İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
İzolasyonlu Sedye istanbul

İzolasyonlu Sedye istanbul

Tüm dünyada etkisini devam ettiren korona virüsle mücadelede çeşitli yöntemler geliştirilmeye çalışılıyor. Hem hastaların nasıl bakılacağı ve izole edileceği, hem de tedavileri için çare aranmaktadır. Ayrıca büyük oranda bazı ülkelerin ölüm oranlarında bir düşüş yaşanması ve de iyileşen hastalar da umutlarını arttırıyor. Ancak yine de henüz bütün ülkelerin bu konuda kesin bir çözüm geliştirebildiği söylenemez. Dünya […]

Tüm dünyada etkisini devam ettiren korona virüsle mücadelede çeşitli yöntemler geliştirilmeye çalışılıyor. Hem hastaların nasıl bakılacağı ve izole edileceği, hem de tedavileri için çare aranmaktadır. Ayrıca büyük oranda bazı ülkelerin ölüm oranlarında bir düşüş yaşanması ve de iyileşen hastalar da umutlarını arttırıyor. Ancak yine de henüz bütün ülkelerin bu konuda kesin bir çözüm geliştirebildiği söylenemez. Dünya üzerinde ilk defa insanlarda rastlanan bu virüs ve tedavisi konusundaki çalışmalar son hızla devam ediyor.

İzolasyonlu Sedye Nedir?

Korona virüs taşıyan hastalar için gerekli olan ekipmanlardan birisi de izolasyonlu sedyelerdir. İzolasyonlu sedye istanbul konusundaki her türlü ihtiyacınız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Korona virüsün ne yazık ki en korkutucu yanlarından birisi aşırı derecede bulaşıcı bir hastalık olmasıdır. Hem hastalar hem de bu hastalıktan dolayı hayatını kaybedenler normal hastaların tanıdığı sedyelerle taşınamaz. Virüsün hızla yayılmasında büyük bir etkisi olan bulaşıcı olan özelliği bu hastalığın en korkutucu taraflarından birisidir. Ayrıca bulaşıcılık derecesinin yüksek olması hastaları tedavi etmeye çalışan sağlık çalışanları için de büyük bir tehlike içermektedir.

İzolasyonlu Sedye Siparişi

İzolasyonlu sedye istanbul konusunda size yardımcı olmaya hazır olan firmamız bu konuda özel üretim yapmaktadır.  Şu an hem bütün dünya ülkelerinde hem de ülkemizde en acil ihtiyaç sağlık ekipmanlarıdır. Firmamız bu ihtiyacın ne kadar önemli olduğunun farkındadır ve yüksek kalitede ürettiği sedyeleri ile yardıma hazırdır. Bizden korona virüs hastaları için özel olarak üretilen sedyelerde satın almak için çalışanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Telefon ya da internet aracılığı ile iletişime geçerseniz hemen size yardımcı olmaya hazırız. En kısa zamanda size geri döner ve ihtiyacınız kadar sedye siparişinize yanıt verebiliriz.

İzolasyonlu Sedyelerin Avantajları

İzolasyonlu sedyeler diğerlerinden farklı olarak hastanın tamamen kapalı bir otama yerleştirilmesi için özel olarak üretilir. Sedyenin üst kısmı özel olarak üretilen şeffaf bir kaplama malzemesi ile kaplanır. Bu sayede hastaları taşıyan sağlık ekibinin virüsle enfekte olmasının önüne geçilir. Ayrıca hastanın nefes alabilmesi için de özel bölmeleri vardır. İzolasyonlu sedyelerin üretiminde önemli olan sedyenin kaplandığı malzemenin tamamen hava geçirmemesidir. Bilindiği gibi korona virüsünün havaa 3 saate kadar kalabildiği gözlemlenmiştir. Her ne kadar hava yoluyla bulaşmasının mümkün olmadığı söylense de bütün bulaşma olasılıklarının önüne geçmek için izolasyonlu sedyeler işlevsel bir şekilde tasarlanan sedyelerdir.

Negatif Basınç Özelliği

İzolasyonlu sedye istanbul konusunda başvuracağınız firmamızın ürettiği sedyelerin en temel özelliklerinden birisi negatif basınçlı olmalarıdır. Negatif basınç özelliği demek hastanın sedyenin içerisinde iken temiz hava iletimine uygun olan sedyeler olmaları demektir. Aynı zamanda hastanın dışarıya verdiği hava bu sedyeler aracılığı ile filtreden geçirilerek dışarıya verilir. Bu sayede hiç kimsenin virüsle enfekte olmuş havadan etkilenmemesi sağlanır. Dış etkenlerden tamamıyla izole edilmiş olan bu sedyeler hastanın temi hava alabilmesi için de özel olarak tasarlanmıştır. İzolasyonlu sedyeler farklı bu özelliklerine göre bir kaç tipe ayrılabilir. Firmamızla iletişime geçerseniz size izolasyonlu sedyeler konusunda bilgi verebilir ve siparişlerinizi hemen teslim edebiliriz.

İzolasyonlu Sedyeler Nerelerde Kullanılır?

Aslında izolasyonlu sedyeler her zaman bulaşıcı hastalık taşıyan hastaların bir yerden bir yere nakil edilmesinde kullanılan sağlık ekipmanlarıdır. Ancak şu an korona virüs salgınından dolayı en çok ihtiyaç duyulan ekipmanlar arasındadır. Çünkü hastalık test edildikten sonra test sonucu pozitif çıkan hastaların hepsinin bir yerde toplanması gibi bir ihtiyaç duyulabilir. Korona virüs tedavisi uzun sürebilecek olan bir tedavidir. Bütün dünyayı etkisi altına alan bu pandeminin etkisinden kısa bir sürede çıkabilmek için hem sağlık ekipmanlarına hem de çok sayıda sağlık personeline ihtiyaç duyuluyor. Firmamız uzun bir süreden beri bu tür ihtiyaçlar için gerekli olan izolasyon sedyeleri üreten ve sağlık ekipmanı üretimi konusunda uzman bir firmadır. Bu zor zamanlarda gereken tüm ihtiyaçlarınız için bizimle görüşmeniz yeterlidir.

Korona Virüsle Mücadele

Korona virüsle mücadele etmek için bütün dünya uğraşıyor. Mücadele sırasında en önemli konulardan birisi de hastalığın daha fazla yayılmasını engellemektir. Hastalığın hızla bulaşması bütün insanları ciddi bir tehlikeye atıyor. İlk görüldüğü günden bu yana hızla yayılması da bu yüzden. Bulaşıcılığı ve hasta sayısını en alt seviyede tutmak bugün korona virüsle mücadele etmenin en önemli ayağıdır. İşte bu ayağı için gerekli olan ekipmanlardan en önemlileri de izolasyonlu sedyelerdir. Bu sedyeler ve tipleri konusunda bilgi almak isterseniz yardımcı olmaya hazırız.

istanbul’da Korona Virüs Mücadelesi

Ülkemizin başkenti ve en kalabalık illerinden birisi olan istanbul’da korona virüs vakalarının yoğun görüldüğü illerimizden birisidir. istanbul ve tüm Türkiye’de kurumsal olarak hizmet veren firmamız bu konuda kaliteli ve profesyonel bir hizmet veriyor. Güvenilir bir firma olarak bütün sağlık ekipmanlarımızın üretiminde yüksek kalitede üretim yapmayı temel hedefimiz olarak belirledik. Kısa zamanda en kaliteli sedye ve diğer sağlık ekipmanları dilediğiniz sayıda üretip sizin için hazırlayabiliriz. Şu an yoğun bir şekilde çalışan bütün sağlık kurumlarımıza ve sağlık personelimize kolaylık sağlamak için izolasyonlu sedye konusunda özel olarak üretim yapıyoruz. Korona virüsle enfekte olmuş hastaların en temel ihtiyacı olan bu sedyeler şu an en çok ihtiyaç duyulan sağlık malzemeleri arasında. Bu ihtiyaca yanıt vermek ve size yardımcı olmak için hazırız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?