İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Kadıköy Çift Açılır Mafsallı Tente

Kadıköy Çift Açılır Mafsallı Tente

Günümüzde çift açılır mafsallı tente genellikle en çok geniş alanları güneşten veya yağmur gibi durumlardan korumak ve kollamak amacı ile kullanılır. Çift tarafa açılabilir olması sebebi ile 2 metreden 7 metreye kadar koruma görevi görebilir. Mafsallı modelin oluşmasındaki en büyük etki 2 tentenin bir araya gelmesiyle oluşmasıdır. Mafsallı tente modeli genel olarak el ile açılıp […]

Günümüzde çift açılır mafsallı tente genellikle en çok geniş alanları güneşten veya yağmur gibi durumlardan korumak ve kollamak amacı ile kullanılır. Çift tarafa açılabilir olması sebebi ile 2 metreden 7 metreye kadar koruma görevi görebilir. Mafsallı modelin oluşmasındaki en büyük etki 2 tentenin bir araya gelmesiyle oluşmasıdır. Mafsallı tente modeli genel olarak el ile açılıp kapanabilen bir mekanizma sistemi sayesinde çalışır.

Fakat tente alacak müşterinin isteği üzerine tente için otomatik açılıp kapanabilen bir sistem eklenip bu iş oldukça pratik bir hale getirilebilir. Genel olarak tek parçası 7 metre genişlik ve 7 metre uzunluk olarak üretilir. Herhangi bir başka boy ölçüsü yoktur. En uzun metre boyu budur. Mafsallı tentenin büyüklük oranı da kullanılacak olan yer için gayet idealdir.

Bu ürün istenilen ve uygun görülen bir yere montajlanabilir yada dilerseniz tekerlekli bir şekilde kullanıp dilediğiniz yere çekebilirsiniz. Özellikle kış aylarında kullanılmayacağı zamanlarda tekerlekleri sayesinde bir kenara kapatılıp kaldırılabilir. Böylelikle tentenin başına herhangi bir şey gelmez. Bu yüzden mafsallı tente için Kadıköy çift açılır mafsallı tente gibi bir firmadan destek alınabilir.

Tente ve Branda: Hilal Tente | tente , branda , tente fiyatları , tente modelleri , balkon tentesi , kış bahçesi , kamyon brandası , forklift brandası , tenteci , tente firmaları , branda fiyatları.

Tente Nedir?

Tente güneş, rüzgâr ve yağmur gibi hava koşullarından korunmak için üretilen bir kumaş, bez veya branda gibi malzemeler aracı ile yapılan sistemdir. Günümüzde bir çok tente modeli ve çeşidi bulunmaktadır. Bu nedenle Kadıköy çift açılır mafsallı tente firmasından bütün modellere bakılabilir. Katlamalı tente, rulo tente, açıp, kapatmalı tente modelleri bulunur. Kullanacağınız yere göre tente modeli seçilip ebatlarına göre yaptırılabilir. Bu ürün daha çok çadır gibi ve güneşlik gibi bir göreve sahiptir.

Eskiden tenteler çadır, bez ve branda gibi malzemeler ile üretilirken artık her şeyin gelişmesiyle beraber fonksiyonel  bir kullanım detayına sahip malzemeler ile üretilmeye başlamıştır. Günümüzde en çok bu ürün işletme gibi yerler tarafından kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Kafe, otel, restoran, çay bahçesi ve etkinlik yerlerinde fazlasıyla talep görüp kullanılabilir. Böylelikle daha iyi bir ortam ve rahat bir kullanım sağlar.

Tente Çeşitlerine Göre Kullanım Yerleri

Mafsallı tente çeşitleri günümüzde en çok genellikle mağazalar ve işletme gibi yerlerde kullanılan bir üründür. Mafsallı tente modeli çevirme kolu sayesinde rahatlıkla açılıp kapanabilir. Fakat kişinin isteğine göre uygun görülürse motor sistemi de taktırılabilir. Ayrıca çift mafsallı tente tipi modelleriyle de oldukça fazla kullanım özelliği taşımaktadır. Bu nedenle Kadıköy çift açılır mafsallı tente gibi bir firmadan destek alınabilir.

Sabit tente çeşitleri ise en çok balkon, teras, pencere ve dükkânların ön cephe bölgeleri için kullanım sağlayan tente modelleri arasında yerini alır. Pergola sistemleri ise en fazla restoran, çay bahçeleri, kafe, ve havuz başı gibi yerlerde ışıklı ve katlanabilir olması nedeni ile fazlasıyla ilgi görüp kullanılan bir üründür. Diğer tente çeşitlerine göre pergola tente modeline motor sistemi takılarak kullanılabilir bir hale getirilmesi pekâlâ mümkündür.

Bu yüzden de adı motorlu tente olarak da geçebilir. Kumanda paneli veya uzaktan kumanda sistemi nedeniyle oldukça rahat, kolay ve pratik kullanım sağlayabilir. Körüklü tente modeli ise en fazla dekor amacı olarak kullanılan bir üründür. Bu tente modeli ise en çok mağaza, işletme, butik, otel tasarımı için, balkon ve pencereler için kullanım sağlayan bombeli bir tasarımı ile dikkat çeken bir üründür.

Balikesir Edremit / Balikesir Tente Pergola Branda Modelleri, Fiyatlari, Tamir Bakim Servis | Pergolalar, Kanopi, Home fashion

Çift Açılır Mafsallı Tente Özelikleri

Mafsallı tentenin eğim açısı genel olarak 0 ve 45 dereceye göre ayarlanabilir, ürün alüminyum profil ile oluşur, alüminyum enjeksiyon döküm parçalarıyla birleşerek bir araya gelir, koruma yeri olarak 49 metrelik bir yeri kollar, tabla kısmı isteğe göre ya sabit bir şekilde yada tekerlekli olarak ayarlanabilir, iki yan tarafa da aynı ebatlarda açılabilir.

Güneş ve rüzgâr sensörü vardır, çift açılır tente modeli için kişinin isteğine göre kasetli tente de tercih edilebilir, kumaş için daha başka model ve renkler bulunmaktadır, kumaşı herhangi bir durumda solma, yıpranma ve ağarma gibi etki göstermez. Oldukça dayanıklı ve sağlam bir tente modelidir. Bu yüzden firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?