İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
İnşaat Brandası Modelleri İstanbul

İnşaat Brandası Modelleri İstanbul

İnşaat brandası sistemleri en çok can ve mal güvenliğini korumak amaçlı kullanılan ürünlerdir. Genellikle iskele olarak bilinen bir branda türüdür. Günümüz koşullarında çok fazla inşaat alanı yoğunlaştığı için bu ürünün kullanılması mecburi bir hale gelmiştir. Ürünün malzeme yapısı çok sağlam ve dayanıklıdır. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız. İyi bir firma tarafından üretildiği takdirde […]

İnşaat brandası sistemleri en çok can ve mal güvenliğini korumak amaçlı kullanılan ürünlerdir. Genellikle iskele olarak bilinen bir branda türüdür. Günümüz koşullarında çok fazla inşaat alanı yoğunlaştığı için bu ürünün kullanılması mecburi bir hale gelmiştir. Ürünün malzeme yapısı çok sağlam ve dayanıklıdır.

Herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız. İyi bir firma tarafından üretildiği takdirde ürün çok kullanışlı ve elverişli olur. Kurumsal olarak kullanılan inşaat brandası modelleri İstanbul ürünü çok karşılaşılan ürünler arasında yer alır. Hiç bir oluşabilecek kötü durumları çevreye geçirmez. Özellikle ses ve görüntü gibi sorunları bu yüzden iyi bir üründür.

 İnşaat Brandası Kurulumu Nasıl Olur?

İnşaat brandası ürünü genelde deneyimli ve uzman bir ekip tarafından kurulur. Aksi halde bilinçsiz bir şekilde kurulduğu takdirde istenmeyen ve beklenmeyen iş kazaları olabilir. Bu yüzden tecrübeli kişi şarttır. Ayrıca ürün montaj yapılırken de işe yarar. Güvenilir firma tarafından üretildiği takdirde montajı rahat olur, kurulumu kolay olur ve inşaat alanına göre özel olarak üretilir. Bu durumda kullanılan yere katkı sağlar.

İnşaat Brandasının Kullanılmasındaki Amaç Nedir?

İnşaat brandasının yapısı just adı verilen delikli ve hava geçiren bir kumaşa benzer. Kenar yerlerinden dikilip küçük bir boşluk açılır ve inşaat iskelesine bağlanır. Bu branda sisteminin kullanılmasındaki en büyük amaç aşağıya inşaat parçası ve malzemelerinin düşmesini engellemek için kullanım sağlar. İnşaat sektöründen hariç ev bahçe mekânı içinde tercih edilir.

Bahçe telleri branda ile örtülüp bağlanınca kimse bahçe içini göremez. İki çeşit malzemeden üretilir. Ürünün biri yerli ve diğeri ise ithaldir. İthal malzemeden üretilen branda sistemi daha sağlam ve dayanıklıdır. Kesici bir alet ile kesilmezse kesinlikle hasar ve zarar görmez. Herkesin istediği ebat ölçüsüne göre üretilmesi mümkündür. İnşaatın en iyi şekilde muhafaza edilmesi için avantajlı ve kullanışlı bir üründür.

İnşaat Brandası Nedir?

İnşaat brandası hava koşullarından korunmak içinde kullanılır. Çok işlevsel olduğu için oldukça kullanışlıdır. Ayrıca inşaatın olumsuz yönlerine karşı çevreyi korumak için kullanılan bir sistemdir. Diğer kullanım yerleri ise tadilatı olacak inşaat alanlarında ve badana, boya gibi işçilik olacak yerlerde kullanılır. İnşaat brandası modelleri İstanbul firması tarafından üretildiği takdirde mevsimsel sorunların üstesinden gelmek de çok basit olur. Çünkü çalışan kişilerin daha emniyetli ve güvenli olmasını sağlar.

İnşaat Brandası Nasıl Kullanılır?

İnşaat brandası sistemleri binaların yıkım aşamasında ve inşaat yerlerinde molozların dışarıya bir yere çıkmasını engellemek adına kullanım gerektirir. Branda modelinin tasarımı 1100 Denye kalınlığına tâbi bir polyester kumaştan hazırlanır. Her türlü oluşabilecek zarara karşı güvenlidir. Daha uygun bir maliyete üretilmesi istenirse 220 gr Pilsa kumaşı seçeneği bulunur. İnşaat sahasında kullanılan bu iki üründen biri bütçe durumuna göre tercih edilebilir

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?