İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.054,2200
 • EURO
  $0,9867
 • ALTIN
  $43.676,5100
 • BIST
  $160,3000
istanbul Şemsiyecileri istanbul

istanbul Şemsiyecileri istanbul

istanbul şemsiyecileri istanbul firmaları birbirinden renkli ve desenli şemsiye çeşitleri ile müşterilerine hizmet ediyor. Şemsiyeler elde tutmalı, alüminyum ya da ahşap çadır şeklinde olarak gruplandırılabilir. Elde tutmalı şemsiyeler herkesin bildiği ve kullandığı yağmurdan korunmak için kullanılan şemsiyelerdir. Değişik renk ve desenlerde bulunur. Alüminyum ya da ahşap şemsiyeler ise yazın sıcağından, kışın ise yağmurdan korunmak için tasarlanmıştır. […]

istanbul şemsiyecileri istanbul firmaları birbirinden renkli ve desenli şemsiye çeşitleri ile müşterilerine hizmet ediyor. Şemsiyeler elde tutmalı, alüminyum ya da ahşap çadır şeklinde olarak gruplandırılabilir. Elde tutmalı şemsiyeler herkesin bildiği ve kullandığı yağmurdan korunmak için kullanılan şemsiyelerdir. Değişik renk ve desenlerde bulunur. Alüminyum ya da ahşap şemsiyeler ise yazın sıcağından, kışın ise yağmurdan korunmak için tasarlanmıştır. Elde tutulan şemsiyelere göre daha büyüktür ve altına birkaç kişi sığabilir. Bahçe, havuz ya da deniz kenarları, cafe, çay bahçeleri, restaurant gibi farklı alanlarda kullanılabilir. Özellikle cafe gibi mekânlarda renkleriyle mekâna ayrı bir hava katmaktadır. Gövdesi alüminyum ya da ahşap olarak tasarlanır. Oldukça dayanıklı ve kalitelidir.

Bahçe Şemsiye Modelleri

istanbul şemsiyecileri istanbul ilinde bulunan şemsiye firmaları açık mekânlarda kullanılan her türlü şemsiye modeli tasarlamaktadırlar. Bahçe şemsiyeleri büyük ve bahçeli evlerde oldukça tercih edilir. Kolay taşınabilir olmasında dolayı istenilen yere koyularak rahatlıkla kullanılır. Yaz aylarında güneşten korunmak için bahçenizde istediğiniz yerde bahçe şemsiyesi altında keyfinizi yapabilirsiniz. Yağmurlu havalarda ise ıslanmamak için kullanabilirsiniz. Tekerlekleri sayesinde her yere sürüklenebilir. Fazla bir yer kaplamadığı için balkon ya da bahçenizin bir köşesine koyabilirsiniz. Şemsiye kumaşları yağmura dayanıklıdır ve su geçirmez. İstediğiniz modelde saçaklı ve saçaksız olarak sipariş verebilirsiniz. Ayrıca firmalar müşterilerin isteği üzerine istenilen renk ve desenlerde üretebilir.

Teleskopik Şemsiyeler

istanbul şemsiyecileri istanbul firmalarının özenle ve kaliteyle ürettikleri şemsiye modellerinden biride teleskopik mekanizmalı şemsiyelerdir. Bu şemsiye çeşitleri restaurant, cafe ya da otelleri için tercih edilir. Gövdesi çelikten yapılır ve mekanizmalı bir sistemdir. Ağırlığı 40 kg ve  üstü olabilmektedir. 8 tane ekstra kolu bulunur. Altı 4 tane mermerden oluşur. Toz boyalı ve çift teleskopik sistemdir. Teleskopik şemsiyeler yazın serin ve gölge, kışın ise yağmurdan korunmanızı sağlar. Oldukça şık tasarımı ile kullanılan mekâna hava katar ve farklı bir dekorasyon yapar. Açık hava cafelerde ya da sahil kenarlarında ki çay bahçelerinde altına masa ve sandalyeler koyularak insanların rahatça oturup sohbet etmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca teleskopik şemsiyelerin yanına uygun kumaştan ekler yapılarak kapatılabilir. Bu sayede kışın yağmurdan korunarak içerisinde oturabilirsiniz.

Şemsiye Ayakları Modelleri

istanbul şemsiyecileri istanbul şemsiye firmalarının hem şık hem de kaliteli ürettikleri şemsiyelerin ayakları farklı tasarımlarda olabilir. Şemsiyeleri ayakta tutan ana malzeme ayaklardır. Şemsiyenin modeline ve boyutuna göre tekerlekli, sabit ve mermerli çeşitleri bulunur. Tekerlekli ayaklar şemsiyeyi istenilen yere kolayca sürükleyerek götürebilmek için ayağına tekerlek takılan modellerdir. Bu sayede şemsiyenizin demirinden tutarak bir yerden başka bir yere hiç kaldırmadan götürebilirsiniz. Sabit ayaklı modeller de ise tekerlek sistemi yoktur ve kaldırarak götürülür. Bidona benzer bir malzemeyle yapılır ve hafiftir. Mermerli modellerde ise ayak kısmı mermerden yapılmıştır. Oldukça ağır olan bu şemsiye çeşitleri 40 kg ve üzerinde olabilir. Ağırlığından dolayı genelde bir yerde sabit bırakılır ve rüzgâra oldukça dayanıklıdır.

Şemsiyelerin Kullanım Alanları

istanbul şemsiyecileri istanbul şemsiye üreticileri tüm şemsiyelerini her alana uygun ve kullanışlı olarak tasarlamaktadırlar. Günümüzde birçok yerde ve mekânda renkli ve desenli şemsiyelere rastlamaktayız. Şemsiyeler genelde yazın sıcağından kışın ise yağmurundan kurtulmak için tercih edilir. Artık cafelerde, restaurantlarda, çay bahçelerinde, evlerin bahçe ya da balkonlarında, piknik mekânlarında ve havuz kenarlarında gibi pek çok açık havalı mekânlarda kullanılmaktadır. Bazı plajlarda da kiralanabilir şemsiyeler sayesinde sizde güneşten korunabilirsiniz. Evlerinizin balkon ya da teraslarında ve bahçelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?