İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
istanbul Dekoratif Tente Fiyatı

istanbul Dekoratif Tente Fiyatı

Tente modelleri pek çok farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Değişen hava koşullarına karşı dış mekân ve iç mekânın korunmasını sağlamak amacı ile tenteler ön plana çıkıyor. istanbul dekoratif tente fiyatı etkenlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Koruyucu özelliğinin yanı sıra görünüş olarak da ön plana çıkan modeller vardır. Bu modellerden bir tanesi dekoratif tente modeli oluyor. Genellikle sabit olarak […]

Tente modelleri pek çok farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Değişen hava koşullarına karşı dış mekân ve iç mekânın korunmasını sağlamak amacı ile tenteler ön plana çıkıyor. istanbul dekoratif tente fiyatı etkenlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Koruyucu özelliğinin yanı sıra görünüş olarak da ön plana çıkan modeller vardır. Bu modellerden bir tanesi dekoratif tente modeli oluyor. Genellikle sabit olarak tasarlanıyor. Sabit bir şekilde oluşturulan dekoratif tenteler dış mekânın dikkat çekici bir özellik kazanmasına yardımcı oluyor. Modeller arasından seçilen renk ve desenler tam olarak geç mekân ile uyumlu bir şekilde seçilmelidir. Son zamanlarda pek çok dış alan için tercih edilen modellerden biridir. Genellikle küçük yapılı olup sadece görünüş olarak ön plana çıkmaya yardımcı olur. Pek çok caddede bu modelleri görmek mümkün oluyor. İstediğiniz ölçüde üretimi yapılması durumu söz konusu oluyor. Aynı zamanda istenilen desen ve modelde de üretimi yapılıyor.

SABİT DEKORATİF TENTE - Prime Tente

Dekoratif Tente Modelleri

Daha çok sabit dekoratif tente olarak karşımıza çıkan bu modeller pek çok renk ve desen barındırdığı için çok sayıda modeli bulunuyor. Renk ve desen seçimi iç mekân ile uyumlu bir şekilde tercih edilmelidir. Aynı zamanda bulunduğu binanın ve caddenin renklerine de uyumlu bir şekilde tercih edildiği zaman etkileyici bir görüntü ortaya çıkıyor. Kumaş kalitesine bağlı olarak modeller değişiklik gösteriyor. Çok kaliteli kumaşlardan yapılan tenteler olduğu gibi kalitesiz kumaşlardan yapılan tenteler de mevcuttur. Tente kumaşlarında genellikle Avrupa tarzı akrilik su geçirmez kumaş kullanılıyor. Yerli akrilik kumaşlarda tercih ediliyor. Pek çok farklı özelliği bulun diye için model sayısında değişiklik söz konusu oluyor. Mekâna en uygun modeli seçmek gerekiyor. Her mekâna uygun ölçüde yapıldığı için özel yaptırmak da mümkün oluyor.

Dekoratif Tente Nasıl Yapılır?

Dekoratif tente yaptırmak isteyen kişiler ilk olarak kumaşın rengine ve desenine karar verip daha sonra yapılacak olan alanın ölçüsünü alması gerekir. En doğru şekilde ölçme almak gerekiyor. Ölçü ve desen belirlendikten sonra ilgili firmaya bildirilerek üretimi yapılır. Bu esnada kumaş seçimi son derece önemlidir. En kaliteli kumaşları tercih ederek uzun ömürlü bir kullanım sağlamak mümkün oluyor. Yüksek dayanıklı baskı kabiliyeti ile birlikte istediğiniz desen ve logo kumaşlar üzerine yapılıyor. Böylece dayanıklı desenler elde edilmiş oluyor. Bu işlemde gerçekleştirildikten sonra tente tamamen hazır hale geliyor ve montaj için ekipler mekâna geliyor. Montaj sırasında da dikkatli davranmak gerekir. Yamuk bir şekilde takıldığı zaman görsel açıdan kötü bir görüntü ortaya çıkıyor. Bu sebeple uzman kişilere yaptırmak gerekir. Desen tercihinde daha çok kareli kumaşlar tercih ediliyor. Özellikle siyah ve beyaz renkler çok fazla ön plana çıkıyor.

Dekoratif Tente Kullanım Alanları

Dekoratif tenteler pek çok farklı alanda kullanıma sunuluyor. istanbul dekoratif tente fiyatı tentenin büyüklüğüne bağlı olarak değişim gösteriyor. Özellikle kafeler ve restaurantlar için dış mekân dekorasyonunda en çok tercih edilen modellerden biridir. Aynı zamanda otellerin giriş kısmında da çok fazla tercih edildiği ortaya çıktı. Evlerin dış Cephesi’nde daha çok fazla tercih ediliyor. Balkonlara ya da pencerelerin üzerine dekoratif tenteler uygun bir tercih oluyor. Hem güzel bir görünüm sağlarken hem de yağmur ve güneş ışını gibi durumlardan dış mekânınızı korumaya yardımcı olur. Market ve manav gibi alanlarda da en çok tercih edilen tente modeli dekoratif tente modelleri oluyor.

Dekoratif Tente | İnce Tente

Dekoratif Tente Fiyatı


istanbul dekoratif tente fiyatı tercih edilen kumaşın kalitesine, iskelet sisteminin sağlamlığına, tercih edilen kumaşın rengine ve desenine bağlı olarak değişiklik gösterir. Tente fiyata almak için ilk olarak kumaş belirlenir ve ölçüler alınmaya başlanır. Daha sonra ilgili firmaya bu bilgiler verilir ve fiyat ortaya çıkar. Tente fiyatını belirleyen en önemli şey kalitesi oluyor. Kaliteli bir tente tercihi ile uzun ömürlü ve kullanım sağlamak mümkün oluyor. Aynı zamanda tente kumaşları üzerine firmanın logosunu bastırma gibi durumlarda fiyat artış gösteriyor. Dekoratif tente fiyatları diğer tente modellerine göre değişim gösteriyor. Bu sebeple her bütçeye uygun bir tane de bulmak mümkün oluyor. Dekoratif tente modellerinde çok fazla çeşit yer aldığı için fiyatlarda da değişim söz konusu oluyor. Dekoratif tente ile ilgili firmamızdan en iyi hizmeti almanız mümkündür.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?