İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Kadıköy Balkon Tente Modelleri Ve Fiyatları

Kadıköy Balkon Tente Modelleri Ve Fiyatları

Büyük balkon alanlarına sahip olan ancak üst kısmı kapalı olmayan balkonlar sadece yaz ve bahar dönemlerinde kullanıma uygun oluyor. Ancak balkonunuza tente yaptırmış olduğunuz zaman hem yaz aylarında hem de kış aylarında rahatlıkla balkonunuzu kullanabilirsiniz. Aynı zamanda balkonunuza tente yaptırdığınız zaman kendinize daha temiz bir alan yaratabilirsiniz. Balkonunuz kötü hava şartlarından etkilenmez, yağmur suyuna karşı […]

Büyük balkon alanlarına sahip olan ancak üst kısmı kapalı olmayan balkonlar sadece yaz ve bahar dönemlerinde kullanıma uygun oluyor. Ancak balkonunuza tente yaptırmış olduğunuz zaman hem yaz aylarında hem de kış aylarında rahatlıkla balkonunuzu kullanabilirsiniz. Aynı zamanda balkonunuza tente yaptırdığınız zaman kendinize daha temiz bir alan yaratabilirsiniz.

Balkonunuz kötü hava şartlarından etkilenmez, yağmur suyuna karşı koruma kalkanı görevi görür ve balkonunuz çamur olmaz. Kolay bir kullanıma sahip olan tenteler son dönemlerde sıklıkla talep görmeye başladı. Özellikle pandemi süreçlerinde evde kalınan durumlarda en çok ihtiyaç duyulan temiz bir hava ve ferah bir noktadır. Bu dönemde balkonunu aktif kullanan insanlar oldukça şanslı olan insanlardır.

Sizlerde balkonunuzda ki alanlarınızı aktif bir şekilde kullanmak isterseniz balkon tentesi yaptırabilirsiniz. Kadıköy balkon tente modelleri ve fiyatları seçmiş olduğunuz modele göre değişkenlik gösterebilir. Tüm bunlara ek olarak sıklıkla tercih edilen bir ürün olmasından dolayı model bakımından da çeşit çeşittir. Sizler için uygun olan model hangisi ise rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Kadıköy Balkon tente modelleri fiyatları bakımından en çok tercih edilen modeller şu şekildedir;

Tente Branda Fiyatları | Form Tente

Pergola Tente Modeli

Pergola tente modelleri raylı olarak çalışan bir sisteme sahiptir. Bu raylı sistemlerin açılış ve kapanış şekilleri, tentenin büyüklüğü, hangi noktaya kadar kapanacağı kendi içlerinde çeşitlere ayrılır. Teras kata sahip olan insanların en çok tercih ettiği sistemler arasında pergola tente sistemi ilk sırada yer alıyor.

Kullanım kolaylığı ve sağladığı konfor ile balkonlarınıza ayrı bir hava katan bu tente modeli farklı çeşitlere sahip olmasından dolayı fiyat bakımından değişkenlik gösterebilir. Tek bir tuş ile açılır kapanır özelliği olan bu tenteyi balkonlarınız için dilediğiniz zaman yaptırabilirsiniz.

Körüklü Tente Modeli

Körüklü tenteler günlük yaşamda çok kez rastlanan bir üründür. Gerek cafelerde, gerek yazlık yerlerde ki balkonlarda, gerekse de balkonlarda görülebilen bir üründür. Fiyat bakımından ekonomik olan bu tentelerin görünüm açısından da şirin bir yapısı mevcuttur.

Çizgili, kareli, düz renk olarak farklı modelleri mevcuttur. Renk bakımından dilerseniz koyu renk dilerseniz de açık renk yaptırabilme şansınız vardır. Körüklü tenteler, yağmur ve kar gibi kötü hava koşullarından balkonunuzu korumaya yardımcı olur. Tente yaptırdığınız zaman daha hijyenik bir balkona da sahip olabilirsiniz.

Kasetli Tente Modeli

Kasetli tente modeli körüklü tente modeli kadar günümüzde en çok karşılaşılan ve kullanılan modeldir. Kasetli tenteler, tamamen kapanabilir yapısı sayesinde ister yaz aylarında, ister kış aylarında ve dilediğiniz tüm mevsimlerde kullanabilirsiniz. İsterseniz tamamen kaldırabilme şansınız vardır.

Katlanabilir yapısı sayesinde balkonunuza herhangi bir yer kaplamaz. Ne kadar noktaya kadar kapatabileceğinizi kendiniz belirleyerek o noktaya kadar kapatarak kullanma şansınız vardır. Dilerseniz balkonunuzun tamamını yan kısımları hariç olacak şekilde kapatabilirsiniz. Fiyat bakımından diğer ürünler ile kıyaslandığı zaman oldukça ekonomiktir. Ancak balkonunuzun büyüklüğüne göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Balkon Tente Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Ergonomik yapısı sayesinde balkonunuzun daha şık durmasına olanak sağlayan bu tentelerin kendine has çeşitli avantajları mevcuttur. Bu avantajlardan faydalanabilmek için kendinize uygun olan modelli seçerek balkonunuza yaptırabilir ve balkonunuzu daha aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Balkon tentenin avantajları şu şekildedir;

 • Kış aylarında yağmur ve karlı havalardan korunmanızı sağlarken yaz aylarında ise güneşten korunmanıza yardımcı olur. Böylelikle balkonunuzda yer alan bitkileriniz güneşin zararlı etkenlerinden etkilenmezler.
 • Tenteler sadece balkonlarda değil bahçe gibi alanlara da yaptırılarak kullanılabilir. Kullanım alanları bakımından zengin olan tenteleri istediğiniz her noktaya kolaylıkla yaptırabilirsiniz.
 • Uzun süreli olarak kullanıma uygun bir yapısı mevcuttur. Renginde solma ve bozulma gibi durumlar ile karşılaşılmaz.
 • Fiyat bakımından herkese hitap edecek modelleri mevcuttur.
 • Yer kaplamayan bir yapısı olmasından dolayı balkonlarınızda yer işgal etmez.

Dışarıdan gelen yaprak, yağmur suyu, kar, toz gibi etkenlerden korunmasını sağlar.

Pergola Tente Sistemleri - Zensa Yapı

Kadıköy Balkon Tente Modelleri Ve Kaliteli Hizmet İçin Bizi Arayın

Kadıköy balkon tente modelleri ve fiyatları bakımından öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri firma çalışanlarımıza sorarak öğrenebilirsiniz. Firma olarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş olup daha iyi bir hizmet için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Sizlerde balkonlarınızın daha şık durmasını isterseniz bizleri arayabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?