İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
İnşaat Brandası Modelleri

İnşaat Brandası Modelleri

Delikli ve hava geçiren kumaşlardan elde edilen inşaat brandası modelleri ile ön plana çıkıyor. Pek çok modeli ve rengi bulunuyor. Bunlar arasından özelliklerine bağlı olarak seçim yapmak gerekiyor. Bu branda sistemlerinin üzerine kuşgözü denilen delikler açılarak iskelet sistemlerine bağlantısı yapılır. İnşaat branda sistemlerini amacı inşaat esnasında oluşabilecek döküntülere engellemek oluyor. Böylece aşağıdan geçen birine zarar vermemek için […]

Delikli ve hava geçiren kumaşlardan elde edilen inşaat brandası modelleri ile ön plana çıkıyor. Pek çok modeli ve rengi bulunuyor. Bunlar arasından özelliklerine bağlı olarak seçim yapmak gerekiyor. Bu branda sistemlerinin üzerine kuşgözü denilen delikler açılarak iskelet sistemlerine bağlantısı yapılır. İnşaat branda sistemlerini amacı inşaat esnasında oluşabilecek döküntülere engellemek oluyor.

Böylece aşağıdan geçen birine zarar vermemek için tercih ediliyor. İnşaat esnasında oluşan taş ve toprak gibi oluşumların aşağı düşmesi engellenir. Sadece inşaat esnasında değil bahçelerde de çok sık tercih edilen branda sistemlerinden biridir. Her ebada uygun olacak şekilde üretimi yapılıyor. Kendi ölçülerinizi alarak buna uygun branda sistemleri yaptırmak gerekiyor.

Tercih edilen metrekareye bağlı olarak fiyatta değişim durumu söz konusu oluyor. Çok dayanıklı bir yapıda olmasından kaynaklı olarak güvenli bir sistem oluşturuyor. Kesici bir alet kullanılmadığı takdirde hiçbir şekilde yırtılma durumu söz konusu olmuyor. İnşaat esnasında kullanılmasından kaynaklı olarak dayanıklı bir şekilde yapılıyor. Bu sebeple çatılarda ve bahçelerde de çok sık tercih ediliyor.

İnşaat Branda Çeşitleri

İnşaat brandası çeşitleri pek çok farklı şekilde üretiliyor. Avrupa ve yerli üretim olmak üzere iki şekilde karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda renk olarak da farklılık durumu söz konusu oluyor. Genellikle tercih edilen renkler mavi ve kiremit tonlarındaki renkler oluyor. Aynı zamanda koyu gri ve yeşil renkleri de çok fazla tercih edilen renklerden olmaktadır.

Bu renklerin yanı sıra natürel, kiremit, açık gri, koyu kiremit ve kum beji renkleri mevcut olmaktadır. Bahçelerde tel örgüleri kapatmak için tercih edilecek ise genellikle koyu kiremit rengi tercih ediliyor. Aynı zamanda bu alanlarda yeşil renkte çok fazla tercih edilen renklerden biridir.

Genellikle Avrupa tarzı üretilmiş olan inşaat branda sistemleri daha dayanıklı olduğu için bunlar tercih ediliyor. İnşaat branda sistemlerinin kurulumu sırasında dikkat etmek gerekiyor. İskeleye doğru bağlanmadığı takdirde taşlar aşağı doğru düşebilir.

İnşaat Brandası Kullanım Alanları

Daha çok inşaat alanlarında kullanılması ile bilinen inşaat brandası modelleri bunun dışında daha pek çok farklı alanda kullanımı söz konusu oluyor. Bu alanlardan bir tanesi de çatılar oluyor. İnşaat brandaları son derece dayanıklı bir yapıda olduğu için çatılar için en çok tercih edilen branda modelleri arasında yer alıyor.

Aynı zamanda bahçelerde bulunan tel örgüler iyi bir görünüm ortaya çıkarmadığı için bu alanları kapatmak için de çok fazla tercih ediliyor. İnşaat brandaları tente sistemi uygulanacak olan yerlerde de ön plana çıkan modellerden bir tanesi oluyor. Dayanıklı bir yapıda üretilmesinden kaynaklı olarak kış bahçesi yapımında en ideal tercihlerden biri oluyor.

Doğru model tercih edildiği zaman etkili bir sonuç elde etmek mümkün oluyor. Arabaların üzerini kapatmak için de çok fazla tercih edilen modellerden biri oluyor. Kapsamlı bir koruma sağlamasından dolayı insanlar daha çok bu branda modellerini tercih ediyor.

İnşaat Brandası Kurulumu Nasıl Yapılır?

İnşaat brandası kurulumu yaparken büyük bir titizlik ile yapmak gerekiyor. Yanlış bir durum söz konusu olduğunda taşlar aşağı düşebilir ve diğer insanlar için risk durumu oluşturabilir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak adına mutlaka kurulumunu doğru yapmak gerekiyor. Bu alanda uzman olan kişiler ile kurulum yaparak hata yapma olasılığını en aza indirmek mümkün oluyor.

Hem kullanım açısından hem de görünümü açısından mutlaka profesyonel bir kurulum imkânı gerekiyor. İnşaat brandaları iskelet sistemine montaj şeklinde kurulur. Özel güçlendiriciler ile üretilen bu branda sistemleri büyük bir güvenlik imkânı sağlıyor. İnşaat çalışanlarının güvenliğini sağlamak adına her inşaatta bulunması gereken sistemlerden biridir. Uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım sağlamak için mutlaka inşaat brandaları tercih etmek gerekiyor.

Firmamız dâhilinde son derece kolay ve hızlı bir kurulum imkânı bulabilirsiniz. İnşaatın ortamına göre kurulum şekli değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda yüksekliğe bağlı olarak da kurulumda büyük önlemler alınıyor. Boşluk kalmayacak şekilde kurulumu yapmak son derece önemlidir. Küçük bir boşluk bile büyük sorunlar ortaya çıkarabiliyor.gölgelik jut branda,jut branda | Çadır - Branda 0212 238 81 44

İnşaat Brandası Fiyatları

İnşaat brandası modelleri pek çok farklı şekilde karşımıza çıktığı için fiyat konusunda da farklılık yaşama durumu söz konusu oluyor. Tercih edilen branda sisteminin kalitesi de fiyat konusunda etkileyen en önemli hususlardan biridir. İnşaat sisteminizin büyüklüğüne ve tercih edilen metrekareye bağlı olarak fiyatlarda sürekli olarak dalgalanma durumu söz konusu oluyor.

İlk olarak ekipler tarafından ölçü alınır ve buna uygun olacak şekilde inşaat brandası ebadı belirlenir. Daha sonra mutlaka iyi bir araştırma ile model tercih etmek gerekiyor. İnşaat brandası ile ilgili firmamızdan en iyi ve en ayrıntılı hizmeti almanız inşaat brandası ile ilgili firmamızdan en iyi ve en ayrıntılı hizmeti alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?