İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Isı Yalıtımlı Branda istanbul

Isı Yalıtımlı Branda istanbul

Isı yalıtımlı branda istanbul pek çok farklı sahalarda tercih ediliyor. Kalitesi ve şık görünümü sayesinde 81 ilimizden yoğun olarak tercih ediliyor. Isı yalıtımlı branda birçok branda modellerinde olduğu gibi değişik ebatlardan üretiliyor. Bu sayede firmaların beklentilerine kusursuz bir şekilde hitap ediyor. En kaliteli malzemeden üretildiğinden uygun ortamda uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir. Isı yalıtımlı branda […]

Isı yalıtımlı branda istanbul pek çok farklı sahalarda tercih ediliyor. Kalitesi ve şık görünümü sayesinde 81 ilimizden yoğun olarak tercih ediliyor. Isı yalıtımlı branda birçok branda modellerinde olduğu gibi değişik ebatlardan üretiliyor. Bu sayede firmaların beklentilerine kusursuz bir şekilde hitap ediyor. En kaliteli malzemeden üretildiğinden uygun ortamda uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir. Isı yalıtımlı branda yüksek kalitesi sayesinde yağmur, kar, fırtına gibi olumsuz hava şartlarında dahi maksimum düzeyde performans gösterir. Pratik bir kullanıma sahip olduğundan üretici firmadan destek alınmadan da branda kolayca kurulabilir. Isı yalıtımlı branda yüksek ısı yalıtım özelliği sayesinde dışarıdan olumsuz etkilenmesini önler. Bu sayede ürünlerin sağlıklı kalmasını sağlar.

Isı Yalıtımlı Branda Nedir?

Isı yalıtımlı branda istanbul sıcak ve soğuk hava kütlesinin birbiriyle buluşmasını engelleyen modern ve en kaliteli brandalardır. Söküm işlemi de oldukça kolay olan profesyonel ısı yalıtımlı brandalar isminden de anlaşılacağı üzere ısı yalıtım amacıyla özel olarak üretiliyor. Şantiye, depo ve benzeri türden sahalarda brandaya gereksinim duyulması durumunda ısı yalıtımlı brandanın iç kısmına elyaf veya hava kabarcıklı özelliğe sahip olan kaliteli alüminyum fol kanalı plakalar yerleştirilerek satışa sunuluyor. Modern brandalar listesinde yer alan ısı yalıtımlı brandalar ayrıca özel projeler açısından da ısı yalıtımlı naylon özellikli brandayla birlikte de üretilebiliyor.

Isı Yalıtımlı Brandanın Özellikleri

Isı yalıtımlı branda istanbul birçok özelliklere sahiptir. En kaliteli kumaştan üretildiğinden minimum 15 yıl boyunca kullanılabiliyor. Bu profesyonel brandalar su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu sayede ihtiyaç duyulması durumunda yağışlı bölgelerde de güvenle kullanılabiliyor. Isı yalıtımlı brandalar pekçok çadır modellerinden farklı bir tasarıma sahiptir. Sağlam yapısı sayesinde en zorlu zeminlerde dahi güvenle uygulanabilir. Bununla birlikte bu kaliteli çadır modelleri birçok branda modellerine oranla daha düşük fiyat tarifesine sahiptir. Bu sayede kullanıcıların ekonomik yönden de avantajlı olmasını sağlar. Isı yalıtımlı brandalar isminden de anlaşılacağı üzere uygulandığı sahalarda ısı değerinin korunmasını da sağlar. Bu sayede uygun bir ortam oluşmasını sağlar. Isı yalıtımlı brandalar olumsuz hava şartlarından etkilenmediğinden kış mevsiminde de kullanılabilir. Bu brandaların temel özelliklerinden biri de kalın pvc kaplama ve sık dokuma yapısı sayesinde soğuk havalardan ısıtma özelliğine sahip olmasıdır.

Isı Yalıtımlı Brandanın Kullanım Alanları

Isı yalıtımlı branda istanbul geniş kullanım alanına sahip olduğundan özel ve kamu kurumları tarafından da tercih ediliyor. Bu lider brandalar inşaat şantiyelerinde, depo alanlarında, sera alanlarında, bahçelerde, askeri bölgelerde, barınma alanlarında ve daha birçok değişik sahalarda geçici ve kalıcı olarak tercih ediliyor. Isı yalıtımlı brandalar geçici barınma sahalarında da yoğun olarak tercih ediliyor. 12 mevsime uygun olarak dizayn edildiğinden geçici barınma sahalarında da bireylerin soğuk havalardan korunmasını sağlıyor.

Isı Yalıtımlı Brandanın Avantajları

Isı yalıtımlı branda istanbul birçok avantajlarıyla dikkat çekiyor. Soğuk geçirmez özelliğiyle kış aylarında avantaj sunan bu profesyonel brandalar düşük bir maliyet sunduğundan da kullanıcıların ek harcamalar yapmasını engelliyor. Isı yalıtımlı brandalar birçok branda türlerinden farklı olarak toprak ve beton zeminlerde kolayca kurulabiliyor. Profesyonel brandalar listesinde bulunması sayesinde geçmişten günümüze kadar en çok satın alınan branda türleri arasında yer alıyor.

Isı Yalıtımlı Brandanın 2020 Fiyat Tarifesi

Isı yalıtımlı branda 2020 yılında da en uygun ve ek ücretsiz fiyatlardan satılıyor. Özellikle bu branda fiyatları hakkında internet dünyasından birçok firmalar arasında karşılaştırmalar yapılabilir. Bu sayede ısı yalıtımlı branda en uygun fiyat tarifesi sunan istanbul branda sitesinden ürün satın alınabilir. Kalitesi sayesinde beğeni kazanan ısı yalıtımlı brandalar ayrıca geniş renk tonlarına da sahiptir. Bu sayede müşteriler beğendiği veya doğrudan ihtiyaç duyabildiği renk tonundan ısı yalıtımlı branda siparişi verebiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?