İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.427,6300
 • EURO
  $1,0760
 • ALTIN
  $48.027,2300
 • BIST
  $180,3000
istanbul Otomatik Tente

istanbul Otomatik Tente

Günlük hayatta birçok ürün sayesinde yaşamımızı devam ettiriyoruz. Hem evlerimizde hem işyerlerinde kullanmış olduğumuz birçok ürün sayesinde konforlu bir şekilde yaşıyoruz. Genellikle güneşten ve yağmurdan korunmak için ev ve işyerlerinde kullanılan belli başlı yöntemler bulunuyor. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilen tente ve branda sistemleridir. Tente ve branda, geçmiş yıllardan bu günümüze kadar kendi […]

Günlük hayatta birçok ürün sayesinde yaşamımızı devam ettiriyoruz. Hem evlerimizde hem işyerlerinde kullanmış olduğumuz birçok ürün sayesinde konforlu bir şekilde yaşıyoruz. Genellikle güneşten ve yağmurdan korunmak için ev ve işyerlerinde kullanılan belli başlı yöntemler bulunuyor. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilen tente ve branda sistemleridir. Tente ve branda, geçmiş yıllardan bu günümüze kadar kendi bünyesinde birçok değişiklik barındırarak gelmiştir. Eski sistemlerde çadır olarak da adlandırılabiliyordu. Çadır sistemlerinin daha modernize ve daha estetik hale getirilmiş olan halleridir. Tente günlük hayatta birçok alanda kullanılabilir. Sunmuş olduğu avantajlar doğrultusunda, işletmeler ve özel mülkler tarafından tercih edilir.

Tente Sistemleri Nedir?

Tente sistemleri genellikle güneş ve sudan etkilenmeyen belli başlı ekipmanlar ile yapılmış olan korunma yöntemleridir. Bu sistem sayesinde birçok alanda kontrollü bir şekilde yaşıyoruz. Eski sistemlerde çadır olarak tercih ediliyordu. Fakat günümüzde kendini geliştirerek ve daha modernize edilmiş halleriyle üretiliyor. Estetik ve görsel açıdan da oldukça iddialı bir ürün olan tente, küçük ve büyük çaplı işletmelerde kurtarıcı nitelikte olarak tercih ediliyor. Tente modelleri diğer korunma yöntemlerine göre oldukça uygun fiyatlıdır. Birçok modeli hem yaz hem kış aylarında kullanılabilir. Bu yüzden genellikle herkes tarafından tercih edilir. Tente yaygın bir kullanım alanına sahiptir.

Tente Modelleri Kullanılan Yerler

Ülkemizde birbirinden farklı ve kullanışlı tente modelleri üretiliyor. Tente modelleri arasında körüklü tente modelleri küçük işletmeler için tercih ediliyor. Körüklü tente modelleri otomatik bir sisteme bağlı değildir. Manuel bir sistem ile çalışıyor. Küçük çaplı bakkal ve esnaflar için uygun yapıya sahiptir. Ayrıca evlerin balkon ve pencerelerin de genellikle tercih edilir. Şık görüntüsü ve estetik yapısı ile insanları tarafından beğenilerek kullanılıyor. Dilediğiniz boyutlarda körüklü tente modelleri yaptırabilirsiniz. Körüklü tente insanlar arasında karpuz dilimi tente olarak da biliniyor. Komple aşağıya kadar indirildiği için tüm mekânı güneşten ve yağmurdan koruyabilir özellikle üretiliyor. Tente modeli tercih ederken işletmenizin yapısına uygun tente modellerini tercih etmelisiniz. istanbul otomatik tente üretimi yapan firmamızda her türlü tente modeli üretimi yapılıyor.

Otomatik Tente Modelleri İle Kolay Kullanım

Ülkemizde en çok tercih edilen tente modelleri otomatik sistem tente modelleridir. Tente kendi başına tek bir dokunuş ile açılabilir ve kapanabilir. Otomatik tente modelleri olduğu kullanım kolaylığı sayesinde büyük işletmeler tarafından en çok tercih edilen tente modelleri arasında bulunur. Özellikle kafe ve restoranlarda kullanılan otomatik tenteler, müşteriyi rahatsız etmeden açılıp kapanabilir. Otomatik tente modelleri, pergola sistemi model olarak da bilinir. Rulo yardımı ile yukarıya toplanır ve tekrardan açılabilir. Otomatik tente modeli işletmeler için hem yaz hem kış ayı kullanabilme özelliği ile birçok fayda sağlar. Yazın komple yukarıya doğru kaldırılarak kilitleme sistemi ile kilitlenir. Kışın ise komple indirilerek kapatılabilir. Böylelikle hem yazlık hem kışlık alan oluşumunda kullanılmış olur. Uygun fiyatlı bir ürün ile iki sistemi bir arada kullanabilirsiniz. istanbul otomatik tente üretimi yapan firmamız uygun fiyat ile kaliteli olarak otomatik tente modelleri üretiyor.

Kaliteli Ve Uygun Fiyatlı Ürünler

Kaliteli ve kurumsal hizmet sunan firmamız, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri siz değerli müşterileri için üretiyor. istanbul otomatik tente üretimi yapan firmayız. Sunmuş olduğumuz hizmetler doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmayı amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyeti firmamız için oldukça önemlidir. Müşteri odaklı çalışıyor kaliteli hizmetler sunuyoruz. Güvenli bir şekilde otomatik tente üretimi yaptırmak istiyorsanız, firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?