ve nem yalıtımına sahip ürünlerdir. Bu özellikleri ile içerdeki sıcak havayı dış ortama, dış ortamdaki soğuk havayı içeriye geçirmez şekilde üretilmiştir. Hangar ve […]

Hangar ve depo çadırı istanbul firmalarında aradığınız kriterlerde çadır sistemlerini bulabilirsiniz. Hangar ve depo çadırı kimi zaman yemek imal eden mutfak kimi zaman bu yemeklerin yenildiği yemekhane çadırı olarak karşımıza çıkmaktadır. Isı ve nem yalıtımına sahip ürünlerdir. Bu özellikleri ile içerdeki sıcak havayı dış ortama, dış ortamdaki soğuk havayı içeriye geçirmez şekilde üretilmiştir. Hangar ve depo çadırları sökülmesi ve taşınması kolaydır ve oldukça geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Bu tip özellikteki çadırlar endüstriyel çadır, tarımsal depolama çadırı, stoklu malzeme çadırı, , yığın depolama çadırı, araç garajı, atık malzeme depolama çadırı, barınak çadırı çalışma ortamını genişletmek için kullanılan yapılardır.

Depo ve Hangar Çadırı Özellikleri

Hangar ve depo çadırı istanbul zaman, ihtiyaç ve mali kaynak üçgeninde maksimum fayda sağlamak amacıyla tasarlanmış sistemlerdir. Hangar çadırları kurulum ve sökümü oldukça kolay pratik yapılardır. Ağır hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdırlar. Hangar çadırlarında kolon ve kiriş sistemi olmadığından depolama alanı olarak kullanılabilir, geniş bir iç hacmi sağlamaktadır. Depolanacak malzemeye en uygun yükseklik ve niteliğe sahip çadırlardır. Hangar çadırlarında isteğe bağlı olarak birçok opsiyon ve aksesuarlar kullanılabilir. Hangar çadırları İnşaatlarda, fabrikalarda lojistik departmanlarında kullanılmaya oldukça elverişli yapılardır.

Depo Çadırı

Hangar ve depo çadırı istanbul kurulumu ve kullanımı kolay gerekli çadır çeşitlerini bulabilirsiniz. Bu çadırlar, hem eşyalarınızı korumakta hemde çok geniş alanlar oluşturmaktadır. Depo çadırları belirli bir alanın kapatılıp, ihtiyaç duyulan eşyaları güneş ve yağmur gibi olumsuz hava şartlarından korunması için yapılması şart olan yapılardır. Çadır sistemleri betonarme yapıların aksine daha hızlı kurulum ve maliyetsiz yapılardır. Günümüz şartlarında betonarme yapılar birçok işlem gerektiren yapılardır, fakat depo çadırları izin prosedürlerine gerek kalmadan istenilen alana kurulma imkânı bulunmakla beraber kolay sökülüp tekrar kolay kurulabilme özelliğine sahip yapılardır. Depo çadır ve fabrika çadırları şekil olarak üçgen, yarım daire ve prizmatik olarak imal edilmektedir. Depolanacak malzeme ve iklim şartlarına göre izoleli ve izolesiz olarak da üretimi yapılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak sürgülü, iki yana açılır veya perde kapılar da yapılabilmektedir.

Depo Çadırı Kullanım Avantajları

Hangar ve depo çadırı istanbul ilinde birçok alanda kullanılan depo çadırlarının avantajları göz ardı edilmeyecek kadar fazladır. Depolar genellikle betonarme veya prefabrik olarak imal edilmektedirler, ancak bu yapılar maliyeti yüksek yapılardır. Depo çadırları bu yapılara göre hem daha ucuz hem de kurulumu oldukça kolay ve pratiktir. İstenilen zamanda kurulup sökülebilir ve kullanılacak alana taşınabilir ürünlerdir. Betonarme yapılarda alınması gereken imar iznine gerek olmadan istenilen alana kurulabilmesidir. Kumaş özelliğinden dolayı yazın serin kışın sıcak tutma özelliği mevcuttur. Fare, böcek gibi haşerelerinde girmesini engellemektedir.

Hangar ve Depo Çadırları Kullanım Alanları

Hangar ve depo çadırı istanbul ilinde birçok alanda kullanılan çadırları kaliteli ve uygun fiyatlara müşterilerine sunmaktadır. Depo çadırları samanlık, ardiye, traktör garajı, balya deposu olarak kullanılabilir. Evde kullanılan fakat saklanması gereken eşya deposu olarak da kullanılabilir. Depo çadırları, iftar çadırı ve yemekhane gibi birçok alanda depolama, saklama ve koruma amaçlı kullanılabilmektedir. Hangar ve depo çadırları istenilen renk ve ebatlarda üretilebilmektedir.

Hangar ve Depo Çadırlarının Fiyatları

İsteğe göre ebatları ayarlanabilen hangar ve depo çadırlarının fiyatlar malzeme kalitesine, kullanım alanına göre ve diğer özel tasarım seçeneklerine bağlı olarak fiyatları değişkenlik göstermektedir. Dikkat edilecek en önemli husus hangar ve depo çadırı alırken, alım yapılacak firmanın kalitesi ve firmanın hizmet farkıdır. Bu nedenle doğru firmayı tercih ederek hem ekonomik, hem kaliteli hem de ihtiyaçları giderebilecek nitelikte branda satın alınabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?