İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
istanbul Çadır

istanbul Çadır

En çok tercih edilen kaliteli ürünlerden olan istanbul çadır ürünleri geniş kullanım alanlarına sahiptir. Profesyonel çadır türleri olması sayesinde uzun yıllar boyu kalitesini sürdürebiliyor. En iyi fiyat garantili olan bu ürünler aynı zamanda birçok özelliklere de sahiptir. Geniş ve kullanışlı olmasının yanı sıra olumsuz hava şartlarında dahi kalitesini koruyabiliyor. Kamu kurumlarında ve özel sektör firmalarında da tercih […]

En çok tercih edilen kaliteli ürünlerden olan istanbul çadır ürünleri geniş kullanım alanlarına sahiptir. Profesyonel çadır türleri olması sayesinde uzun yıllar boyu kalitesini sürdürebiliyor. En iyi fiyat garantili olan bu ürünler aynı zamanda birçok özelliklere de sahiptir. Geniş ve kullanışlı olmasının yanı sıra olumsuz hava şartlarında dahi kalitesini koruyabiliyor. Kamu kurumlarında ve özel sektör firmalarında da tercih edilen çadır modelleri 2019 yılında da her bütçeye hitap eden fiyat tarifesine sahiptir. Bu sayede ek ücretler ödemeden ucuz fiyat tarifesinden dilediğiniz çadır modelini satın alabilirsiniz.

Çadırların Özellikleri

Geniş özelliklere sahip olan istanbul çadır modelleri bu sayede geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir. Kullanımı son derece kolay olmasının yanı sıra yer aldığı ortam ile kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor. Bu kaliteli çadırlar yüksek kaliteye sahip olduğundan kolayca yırtılmaz, dış darbelere karşı maksimum düzeyde dayanıklılık gösteriyor. Bu kaliteli çadırlar sıradan çadır türlerinden oldukça farklıdır. En kaliteli malzemelerden üretildiğinden beton fabrika alanları yerine de tercih edilebiliyor. Yağmur, kar ve dolu gibi olumsuz hava şartlarından etkilenmezler. Profesyonel çadırlar standart çadır modellerinden farklı olarak daha uzun ömürlüdür. Bu sayede tek seferlik satın aldığınızda uzun yıllar boyu güvenle kullanabilirsiniz. Çadırlar her ebat ve ölçülerden üretiliyor. Bu sayede özel talep oluşturarak da dilediğiniz ölçü ve özelliklerden çadır siparişi verebilirsiniz.

Çadırların Avantajları

Profesyonel istanbul çadır firması sayesinde avantajlı olarak dilediğiniz çadır modeline sahip olabilirsiniz. Çadır modelleri sayesinde ek maliyetlere girmeniz söz konusu olmaz. İşletmenizi kurmak istediğinizde beton malzemeler yerine doğrudan çadır satın alabilirsiniz. Bu sayede yüksek harcamalar yapmaktan kurtulabilirsiniz. Çadır modeli sayesinde işletmenizi dilediğiniz süreçlerde farklı bir alana da transfer edebilirsiniz. Çadırlar diğer ürünlere oranla daha basit bir kullanım tarzı sunuyor. Bu sayede beton zeminde günlerce zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Fakat çadırın kurulumu sadece birkaç dakikalık zamanınızı alıyor.

Çadır Türleri

Kaliteli istanbul çadır firmasından geniş çadır seçenekleri de bulunuyor. Bu sayede dilediğiniz çadır türü satın alabilirsiniz. Fabrikanız için fabrika çadırı satın alabilirsiniz. Her türden fabrikalara göre üretilen fabrika çadır türü yüksek kalite ve dayanıklılığa sahiptir. Bu sayede oldukça uzun ömürlüdür. Özel bir temel gerektirmeyen hangar çadır modeli ise yüksek kalitesi sayesinde ısı, nem ve ses yalıtımı sağlıyor. Kurulumu son derece zahmetsiz olan şişme çadırları ise yılın 12 ayı boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Çelik iskelet gerektirmeyen şişme çadır modeli kurulumu, sökümü ve nakliyesi son derece kolaydır. Afet çadır modeli ise her türlü afetler için özel olarak üretilen çadır türüdür. Kalitesi sayesinde olumsuz hava şartlarında dahi uzun yıllar boyu kullanılabilir. Şantiye alanları için üretilen şantiye çadır türü ise birçok özelliklere sahiptir. Geniş yapıya sahip olması sayesinde aynı anda yüzlerce inşaat elemanına ev sahipliği yapıyor.

Çadırların Tercih Edilmesinin Nedenleri

Çadırlar birçok nedenlerden dolayı yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Beton yapılara oranla kurulumu daha basit olması ve düşük maliyetli olması sayesinde tercih ediliyor. Bunun dışında çadır modelleri beton yapılara oranla çok daha erken zamanlı kurulması sayesinde firmalara zaman bakımından da avantajlar sağlaması sayesinde talep görüyor. Beton yapıya milyarca harcamalar yapılırken çadır modellerine sadece birkaç bin TL gibi düşük bir harcama yapılabiliyor. Bu sayede firmalar hem zaman bakımından ve hem de maliyet bakımından tasarruf yapabiliyor.

Çadırların Kullanım Alanları

Çadırlar pek çok sahalarda kullanılabiliyor. Fabrika sahalarında, şantiye ve inşaat sahalarında, düğün, sünnet, konser gibi çeşitli organizasyon sahalarında, gezi ve tatil aktivitelerinde, lunapark ve benzeri türden alanlarda yoğun olarak tercih ediliyor. Bu sebeple çadır modelleri kullanım alanlarının en geniş olduğu ürünler listesinde yer alıyor. Bu konuda firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?