İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.054,2200
 • EURO
  $0,9867
 • ALTIN
  $43.676,5100
 • BIST
  $160,3000
istanbul Branda Tente En Ucuz Modeller

istanbul Branda Tente En Ucuz Modeller

istanbul branda tente en ucuz modeller bulmak istanbul ve ilçelerinde oldukça mümkündür. Hem ucuz hem de kaliteli olsun diyorsanız birçok firma ve ürünlerini karşılaştırabilirsiniz. Seçim yaparken öncelikle brandanın kumaşına dikkat etmelisiniz. Branda kumaşlarının su ve güneş geçirmez özellikte olmaları gerekir. Kış aylarında kullandığınızda yağmur suyu ve karın üzerinden kayması ve sızdırmaması gerekir. Bir diğer özellik ise […]

istanbul branda tente en ucuz modeller bulmak istanbul ve ilçelerinde oldukça mümkündür. Hem ucuz hem de kaliteli olsun diyorsanız birçok firma ve ürünlerini karşılaştırabilirsiniz. Seçim yaparken öncelikle brandanın kumaşına dikkat etmelisiniz. Branda kumaşlarının su ve güneş geçirmez özellikte olmaları gerekir. Kış aylarında kullandığınızda yağmur suyu ve karın üzerinden kayması ve sızdırmaması gerekir. Bir diğer özellik ise tentelerin malzemesinin kalitesidir. Genellikle alüminyum ya da çelikten üretilir. Bu sayede fırtına, rüzgâr gibi havalarda kendini koruyarak yerinden oynamaz. Kaliteyi ve ucuzluğu bir arada tutan onlarca firma vardır. Aradığınız tüm özelliklere sahip branda tente modellerini firmalar arası kıyaslama yaparak kolayca bulabilirsiniz.

Branda Tente Model ve Fiyatları

istanbul branda tente en ucuz modeller arasında genelde mafsallı, sabit, klasik gibi modeller bulunur. Mafsallı tenteler genelde esnafların dükkân önlerinde kullandıkları, çevirmeli kolu bulunan ve uygun fiyatlı tente modelidir. Branda kumaşı oldukça kaliteli olduğu için dükkânlarda tercih edilir. Sabit tente modelleri evlerin balkon ya da pencere önlerinde kullanılır. Hem şık bir görüntü verir hem de kalitelidir. Birçok branda ve tente modelinden daha uygun fiyatlı olduğu için sıkça tercih edilmektedir. Klasik tenteler ise yine balkon, teras, havuz kenarları ya da bahçelerde oldukça kullanışlıdır. Bunların yanı sıra fiyatı yüksek olan birkaç tente modeli daha bulunur. Motorlu tenteler, tente kısmına motor eklenerek üretilir. Uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilir. Diğer modellere göre biraz daha pahalıdır.

Pergola Tente Kalitesi Ve Fiyatları

istanbul branda tente en ucuz modeller firmalar arasında oldukça fazladır. Pek çok alanlarda kullanılan branda ve tenteler günümüzde insanların en çok rağbet ettikleri bir üründür. Ucuz ve kalitenin en yüksek seviyelerde tutulduğu tente üreticileri daha şık ve fiyata önem vermeyen müşterilerinin de isteklerine cevap vermektedir. Bunlardan biride pergola tentedir. Pergola tente genellikle restoran, düğün salonu ve kır düğünü yapılan alanlarda kullanılır. Kolay kurulan ve toplanan bu model içerisinde bulunan ışıklandırma sistemi ile hoş bir görünüm kazanmıştır. Spot lambalar tenteye döşenerek kullanılacak alana ışık vermesi sağlanmıştır. En kaliteli kumaşı sayesinde yağmur yağsa da altında bulunanlar yağmur sularından etkilenmez. Günümüzde en gözde açık hava mekânlarında bulunur. Fiyatı ise diğer tente modellerine göre biraz yüksektir.

Çift Açılımlı Ucuz Tente

istanbul branda tente en ucuz modeller arasına henüz girmese de, bazı firmalarda düşük fiyatlara satın alınan bir tente modeli de çift açılımlı tentedir. Çift açılımlı tenteler geniş bahçelerde ve site tarzı evlerin kapı önlerinde bulunur. Mafsallı tentenin iki adedin birleştirilmesiyle üretilmiş bir modeldir. Ayaklarını ister koyulacağı yere sabitleyebilir isterseniz de tekerlek sistemi ile götürebilirsiniz. İki tentenin orta kısmından aşağıya su sızmaması için çatılar birbirine sabitlenir. Alüminyum gövdesi sayesinde oldukça dayanıklı ve kalitelidir. Müşterinin isteği doğrultusunda motor sistemi koyularak kumanda ile açılıp kapatılabilir. Bu tente modellerine en sık karşılaştığımız alanlar genelde bahçeler, açık çay bahçeleri, site önleri ve cami avluları olabilir.

Kiralık Branda Tenteler

istanbul branda tente en ucuz modeller arasından ister satın alma isterseniz de kiralama işlemi yapabilirsiniz. Firmaların kiralık tente branda hizmeti sunduğu ilçeler bulunur. Özel davetlerinizde ve organizasyonlarınızda misafirlerinizin olumsuz hava şartlarından etkilenmemeleri için bu brandalardan yardım alabilirsiniz. Firmalar kullanılacak alana uygun branda ve tente hizmetini yerinde montajlayarak size sunarlar. Aniden bastıran yağmurda ya da güneşin cok etki ettiği alanlarda kullanarak rahatlıkla eğlencenizi gerçekleştirebilirsiniz. Çok kolay bir şekilde kurulumu yapılır ve geri toplanabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?