İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
istanbul Branda Tentecileri

istanbul Branda Tentecileri

istanbul branda tentecileri firmalarında son derece kaliteli ve dayanıklı branda tente modelleri bulabilirsiniz. Brandalar tenteyi oluşturan kumaşın adıdır. Branda oldukça kalın kumaştan imalat edilir ve dayanıklıdır. Yağmur geçirmez özelliği sayesinde tüm hava şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Brandalar farklı renk ve desenlerde üretilir. Tente ise branda ile hazırlanan iskeletin bütününe denir. Branda tenteler kışın yağmura ve rüzgâra […]

istanbul branda tentecileri firmalarında son derece kaliteli ve dayanıklı branda tente modelleri bulabilirsiniz. Brandalar tenteyi oluşturan kumaşın adıdır. Branda oldukça kalın kumaştan imalat edilir ve dayanıklıdır. Yağmur geçirmez özelliği sayesinde tüm hava şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Brandalar farklı renk ve desenlerde üretilir. Tente ise branda ile hazırlanan iskeletin bütününe denir. Branda tenteler kışın yağmura ve rüzgâra dayanıklı olduğu için altında ıslanmamamızı, yazın ise güneşten korunmamızı sağlar. Branda kumaşları genelde en dayanıklı kumaş türü olan polyesterden üretilir. Ayrıca yaz aylarında güneş ışınlarına karşı koruma sağladığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Işık geçirmez özelliği sayesinde ise istemediğiniz ışıklardan korunabilirsiniz.

Branda Tente Nerelerde Kullanılır? 

istanbul branda tentecileri birçok farklı alanlarda kullanılan branda tente modelleri üretmektedir. Günümüzde binlerce bakkal, market, mağaza gibi iş yerlerinde bulunmaktadır. Son zamanlarda evlerin balkonlarında da branda tenteye rastlamak mümkündür. Özellikle yaz aylarının kavurucu sıcaklarından korunmak için balkonlara monte edilir. Yağmurlu havalarda da balkonunda oturmak isteyenler ıslanmamak için kullanırlar. Balkonda asılı olan çamaşırları da güneşten ve yağmurdan korur. Birçok firma cafe ve bahçelerde kullanılan şeffaf branda tente modelleri üretmektedir. Oldukça geniş kapsamlarda  kullanılan brandalar yat ve gemilerde, arabalarda ve kamyonlarda kullanılmaktadır. Kaliteli ve kalın kumaşı sayesinde arabalara özellikle dolu yağması gibi durumlarda örtülen brandalar büyük oranda koruma sağlamaktadır.

Branda Tente Özellikleri

istanbul branda tentecileri kaliteye ve dayanıklılığa önem verdikleri için birçok özellikte branda tente üretmektedirler. Brandalar üzerine mürekkeple dijital baskı yapılarak istenilen renk ve desenlerde üretilebilir. Ayrıca istenilen yazı ya da şekiller yapılabilir. Brandalar oldukça kalın kumaştan yapılır ve su geçirmez. Rüzgâra karşı dayanıklıdır. Güneş ışınlarından etkilenmez ve kaliteli kumaşı sararma ya da solma yapmaz. Hemen hemen binlerce iş yerinde ya da evlerin teras, balkon ve kapı önlerinde bulunan branda tenteler kumaş seçenekleriyle de oldukça hoş ve estetik bir görünüm kazandırır. Tente özellikleri arasında ise en önemlisi alüminyum kullanılmasıdır. İskelet bölümü olan tenteler oldukça dayanıklı ve kalitelidir. Ayrıca yağmur sularının giderleri de paslanma yapmaz.

Branda Tente Modelleri

istanbul branda tentecileri firmaları en iyi ve en pratik branda tente modellerini müşterilerine sunmaktadırlar. En kullanışlı modeller arasında genellikle; kollu branda, eğim ayarlı sistemler, körüklü sistem, spotlu sistem, tek ve çift taraflı sistem, sabit sistem, manuel ve motorlu sistemleri bulunur. Körüklü sistemler daha çok evlerin cam ve balkonlarında bulunur. Çift taraflı branda tenteler ise daha çok bahçe, cafe ya da restaurantlar da tercih edilir. Çift yöne açılabilir. Spotlu sistemler alüminyum iskeletlerin içine monte edilen spot ışıkları sayesinde mekânlarda şık bir görünüm kazandırır. Eğim ayarlı sistemlerde çevirme kolu sayesinde eğimini istediğiniz ayara getirebilirsiniz. Sabit tenteler istenilen mekâna ya da balkona monte edilir ve açılıp kapanma özelliği bulunmaz. Manuel tenteler ise elle açılıp kapatılma sistemine sahiptir.

Branda Kumaş Özelliği

istanbul branda tentecileri firmaları özellikle kumaşa önem verdikleri için dayanıklı ve kullanışlı olmasına dikkat etmektedirler. Branda kumaşları yağmuru ya da başka suları geçirmeme özelliğine sahiptir. Ayrıca kalın kumaştan üretildiği için ışığı ve güneş ışınlarını da geçirmez. Farklı renk ve desenlerde tasarlanılabilir. Müşterinin istediği yazı ya da şekiller branda kumaşının üzerine baskı olarak yapılabilir. Bazı branda kumaşları ateşe dayanıklıdır ve yanmaz. Şeffaf kumaş olarak da üretilmektedir. Koruyucu bir örtü olan branda kumaşı sık dokunmuş bir kumaş türüdür. En çok tercih edilen kumaş çeşitleri arasında en fazla dayanıklı olan polyester kumaş gelmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?