İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
istanbul Kış Bahçesi Fiyatı

istanbul Kış Bahçesi Fiyatı

Hem pandemi süreci hem de kış aylarının gelmesi ile birlikte ev içerisinde sürekli olarak vakit geçiriyoruz. Ancak sürekli olarak aynı şeyleri yapmak sizlerin bir süre sonra sıkılmanıza ve bunalmanıza neden olur. Bu süreçlerde sıklıkla ev içerisinde değişiklik yapılmakta olup en çok değişikliği ise kış bahçesi takip etmektedir. Kış bahçesi, bahçenizde yaz ve kış ayları fark […]

Hem pandemi süreci hem de kış aylarının gelmesi ile birlikte ev içerisinde sürekli olarak vakit geçiriyoruz. Ancak sürekli olarak aynı şeyleri yapmak sizlerin bir süre sonra sıkılmanıza ve bunalmanıza neden olur. Bu süreçlerde sıklıkla ev içerisinde değişiklik yapılmakta olup en çok değişikliği ise kış bahçesi takip etmektedir.

Kış bahçesi, bahçenizde yaz ve kış ayları fark etmeksizin dilediğiniz zaman dilimlerinde vakit geçirebileceğiniz, sevdikleriniz ile birlikte çeşitli etkinlikler düzenleyebileceğiniz bir bahçe türüdür. Kötü hava koşullarından ve kış aylarının gelmesinden dolayı balkonunu ve bahçesini aktif olarak kullanamayan insanların mutlaka yaptırması gereken kış bahçesinin her yönden kişiye faydaları mevcuttur.

Dışarıdan bakıldığı zaman kulübe görünüme sahip olan ve oldukça şık duran bu bahçeleri uygun fiyatlara da yaptırabilirsiniz. istanbul kış bahçesi fiyatı alan büyüklüğüne ve seçilen modele göre değişkenlik gösterebilir.

Kış Bahçesi | Tuin Terra Gölgelendirme Sistemleri

Kış Bahçesinin Kişilere Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Kış bahçesi kişilere çeşitli yönlerden avantajlar sağlar. Bu avantajlar şu şekildedir;

 • Ev içerisinde sürekli olarak oturmaktan sıkılıyor ve dışarı ile ilişkinizin kış aylarında bile kesilmesini istemiyorsanız kış bahçesi ile bu durum mümkündür. Her noktası cam ile kaplı olan kış bahçeleri direkt olarak bahçenizin önüne bakar. Dilediğiniz gibi dekore ederek mükemmel bir bahçe yaratmanızı sağlar.
 • Bahçe içerisine ister büyük isterseniz de küçük bir masa koyarak sabah kahvaltılarınızı, öğle yemeklerinizi, akşam yemeklerinizi ve kahve keyfilerinizi doğal bir ortamda dışarı ile iç içe yapabilirsiniz.
 • Kış bahçesinin faydaları arasında en önemli nokta istisnasız rahatlık ve konforudur. Kış ayları geldiği zaman soğuktan ve yağmurlu havalardan korunmanızı sağladığı gibi yağmur yağdığı zaman da yağmur sesi ile aşır neşir olmanızı sağlar.
 • Açılır kapanabilir bir kış bahçesi tercih ederseniz yazın sıcaklığından korunabilir akşam olduğu zamanda tamamen açabilirsiniz. Kış bahçesinin en çok tercih edilen modeli açılır kapanabilir olmasıdır.
 • Kış bahçesinin bir diğer faydası ise dolu gibi şiddetli yağışlardan etkilenmeyen bir ergonomik yapısı olmasıdır. Kullanılan ürünler her ne kadar camdan olsa da kaliteli malzemelerden yapılmasından dolayı hava koşullarının sert ve baskısından etkilenmezler. Aynı zamanda yapım aşamasında çelik malzemeler eklenmesi de koruyuculuğu artırıyor. Sizler hiç düşünmeden kış bahçesini yaptırabilirsiniz.
 • İster evinizde isterseniz de şirket ortamında kullanabileceğiniz kış bahçeleri daha fazla kullanım alanı sağlamasından dolayı da kişilere büyük faydaları mevcuttur. Her bir nokta ayrı ayrı hesaplanarak aktif kullanım alanları yaratılır. Böylelikle açık bir bahçenin kullanamadığınız alanlarını da kış bahçesi sayesinde kullanabilirsiniz.
 • Kış bahçesinin bir diğer faydalarından bir tanesi de uzun ömürlü olmasıdır. Bir kere yaptırdığınız zaman uzun soluklu olarak kullanabilirsiniz. Sağlam bir yapı olmasından dolayı kırılma, aşınma ve benzeri gibi durumlar ile karşılaşılmaz.

Kış Bahçesi Nasıl Yaptırılır?

Kış bahçesi yaptırmak istiyorsanız öncelik olarak yaptırmak istediğiniz alanı belirlemeniz gerekir. Alan belirlendikten sonra anlaşmış olduğunuz firmaya gerekli bilgileri vererek model seçebilirsiniz. Kış bahçesinin hem renk hem de model bakımından çeşitliliği olmasından dolayı sizlere hitap eden hangi model ise seçim yaparak dilediğiniz noktaya yaptırabilirsiniz. Son dönemlerde tercih edilen renkler arasında siyah renk ön plandadır.

istanbul kış bahçesi fiyatı değişkenlik gösterebilen türdedir. Kış bahçesi yaptırmak için anlaşmış olduğunuz firma çalışanları sizlerin bulunduğu noktaya gelerek de ölçü alabilir ve daha sonrasında da fiyat belirlenebilir. Bahçe ile ilgili tüm detayları da kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Kış Bahçesi, Kış Bahçe Modelleri ve Fiyatları, Bursa

Kaliteli Kış Bahçeleri İçin Bizi Arayın

Kış bahçesi bir defa yaptırılabilen ve meşakkatli bir iş olmasından dolayı kaliteli ürünlerden oluşması gerekir. Aksi takdirde yaşanabilecek kırılma, aşınma gibi durumlardan dolayı mağdur olabilme durumlarınız mevcuttur.

Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için alanında uzman olan firmamızı tercih etmenizi tavsiye ederiz. Kullanmış olduğumuz tüm malzemeler hem kaliteli hem de dayanıklı ürünler olup uzun süreli kullanıma uygundur. Bir kere yaptırdığınız zaman sonsuz süre ile kullanabilme şansınız vardır.

Geniş ürün çeşitliliğimiz ile herkese hitap eder. Dilediğiniz renk ve model çalışılabilir. Zamanınızın kış bahçesi ile daha kaliteli geçmesini isterseniz bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz telefon ve web sitemiz üzerinden merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. istanbul kış bahçesi fiyatı için belirlediğimiz uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?