İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
istanbul Sabit Tente Fiyatı

istanbul Sabit Tente Fiyatı

Günümüzde artık birçok tente modeli ve çeşidi yer aldığı için kişinin seçmiş olduğu ve yapılacak yerin büyüklüğüne, tentenin özelliklerine göre istanbul sabit tente fiyatı  değişmektedir. Her tentenin kendine özel birçok özelliği bulunur. Bu nedenle fiyat olarak da değişiklik gösterebilir. Sizin yaptıracağınız alanın ölçüsü alınarak ve tente modeli beğenilerek tente fiyatı ortaya çıkar. Sabit Tente Nedir Ne İşe […]

Günümüzde artık birçok tente modeli ve çeşidi yer aldığı için kişinin seçmiş olduğu ve yapılacak yerin büyüklüğüne, tentenin özelliklerine göre istanbul sabit tente fiyatı  değişmektedir. Her tentenin kendine özel birçok özelliği bulunur. Bu nedenle fiyat olarak da değişiklik gösterebilir. Sizin yaptıracağınız alanın ölçüsü alınarak ve tente modeli beğenilerek tente fiyatı ortaya çıkar.

Sabit Tente Nedir Ne İşe Yarar

Günümüzde her zaman karşılaştığımız tente modelleri güneşten ve yağmurdan korunmamız için bir alan sunar. Hem işletme ve mekânlar da hem de evler de kullanımı her geç gün artmaya devam ediyor. Bu yüzden bulunduğu yer ve kullanılmak istenilen amaç için çok fazla çeşit içeriği yer alır. Sabit tente çeşitleri genellikle bulunduğu yerde sabit bir şekilde kalır ve açılıp kapanma gibi bir özelliği yoktur.

Bu nedenle istanbul sabit tente fiyatı da önemli bir husustur. En çok evlerin giriş yerlerinde, pencere ön yerlerinde, dükkân, mağaza önünde ve balkonlar için tercih edilir. Kullanılmak istenilen yere oldukça havalı bir görsellik katan sabit tente modeli kapı veya pencere önü gibi yerlerin üstündeki duvar kısmına montajlanır. Montajlanan bu sistem hareket etmeden öylece kalır ve herhangi bir hareket mekanizması bulunmaz.

Genelde sabit tente modelleri daha çok dekoratif amaçlı olarak tercih edilir. Özellikle tente için yuvarlak hatlar kullanılması ve binanın yapısına uygun desenlerin ve renklerin kullanılması oldukça estetik bir görüntü elde etmeye yarar. Bunun yanı sıra montajı da oldukça kolay ve basittir diğer tente modellerine göre biraz daha ekonomik bir üründür. Bu nedenle en çok tercih edilen tente modelleri arasında yerini alır.

Branda Evi Pergole Tente Fiyatları Çeşitleri

Sabit Tente Sistemleri

Tente sistemleri yaptırılacağı zaman firma ile iletişime geçilmelidir. Farklı modellerde tente sistemleri hem dayanıklıdır hem de bu özelliğinden kaynaklı olarak uzun ömürlüdür. Bu nedenle müşterilerin ihtiyacına göre en iyi şekilde ürün seçilir. Tente almak isteyen müşterilerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Bu sebeple en iyi şekilde kapı, pencere önü ve balkonlar için kullanılmak istenilen birçok tente modelleri kişiye sunulur.

Tentenin en büyük avantajı kötü hava şartlarına ve güneş ışınlarına maruz kalma nedeni ile kullanılmasıdır. Böylelikle kullanılan her alan için renkli desenleri ile görsel bir zenginlik katmaktadır. Öncelikli olarak kişinin istekleri ve nasıl bir şey istendiği incelenmelidir. Sonrasında ise ideal çözümler ile sunum yapılarak mevcut olan seçenekler müşteriler ile paylaşılmalıdır.

Genellikle istanbul sabit tente fiyatı sistemleri; karpuz tente, yarasa tente, dekoratif tente ve çadır tente modelleri olarak yer alır. Kişinin isteğine göre bu modellerden birisi tercih edilir. Binanın genel yapısına uygun desen ve renkler kullanılır. Bunun yanı sıra uygulanacak olan alanın ebat ölçüleri de çok önemlidir. Hareket mekanizması bulunmadığı için sabit bir şekilde bulundukları yerde kalırlar ve bu nedenle diğer tente modellerine göre fiyatı da daha uygundur.

Balkon Sabit Tente

Özellikle balkonlar için olmazsa olmaz bir ürün haline gelen tente sistemleri her geçen gün daha çok talep haline gelmektedir. Genellikle evlerin keyif köşesi olarak bilinen balkonları için bu tarz tente sistemlerinin kullanılması oldukça mümkündür. Birçok ürün ve çeşitliliği nedeni ile başarılı ve memnun edici çözümler ortaya çıkarılır. Balkonların tente sistemi sayesinde her mevsim kullanılabilir olması rahat bir alan sağlamış olur. Bu nedenle balkon için en iyi ebat ölçüleri ve tente modeli tercih edilmelidir.

Avrupa Branda | Branda Tente ve Pergola Sistemleri

Dekoratif Sabit Tente

Dekoratif tente modeli yağmur ve güneş gibi hava etkenlerinden korumasının yanı sıra en çok bulunduğu yere görsel bir güzellik kattığı için dekoratif olarak da kullanım sağlar. Sabit olması nedeni ile seneler boyunca bulunduğu yerde formunu koruyarak kullanım gerçekleştirir. Önemli olan kaliteli malzeme ve kaliteli bir firma ile üretim yapılmasıdır. Öncelikli olarak kapı girişi veya pencere önüne takılan bu ürün güneş ışığının ve yağmurun gelmemesi için kullanılır. Doğru model, renk ve desen, üretim, montaj ve branda ile hem dekorun dikkat çekici olması sağlanır hem de dayanıklı ve uzun ömürlü olması elde edilir. Tüm bu nedenlerden dolayı firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?