İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
istanbul Branda Tente

istanbul Branda Tente

Branda Tente, farklı kumaş çeşitleriyle açık alanlarınızı ışıktan, yağmurdan yani mevsim şartlarının getirdiği etmenlerden alanınızı çevreleyen bir sistematik üründür. Ürün kullanacak kişinin istediği şekilde boyutta oluşturulur. Firmamız istanbul Branda Tente olarak müşterilerin istekleri ve tercihleri doğrultusunda yanınızdadır. Müşterilerin zevkine ve yaşam alanlarına göre dizayn edilir. Tercihlerde kumaş kalitesi ve branda çeşidine göre üretim yapılır. Detaylı bilgi için firmamıza ulaşabilirsiniz. […]

Branda Tente, farklı kumaş çeşitleriyle açık alanlarınızı ışıktan, yağmurdan yani mevsim şartlarının getirdiği etmenlerden alanınızı çevreleyen bir sistematik üründür. Ürün kullanacak kişinin istediği şekilde boyutta oluşturulur. Firmamız istanbul Branda Tente olarak müşterilerin istekleri ve tercihleri doğrultusunda yanınızdadır. Müşterilerin zevkine ve yaşam alanlarına göre dizayn edilir. Tercihlerde kumaş kalitesi ve branda çeşidine göre üretim yapılır. Detaylı bilgi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

 Branda Tente Nerede Kullanılır?

Branda Tente birçok alanda kullanımı mevcuttur. Bu alanlar; lokanta, cafe, ev, çatı katı, bina içinde arada kalmış açık alanlarda, fabrikaların çalışanları için ayırmış olduğu ortak alanlarda, anaokullarının bahçelerinde gibi birçok farklı kullanım alanı vardır. Kullanım alanları sayılanlarla kısıtlı değildir.  Kullanım alanlarını siz müşterilerimiz belirler. Belirlediğiniz alanlara uygun ölçülerle seçtiğiniz kumaş kalitesiyle üretim yapılır.

Ev kullanım alanlarında genellikle insanların kış bahçeleri dediği bol yeşil bitkilerin oluştuğu alanları kışın yağmurdan ya da kardan korumak için bu alanlara branda tente yapılabilir. Branda tente insanların hayal gücüyle birçok alanda kullanım rahatlığı sağlar. Her alana uyumluluk gösterir. Anaokullarında öğrencilerin bahçede rahat oynamaları ve mevsim şartlarından doğan  güneş ya da yağmurdan korumak için uygun alanlara yapılır.

Çeşitlerden biride esnafların dükkân önlerine yapılan tentelerdir. Bu tenteler hem dükkândaki ürünlerin güneşten bozulmamasını sağlar hem de dükkân önünü geniş görünüme kavuşturan bir yapıdadır. istanbul Branda Tente olarak müşterilerimizin her alanda yanınızdayız. İstenilen mekâna uygun ölçülerle renk seçenekleriyle kaliteli branda tente siparişlerini verebilirsiniz.

Şemsiye Tente - Velioğlu Tente ve Branda

Branda Tente Modelleri Nelerdir?

Branda tentelerde çok tercih edilen modeller şu şekildedir:

·         Raylı Branda Tente Modeli

Bu model branda tente sabit bir direk üzerine ray sisteminin döşenmesiyle açılır kapanır olarak kullanıla bilen bir üründür. Bu ürün müşterinin isteği doğrultusunda yapılır şık ve modern görüntüsüyle herkesin beğenisini kazanır. Ürün birde spotlusu vardır. Buna da spotlu branda tente denir. Spotlu branda tente ise daha çok restoran ve cafelerde kullanılır. Aydınlatması yüksek ve şık görünümlü bir üründür. Bu ürün kış bahçesinde de tercih edilen bir branda tente ürünüdür. Modern görünüşleriyle istanbul Branda Tente birçok ürün yelpazesiyle her daim yanınızdadır. Firmamızdan detaylı bilgileri alabilirsiniz.

·         Mafsallı Branda Tente Modeli

Bu bardanda tente modelimiz diğer tente modellerimize göre daha çok tercih edilen ve her alana uygulanabilen yapısıyla müşterilere hizmet verir. Branda tentenin diğer adı çadır brandadır. Toplum arasında iki ismi de duyabilirsiniz. İki sabit ray sistemi arasına gerilmiş kaplanıp kapatılan ve açılan bir sisteme sahiptir. Dolay kullanımıyla Müşterilere rahatlık sağlar.

·         Tünel Branda Tente Modeli

Tünel branda tente sistemimiz şık görünümlü brandalarımız kategorisindedir. Genellikle otel girişlerinde ya da düğün salonu girişlerinde, toplantı salonuna geçiş alanlarında mevcuttur. Bu branda türümüz sabit sağlam bloklar üzerine yapılır renk ve şekil çeşitliliği vardır. Şık görüntüsüyle alanlarınızın göz alıcı olmasını sağlar. Firmamız ürünlerinde kaliteli işçiliği ile ön plandadır.

·         Körüklü Branda Tente Modeli

Bu branda çeşidimiz körükler üzerine gerilmiş branda türüdür açıp kapanabilir özelliğe sahiptir. Kullanım alanınıza ve ölçülerinize göre tercih edilen bir brandadır.

·         Sabit Branda Tente Modeli

Sabit branda tente modelimizde ürün müşterinin istediği alana sabitlenerek monte edilir. Bu branda tente modelimiz genellikle ortamlara şıklık ve asalet katar. Uygulanan alanlar şık görüntüsüyle dikkatleri üzerine toplar. Bu sabit branda tente modelimiz genellikle otellerin camlarına ya da kapı üstlerine yapılır. Ayrıca küçük ölçülü balkonların üzerine yapılır. Hem mevsim şartlarından korur hem de şık bir görünüş elde edilir.

·         Çift Açılır Branda Tente Modeli

Sabit bir panel üzerine yapılmış iki taraftan açılabilir ürün çeşididir. Sabit branda tente modelimiz daha çok market, çay bahçesi gibi büyük alanlarda tercih edilen bir modeldir. Esnafların en çok kullandığı tente modellerinden biridir. Kullanımı kolay ve rahattır. İstenilen taraf açılabilir ya da kapanabilir.

Eskişehir Tente - Arma Tente

Branda Tente Fiyatları Nedir

Branda tente modelleri ürünün kumaş kalitesine, branda tente seçimine göre  değişim göstermektedir.  istanbul Branda Tente firmamızdan detaylı bilgiyi alabilirsiniz

Branda Tentenin Ömrü Ne Kadardır

Branda tenteler tercih edilen kumaş kalitesine ve modeline göre farklılık gösterir. Müşterilerimizin kullanımına göre de değişiklik arz eder.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?