İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
istanbul Branda Baskı

istanbul Branda Baskı

Branda baskılar tam anlamıyla reklam ve işbirliği ile çalışan insanlar için uygun bir branda sistemidir. Brandanın üzerine çeşitli logo ve yazılar yazılarak baskılama yapmak istediğiniz noktalara monte edilir. Branda baskıların üretimi dijital makinalarda yapılır. Sizler hangi renk branda ya da hangi tarzda bir yazı isterseniz isteyin branda makinaları istediğiniz her şekli oluşturabilir. istanbul baskı branda […]

Branda baskılar tam anlamıyla reklam ve işbirliği ile çalışan insanlar için uygun bir branda sistemidir. Brandanın üzerine çeşitli logo ve yazılar yazılarak baskılama yapmak istediğiniz noktalara monte edilir. Branda baskıların üretimi dijital makinalarda yapılır. Sizler hangi renk branda ya da hangi tarzda bir yazı isterseniz isteyin branda makinaları istediğiniz her şekli oluşturabilir. istanbul baskı branda özellikle fuar gibi alanlarda tanıtımını ve reklamını yapmak isteyen firmalar için uygundur. Sizler fuar alanlarına katılım sağladığınız zaman her firmanın ayrı ayrı baskılarını görme şansı elde edebilirsiniz. Şirket etkinlikleri dışında branda baskılar kullanılıyor.

Evlilik Teklifi Organizasyonlarında Da Kullanılıyor

Branda baskının kullanım alanları artarak devam etmesinden dolayı kullanım alanları da çeşitlilik mevcuttur. Özellikle evlilik teklifi organizasyonlarınızda en çok ihtiyaç duyulan organizasyonlardan bir tanesi branda baskılardır. Evlilik teklifi için branda üzerine istediğiniz her baskıyı yaptırabilirsiniz. İster resim ekleyebilir, ister isim yazdırabilir, isterseniz renkli baskılar ile canlı bir baskılama oluşturabilirsiniz. Yapım aşaması baskılama makinaları ile olmasından dolayı her yaptırmak istediğiniz model ve desene uyumludur. Böylelikle sizler hangi tarzda bir uygulama yapmak isterseniz o tarza uygun bir model seçerek istanbul branda baskı uygulamasını yaptırabilirsiniz. Böylelikle hem romantik bir evlilik teklifi organizasyonu hem de evlilik teklifi yapacağınız zaman açacağınız pankart ile etrafınızda ki herkesin sizi coşkuyla karşılamasına olanak sağlayabilirsiniz.

Branda Baskı Her Yere Uygundur

Branda baskı kullanım alanı zengindir. Aklınıza nerede kullanmak geliyor ise orada kullanım yapabilirsiniz. En çok merak edilen noktalardan bir tanesi de branda baskının fiyatıdır. Branda baskı fiyatı belirlenirken bakılan noktalardan bir tanesi brandanın uzunluğu ve genişliğidir. Ne kadar kısa ve uzun branda yaptırırsanız fiyatlar bir o kadar değişecektir. Aynı zamanda baskı boyutunu daha kısa ve daha az geniş tutarsanız fiyat olarak yine makul bir fiyat olacaktır. İstediğiniz her noktaya uygulama yapma şansınız vardır. Bir kafeniz var ise kafede içerisinde yaptığınız indirimleri branda üzerine yazıp asabilir, herhangi bir duyuruyu burada yazılı olarak duyurmak isterseniz de yine branda baskı uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Çeşitli konser reklamları da branda baskı uygulamasından destek alınarak yapılır.

Branda Malzemesi Işık Geçirmiyor

Branda malzemesinin en büyük özelliklerinden bir tanesi malzemesinin ışık geçirmiyor olmasıdır. Işık geçirmez özelliği sayesinde üzerine yazılan yazıların renginde herhangi bir solma durumu yaşanmaz. Güneş ışınlarına karşı korunaklı malzemelerden üretilir ve yağmur, kar gibi çeşitli hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Malzemesi gereği yıpranma payı en az olan malzemelerden meydana gelerek üretime çıkarılmıştır. Renkli tercih ettiğiniz zaman renginde herhangi bir solma durumunun yaşanmayacağını bilerek dilediğiniz renkte model yaptırarak kullanabilirsiniz. Meydanlarda, duvar gibi caddenin çeşitli noktalarında kullanılan brandalar oldukça kaliteli bir malzemeden meydana gelir. Uzun vadede kullanıma uygun olarak dizayn edilir.

Branda Baskı İçin Bizden Yararlanabilirsiniz

istanbul branda baskı uygulamaları için firmamız üzerinden destek alabilirsiniz. Kullandığımız malzemeler ve branda baskıları yapmak için kullanılan makinalar oldukça kalitelidir. Aynı zamanda branda baskı uygulamasını yapan çalışma arkadaşlarımız alanında uzman kişilerden oluşur ve herhangi bir problem yaşanmadan baskınız sizlere teslim edilir. Hangi büyüklükte brandaya ihtiyacınız var ise her boyutu yapma şansımız vardır. Sizler branda modelinizi ve renginizi seçerek firmamız ile iletişime geçip gerekli olan tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Fiyat konusunda da sizlere destek sağlayan firmamız makul fiyatlar ile istediğiniz tüm brandaları yapar. İstediğiniz adrese çalışanlarımız gelerek uygulamayı yaparlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?