İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
istanbul Çift Açılır Tente Fiyatı

istanbul Çift Açılır Tente Fiyatı

Tenteler pek çok farklı şekilde üretilerek dış mekânlarınızı yağmur, kar ve güneş ışınlarına karşı etkin bir şekilde korur. Tente seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken pek çok husus yer alıyor. Mekânınıza en uygun olan tente modelini seçerek hem mekânınızı korumak hem de en güzel görünüme kavuşmasını sağlamak mümkün oluyor. Tente modelleri arasında büyük alanlarda en çok […]

Tenteler pek çok farklı şekilde üretilerek dış mekânlarınızı yağmur, kar ve güneş ışınlarına karşı etkin bir şekilde korur. Tente seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken pek çok husus yer alıyor. Mekânınıza en uygun olan tente modelini seçerek hem mekânınızı korumak hem de en güzel görünüme kavuşmasını sağlamak mümkün oluyor.

Tente modelleri arasında büyük alanlarda en çok kullanılan tente modellerinden biri olan çift açılır tente modeli yer alıyor. Daha çok teras gibi alanlarda kullanımı ile ön plana çıkıyor. Bahçelerde de çok fazla tercih edilmesi söz konusu oluyor. istanbul çift açılır tente pek çok özelliğe bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Son zamanlarda çok fazla tercih edilmesi ile ön plana çıkıyor. Hem öne hem de arkaya doğru açılma özelliği bulunuyor.

Tente Branda Dünyası

Çift Açılır Tente Özellikleri 

Çift açılır tente çok büyük bir alana etki etme kabiliyetine sahip olduğu için çok büyük bir avantaj sağlar. Bahçeler için çok önemli bir tente modeli olmaktadır. Çok iyi bir şekilde alan koruma sağlamasından dolayı ön plana çıkıyor. Çift açılır tentenin çift açılır mafsallı tente olarak da biliniyor. Her modelinde ayrı bir açılım söz konusu olur. 1,50 metre ile 3,00 metre arasında açılma söz konusu olur. Kullanımının son derece kolay olması da ön plana çıkan özelliklerinden biridir.

Çift açılır tentenin açılım özelliği kişinin isteğine bağlı olarak değişen bir durumdur. Pek çok renk seçimi ve desen seçimi de kişiye bağlı olarak değişen bir durumdur. En çok tercih edilen çift açılır tente 3,00 oranında açılan bir tentedir. İki taraflı olarak açılır olması da çok büyük bir alanı koruma altına alması anlamına geliyor. Son zamanlarda bu tente modelleri özellikle teraslarda çok fazla tercih ediliyor.

Çift Açılır Mafsallı Tente

Çift açılır tente modelleri arasında en çok ön plana çıkan modellerden biri mafsallı tente oluyor. Her renk ve desende üretilen çift açılır mafsallı tente 2 tane direkten meydana geliyor. 2 direk arasında 1 metrelik makas bulunuyor. Bu makas ise direklerin hareket etmesi sağlanır. Çift açılır tentenin tabla şeklinde son derece sağlam materyallerden yapılan bir iskelet sistemi bulunur.

Firma reklamı yapmak için üretilen tenteler arasında en çok tercih edileni çift açılır mafsallı tente oluyor. istanbul çift açılır tente fiyatı istenilen modele ve kullanılan renge bağlı olarak değişiklik  gösteriyor.  Çift açılır tentelerin üzerinde yapıldığı firma ile ilgili bir baskı yer alıyor.

Çift açılır mafsallı tenteler son derece kaliteli malzemeler ile üretilmesinden kaynaklı olarak uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Firma tanıtımı yapacak olan kişilerin bu tenteleri seçerek tanıtım yapması uygun olur. Otomatik açılma sağladığı gibi manuel olarak da açılma, kapanma söz konusu olur.

Sakarya Kasetli Tente | Odesa Sistem Odesa Cam Adapazarı

Çift Açılır Tente Kullanım Alanları Nelerdir?

Çift açılır tente pek çok kullanım alanına sahiptir. Özelikle halka açık olan ticari alanlarda en çok tercih edilen tente modeli oluyor. Büyük bir dış mekânı korumak istemek için çift açılır tente son derece ideal olacaktır. Cami gibi alanların önünde çift açılır tente modelleri gölgelik oluşturmanın yanı sıra oturma alanlarının ıslanmasını da engeller.

Çift açılır tente bir de mafsal özelliği yer ediniyor. 3 metre öne 3 metre de arkaya doğru açılmasından kaynaklı olarak en az 6 metrelik bir alanı korumayı sağlar. Son zamanlarda bu tente modelini pek çok alanda kullanmak mümkün oluyor.  Özellikle kafe ve restoran gibi alanlarda en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Kafelerin dış alanlarını da kullanıma açmak için çok ideal bir tercih oluyor.

Çift Açılır Tente Fiyatı

istanbul çift açılır tente fiyatı modeline, ne kadar açılma gösterdiğine, rengine, desenine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Kaliteli malzeme kullanımı da fiyatı etkileyen en önemli durumlardan biridir. Kumaş kaliteli bir şekilde seçilmelidir. İskelet sisteminde kullanılan malzemenin kalitesi de tente fiyatını belirler.

Çift açılır tente düzenli bir şekilde bakımı ve onarımı yapıldığı zaman uzun süreli bir kullanım imkânı sağlar. Diğer tente modellerin tek açılımı söz konusu olduğu için bu model tenteler biraz daha yüksek fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor. Firmamızdan çift açılır tente fiyatları ile ilgili en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?