İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Havuz Brandası istanbul

Havuz Brandası istanbul

Havuz brandası istanbul sahip olduğu eşsiz nitelikler sayesinde en çok tercih edilen brandalar arasında bulunuyor. Havuzun korunmasında temel işlev gören havuz brandası ayrıca oldukça şık bir görünüme sahiptir. Bu sayede havuzun şık ve estetikli bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Ekonomik fiyat tarifesinden satılan havuz brandası havuz sahasına göre özel olarak dizayn ediliyor. Profesyonel brandalardan olan […]

Havuz brandası istanbul sahip olduğu eşsiz nitelikler sayesinde en çok tercih edilen brandalar arasında bulunuyor. Havuzun korunmasında temel işlev gören havuz brandası ayrıca oldukça şık bir görünüme sahiptir. Bu sayede havuzun şık ve estetikli bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Ekonomik fiyat tarifesinden satılan havuz brandası havuz sahasına göre özel olarak dizayn ediliyor. Profesyonel brandalardan olan bu kaliteli brandalar en kaliteli malzemelerden üretiliyor. Bu sayede uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılıyor. Havuz çadırı olarak da adlandırılan bu modern brandalar villa havuzlarında, otel havuzlarında, rezidans havuzlarında ve plaj alanlarında tercih ediliyor. Kullanımı oldukça basit olan havuz brandası yaz aylarında havuzların toz, polen, yağmur gibi dış etkenlerden korunmasını sağlıyor.

Havuz Brandasının Özellikleri

Havuz brandası istanbul en sağlam malzemeden üretiliyor. Bu sayede uzun dönemlerden sonrasında dahi yırtılması, deforme olması söz konusu değildir. Her renk tonlarından üretilen havuz brandaları manuel ve otomatik olmak üzere toplamda 2 farklı seçeneklerden üretiliyor. Manuel seçeneğinde brandanın toplanması ve kullanılması doğrudan müdahale üzerinden gerçekleştiriliyor. Otomatik seçeneğinde ise brandanın kurulması, kullanımı ve toplanması müdahale olmadan otomatik bir şekilde gerçekleştiriliyor. Dolaysıyla hem daha ekonomik olması ve hem de daha pratik olması sebebiyle otomatik havuz brandası daha çok tercih ediliyor. Bu brandalar sayesinde havuz alanı dolu, yarı dolu veya tamamen boş olması durumunda dahi gerek havuz içerisi ve gerekse de çevresinin tüm dış faktörlerden maksimum düzeyde korunmasını sağlıyor. Su geçirmeyen özelliğe sahip olan bu brandalar bu sayede havuz sahasının yağmurdan korunmasını sağlıyor.

Havuz Brandasının Avantajları

Havuz brandası istanbul birçok yönden avantajlar sağlıyor. Daha kolay bir kullanıma sahip olduğundan zaman bakımından tasarruf edilmesini sağlıyor. Bu modern brandalar pek çok branda türlerine göre daha düşük bir fiyat tarifesine de sahip olduğundan ekonomik yönden de tasarruf edilmesini sağlıyor. Havuz sahalarının en çok ihtiyaç duyulan malzemesi olan havuz brandası havuzun ayrıca göze hitap edici bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Renkli versiyonu sayesinde havuz sahası ve çevresinin daha ahenkli bir görünüm elde etmesini sağlıyor.

Havuz Brandasının Kullanımı

Havuz brandası istanbul kullanımı birkaç dakikada gerçekleştirilebiliyor. Pek çok branda modellerinden farklı olarak havuz brandası kullanımında profesyonel destek alınmasına gerek yoktur. Branda birkaç dakika içerisinde kolay aktif duruma dönüştürebiliyor. 2019 döneminde dünya çapında tercih edilen havuz brandası günlük olarak da kullanıma uygundur. Havuzların tamamen dolması beklenmeden veya tamamen boşaltılması beklenmeden branda uygulanabiliyor.

Havuz Brandası Neden Tercih Ediliyor?

Havuz brandası istanbul tercih edilmesinin birçok sebepleri bulunuyor. Bu profesyonel brandalar en sağlam malzemeden üretildiğinden diğer branda tiplerine oranla daha uzun bir ömre sahiptir. Bu sayede ise kullanıcılar yeniden ek masraflar yapmaktan kurtulabiliyor. Havuz brandasının yoğun olarak tercih edilmesinin temel sebeplerinden biri de oldukça kullanışlı olması ve ekonomik bir yapıya sahip olmasıdır. Bu sayede branda birçok branda tiplerine oranla daha az düzeyde zemin kaplıyor. Havuz brandası branda tiplerinden farklı olarak çok daha hafif bir ağırlığa sahiptir. Bu sayede taşınması da oldukça rahat bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu brandalar sadece konut havuzlarında kullanılmıyor, otel ve rezidans gibi büyük çaptaki işletmelerdeki devasa havuzlarda da tercih ediliyor. Bu sayede otel ve rezidans işletmeleri tarafından da özel sipariş üzerinden havuz brandası satın alınıyor.

Havuz Brandasının 2019 Fiyatları

Havuz brandası 2019 yılı fiyat tarifeleri firmadan firmaya farklılık gösteriyor. Bu brandaların fiyatları hakkında internet üzerinden araştırma yapıldığında istanbul branda firmasının pek çok branda firmalarına oranla daha uygun fiyat tarifesi sunduğu görülebiliyor. istanbul ilimiz merkezinden tüm illerimize havuz brandası satışı yapan firma profesyonel ve kurumsal anlamda hizmetler sunuyor. Dolaysıyla garantili ve sıfır havuz brandası firmanın kurumsal web sitesinden 7/24 sipariş verilebiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?