İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.441,6400
 • EURO
  $1,0821
 • ALTIN
  $48.238,5100
 • BIST
  $181,1000
Havuz Brandası istanbul

Havuz Brandası istanbul

Havuz Brandası istanbul ve çevresinde olduğu gibi ülkemizin çoğu yerinde tarım yapılmaktadır. Tarım ürünleri sulu ve susuz olarak yetiştirilen ürünlerdir. Sulu olarak yetiştirilen ürünler verimliliği fazla olan ürünlerdir. Tarımda suyun kullanılması hayati bir öneme sahiptir. Su sayesinde ekilen tarım ürünleri çok daha fazla miktarda elde edilmektedir. Böyle bir durumda suyun depolanması önemli bir yer tutmaktadır. […]

Havuz Brandası istanbul ve çevresinde olduğu gibi ülkemizin çoğu yerinde tarım yapılmaktadır. Tarım ürünleri sulu ve susuz olarak yetiştirilen ürünlerdir. Sulu olarak yetiştirilen ürünler verimliliği fazla olan ürünlerdir. Tarımda suyun kullanılması hayati bir öneme sahiptir. Su sayesinde ekilen tarım ürünleri çok daha fazla miktarda elde edilmektedir. Böyle bir durumda suyun depolanması önemli bir yer tutmaktadır. Havuz brandaları su geçirmez özelliği sayesinde havuzların içerisine serilerek suyun muhafazası sağlanmış olur. Havuz brandası -20 derece soğuğa karşı ve +70 derece sıcağa karşı dayanıklı olma özelliği sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Bu özellikleri ile dört mevsim kullanıma uygundur. Genel itibarıyla brandalar çok fazla alanda kullanılmaktadır. Halı saha, işletmeler, çiftlikler, evler, sanayi kuruluşları gibi geniş bir kulanım yelpazesine sahiptir.

Havuz Brandası Kullanım Yerleri

Havuz brandası istanbul üretildiği malzeme kalitesi ve dokuma teknolojisi sayesinde kesinlikle en ufak bir suyu geçirmez.  Havuz brandasının tamamı polietilenden üretildiği için leke tutmaz.  Bu brandalar kenarları kuşgözü ve fitil uygulaması sayesinde eşsiz bir dayanıklılığa sahiptir.  Belli aralıklarla monte edilen paslanmaz alüminyum halkalar sayesinde bağlanmasında ve sabitlenmesinde etkin kullanma imkânı sağlamaktadır.  Havuz brandaları uygun fiyatları ve dayanıklılığı sayesinde kamyon brandası, taşıma torbası, kurban çadırı, zemin kaplama,  tadilat perdesi, makine üstü brandaları olarak çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.  Havuz brandası estetik ve göze hoş gelen renkleri sayesinde insanları cezp etmekte ve üst seviyede hizmet sunmaktadır.

Havuz Brandası Faydaları

Havuz Brandası istanbul sayesinde yaz mevsiminde ve sıcak günlerde insanlar serinlemek ve ferahlamak isteyeceklerdir. Bunun için insanların ilk tercih ettikleri mekânlar ve yerler havuzlar olmaktadır. Aquapark gibi mekânlar havanın sıcak olduğu zamanlarda insanların vazgeçilmezi olmaktadır.  Bu tür mekânlarda istenmeyen olumsuzlukları ortadan kaldırmak için havuz brandası kullanmak bir zorunluluktur. Kışın insanlar havuzları kullanmamaktadır böyle zamanlarda bile havuzlar ister dolu ister boş olsun üzeri mutlaka havuz brandası ile mutlaka kapatılmalıdır. Aksi halde insanlar buraları fark etmeyerek yaralanabilir ve geri dönüşü olmayan olaylarla karşılaşabilirle. Kuyularda bulunan suyu bahçe sulamasında kullanmak istediğinizde kazdığız çukuru havuz brandası ile kaplatmanız o suyu uzun süreler kullanmanıza olanak sağlayacaktır.

Havuzlu Branda Ücretleri

Havuzlu branda istanbul üretilen branda çeşitliliği sayesinde insanların arayıp bulamadığı bütün ürünleri bulma imkânı sağlamaktadır. Branda ücretleri kaplatacağınız alanın büyüklüğü genişliği ve kullanılacak kumaşın cinsine göre fiyatlarda farklılık oluşmaktadır. Her zevke uygun renk seçenekleri ile sevdiğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Havuz brandası seçilirken mutlaka su geçirmez olanlarından alınması o brandayı dört mevsim ve uzun süreler kullanmanızı sağlayacaktır. Kalitesiz bir havuz brandasına verilen ücretler boşa gitmiş sayılırlar. Çünkü böyle bir durumda çok kısa bir sürede branda dağılacak ve işlevini yerine getiremeyecektir.

Havuz Brandası Seçilirken Dikkat Edilecekler

Havuz Brandası istanbul branda seçimi çok önemlidir. Havuz brandası alacağınız yerin garanti vermesi sattığı ürünün arkasında durması çok büyük bir öneme sahiptir. Garantili olmayan bir ürün üretim hatası dahi olsa geri dönüşümü yoktur. Kurumsal kendini ispatlamış firma ve kişileri tercih etmeniz bu noktada çok önemlidir. Merdiven altı tabir edilen bir yerden alınan havuz brandası sizleri mağdur edecek ve büyük ekonomik külfetleri sizlere yükleyecektir.  Ufak fiyat farkları sizleri ne olduğu belli olmayan marka ve özellikleri belli olmayan branda alımına yöneltmesi durumunda daha da büyük mağduriyetler ortaya çıkaracaktır. Servis ve montaj desteği olan satış sonrası muhatap bulunabilecek firmalar ve kişiler tercih edilmelidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?