İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Havuz Brandası Modelleri

Havuz Brandası Modelleri

Yaz mevsimlerinin gelmesiyle beraber sıcak günlerin vazgeçilmezi olan havuzlara fazlasıyla ihtiyaç duyulur. Ev bahçesinde ya da aquaparklarda bulunan havuzlar neşe ile dolup taşar. Fakat bunların zaman zaman bakımını yapıp kullanılmadığı zamanlarda iyice muhafaza edilmesi gerekir. Aksi halde hiç beklenmedik ve can sıkıcı olaylar ile karşı karşıya kalınabilir. Böyle bir durumun meydana gelmemesi için özellikle kış aylarında […]

Yaz mevsimlerinin gelmesiyle beraber sıcak günlerin vazgeçilmezi olan havuzlara fazlasıyla ihtiyaç duyulur. Ev bahçesinde ya da aquaparklarda bulunan havuzlar neşe ile dolup taşar. Fakat bunların zaman zaman bakımını yapıp kullanılmadığı zamanlarda iyice muhafaza edilmesi gerekir. Aksi halde hiç beklenmedik ve can sıkıcı olaylar ile karşı karşıya kalınabilir. Böyle bir durumun meydana gelmemesi için özellikle kış aylarında havuz kullanılmıyorken boş veya doluyken önlem alınması gerekir.

Bunun için havuzların üzerini örtmek en etkili yöntemdir. Havuzlar örtüldüğü taktirde daha güvenli ve daha iyi olur. Günümüzde çok fazla havuz modelleri bulunur. Her havuz modeline göre bir branda yaptırılması mümkündür. İstenilen renk ve boyutta olan havuz brandalarını seneler boyu içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Havuz Brandası Nedir?

Havuz brandası genellikle havuzları örtmeye yarayan ve havuzlar için tasarlanan bir üründür. Kaliteli malzeme yapısı olduğu için oldukça güvenli ve tam koruma sağlar. İster havuz boşken isterseniz dolu bir şekilde üzerini örterek kullanabilirsiniz. Böylelikle havuz kullanılmadığı zamanlar da herhangi bir canlıya da zarar verilmemiş olur. Hem de havuz kirlenmeden bu şekilde kollanabilir.

Bu gibi durumlar sayesinde emniyet tedbirlerini alarak daha huzurlu ve mutlu olursunuz. Ayrıca havuzu temizlemek gibi bir derdiniz olmamış olur. İnsan sağlığı ve can güvenliği her şeyden çok önemlidir. Bu nedenle havuz brandası modelleri arasından havuzunuz için uygun olan bir modeli uygun görüp tüm oluşabilecek sorunlara karşı önlem alabilirsiniz.

Havuz Brandası Nasıl Yapılır?

Havuz brandası modelleri su geçirmeyen kaliteli malzemesi sayesinde havuz ölçülerine uygun bir şekilde üretilir. Bunun yanı sıra sürekli çadırı örtüp kaldırmamak için otomatik sistemli havuz brandası modelleri de bulunur. Bir motor sayesinde tek bir tuş ile havuzunuzun üzerini istediğiniz zaman kapatabilir ve dilediğiniz zaman aynı şekilde tekrardan açabilirsiniz. Bu yöntemi kullanarak daha rahat etmiş olursunuz. Çünkü devamlı brandayı kapatıp açarken yorulmamış olursunuz. Çaba harcamamanız ve zamanınız açısından da daha etkili olur.

Branda Ürünleri Nerelerde Kullanılır?

Branda ürünü yalnızca havuzu kapatmak ve korumak adına kullanılmaz. Branda modelleri birçok alan ve mekânda kullanım sağlar. Kullanımı çok elverişli olduğu için branda modelleri ile çok şey yapılabilir. Özellikle çadır yapımı olarak kullanılan bir ürün olsa da ambar, gemi, doğal yaşam alanında, tarım ve inşaat sektöründe, ev ve bahçe sistemlerinde, havuz ve plaj gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Tarımda su geçirmez özelliği ile branda oluşturulan havuzların taban yerine serilerek toprak ile suyun emilimini engeller. Bunun yanı sıra havuz ve plaj yerlerinde ayaklı şemsiyeler sayesinde güneşten ve sıcaktan koruma sağlar. Böylelikle sadece havuz brandası modelleri olarak kullanım sağlamaz pek çok alanda faaliyet gösterir.Havuz Çadırı | Favori Branda - Çadır - Tente -Branda - İstanbul

Havuz Brandası Fiyatları

Havuz brandası modelleri her kullanılan malzeme ve her ölçüye göre farklılık gösterir. Yapılan işin maliyetine göre fiyat durumu belli olur. Bunun belli olması için havuzun ne kadar büyüklükte oluğu ve ne gibi bir branda sisteminin kurulacağı önemlidir. Çünkü otomatik sistem ile normal bir branda sistemi arasında fark olur. Kendi bütçe durumunuza göre hangisi daha iyi ve avantajlı olur ise onu tercih edebilirsiniz. Kullanımı kolay, rahat ve pratik olsun isterseniz, otomatik sistem ilk tercihiniz olabilir.

Havuz Brandası Üretimi Nasıl Olur?

Genellikle havuz brandası üretimi polyester, naylon ve su geçirmez bir malzeme yapısı sayesinde üretilir. Tasarlanan havuz tabanı için özel yapıştırıcılar sayesinde havuz tabanı makineler yardımı ile birbiriyle yapıştırılarak istenilen büyüklük ve ebatta havuz tabanı kaplanır.

İçerideki suyun sızdırılması önlenir ve toprak ile teması kesilir. Bunun yanı sıra dış etkenlere karşı atıkların içeriye girmesi de engellenir. Firma tarafından bu ürünler teknolojik malzeme ve aletler kullanılarak yapılır. Böylelikle en iyi kalite ve güvence ile ürünlerin hizmetini sunarız.

Havuz Brandası Renkleri

Havuz brandası son zamanlarda fazlasıyla tercih edilen kullanımı ve kurulumu kolay olan ürünlerdir. Havuz brandası modelleri sayesinde havuzlar daha temiz bir alana sahip olur. Geniş renk seçenekleri olduğu için özellikle mavi, sarı, beyaz, siyah, krem, lacivert ve yeşil gibi renklerden beğendiğiniz ve tercih ettiğiniz ürünü yaptırabilirsiniz.  Bu konuda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?