İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Havuz Brandası Modelleri İstanbul

Havuz Brandası Modelleri İstanbul

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sıcak havaları değerlendirmek adına planlar yapılır. Ya deniz kenarları ya da havuzlar en çok tercih edilen yerlerdir. Özellikle havuzlu bir otel veya havuzlu bir ev en kullanışlı olandır. Yazın güneşli havanın ve bunaltıcı sıcağın herkes için en büyük avantajı havuzlardır. Fakat bu havuzların belirli başlı sorumlulukları vardır. Öncelikli olarak yaz boyu […]

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sıcak havaları değerlendirmek adına planlar yapılır. Ya deniz kenarları ya da havuzlar en çok tercih edilen yerlerdir. Özellikle havuzlu bir otel veya havuzlu bir ev en kullanışlı olandır. Yazın güneşli havanın ve bunaltıcı sıcağın herkes için en büyük avantajı havuzlardır. Fakat bu havuzların belirli başlı sorumlulukları vardır.

Öncelikli olarak yaz boyu herkes tarafından kullanılan havuz suyunu sürekli temizlemek gerekirken kış aylarında ise havuzun içi kirlenmesin ve herhangi bir zarar oluşmasın diye üzeri branda ile örtülmelidir. Branda sayesinde hem havuz temiz kalır. Hem de hiç bir canlının başına bir şey gelmez. Havuzlar böyle bir ürün ile örtüldüğü zaman hem daha güvenli hem de daha kullanışlı olur. İstenilen renk ve ebat ölçüsünde yapılan bu ürünü kaliteli olduğundan dolayı uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz.

Havuz Brandası Nedir?

Genellikle havuz brandası havuzlar kirlenmesin veya herhangi bir şey olmasın diye kullanılır. Kaliteli bir malzeme yapısına sahip olduğu için güvenilirdir ve tam koruma görevi görür. Dilediğiniz gibi ürünü kullanabilirsiniz. İsterseniz havuz boşken üzerini örtebilirsiniz. İsterseniz doluyken tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Havuz kapatıldığı zaman ortam daha iyi ve güvenli olur. Böylelikle sizin içinizde rahat eder. Örtü sayesinde havuzu sürekli olarak temizlemek gibi bir durumunuzda olmaz.

Havuz Brandası Yapımı Nasıl Olur

Havuz brandası modelleri kaliteli ve suya dayanaklı bir malzeme ile havuz ölçüsüne uygun bir boyutta hazırlanır. Aynı zamanda devamlı çadırı örtmek ve kaldırmakla uğraşmamak için otomatik sistemli havuz brandası modelleri İstanbul firması tarafından üretilebilir. Ürün motor sayesinde sadece bir tuş ile çalışır. İstediğiniz zaman brandayı örtebilir ve istediğiniz zaman açabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde daha kolay ve pratik bir kullanım sağlamış olursunuz. Böylelikle hem yorulmamış hem de havuzu daha fazla koruma imkanı elde etmiş olursunuz.Havuz Brandası - Havuz Brandası Ötrüsü - Fiyatları - Modelleri - istanbul

Havuz Brandası Ürünleri Başka Nerelerde Kullanılır?

Branda ürünleri sadece havuzları kapatmak için kullanılmaz. Kullanım açısından çok fazla fonksiyonelliği olduğu için birçok iş halledilebilir. Öncelikli olarak çadır yaparken, ambar için, gemilerde, doğal yaşam yerlerinde, tarım alanlarında ve inşaat sektörlerinde, ev ve bahçe alanları gibi yerlerde, havuz ve plaj alanlarında pratik bir şekilde kullanılabilir.

Tarım alanlarında genellikle su geçirmez olduğu için tercih edilir. Havuz taban yerlerine serilerek toprak ile suyun emilim oluşuna engel olunur. Havuz ve plaj gibi yerlerde genellikle ayaklı şemsiyeler sayesinde güneşten ve sıcak havadan korunmak için kullanım sağlar. Bu gibi durumlar sonucunda Havuz brandası modelleri İstanbul firması tarafından üretilir ve işlevsel tasarımlardır.

Havuz Brandası Fiyatları Nasıl Belirlenir

Havuz brandası modelleri genellikle kullanılan malzeme yapısına ve ne kadar bir ölçü oranında olacağına göre değişkenlik gösterir. Yapılan işin ne kadar bir teferruatı olduğuna bağlı olarak fiyat belirlenir. Bu havuz brandası fiyatının belirli olabilmesi için öncelikli olarak havuzun ölçüsü belirlenmeli ve ona göre bir branda seçilmelidir. Sonrasında havuz brandası modelleri İstanbul firması net bir bilgi aktarımını sizlere sunar fiyat durumu netleşir. Bunun yanı sıra ürünün otomatik sistem olup olmaması da fiyatı oldukça etkiler.

Havuz Brandası Üretimi Nasıl Olur?

Havuz brandasının kumaşı polyester, naylon ve su geçirmez bir özelliğe sahiptir. Kaliteli bir malzeme yapısı olduğu için çok başka alanlarda da kullanım için faaliyet gösterir. Hazırlanan ürün havuz tabanı içerisine özel yapıştırıcılar ile makine yardımıyla birbirine yapıştırılarak birleştirilir. Havuz tabanı uygun olan ve istenilen büyüklük ve ölçüde kapatılır.

İçerisindeki bulunan suyun sızdırılması engellenir. Bu durum sayesinde toprak ile teması kesilmiş olur. Ayrıca dış etkenlerden dolayı atıkların içeriye girmesi önlenir. Firma sayesinde bu işlen teknolojik malzeme ve aletler ile uygulanır. Bu sayede en iyi şekilde ve güvenli bir biçimde alan oluşturulur.

Havuz Brandası Hangi Renklere Sahiptir

Havuz brandası günümüzde çok fazla talep gören bir üründür. Temiz ve kullanışlı bir alan oluşturmak için oldukça iyi bir yöntemdir. Bunun yanı sıra ürünün çok fazla rengi bulunur. Mavi, lacivert, yeşil, beyaz, siyah ve krem gibi renklerinin arasından dilediğiniz ürünü tercih edip havuzunuz için kullanabilirsiniz. Bu sayede firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?