İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Kadıköy Çift Açılır Mafsallı Tente

Kadıköy Çift Açılır Mafsallı Tente

Çift açılır mafsallı tente sistemi ürünleri tente almak isteyen kişinin renkleri ve abatlarına göre yapılır. Her iki tarafa da açılan tente modellerinin orta bölme yerinde iki direk ve direklerin tam orta kısmında 1 metre boyutunda makas bulunur. Bu sistemin orta yerinde bulunan direklerin hareket etmesini sağlamak amacı ile alt kısmında tabla şekline benzeyen bir iskelet […]

Çift açılır mafsallı tente sistemi ürünleri tente almak isteyen kişinin renkleri ve abatlarına göre yapılır. Her iki tarafa da açılan tente modellerinin orta bölme yerinde iki direk ve direklerin tam orta kısmında 1 metre boyutunda makas bulunur. Bu sistemin orta yerinde bulunan direklerin hareket etmesini sağlamak amacı ile alt kısmında tabla şekline benzeyen bir iskelet yapısı yer alır.

Çift açılır mafsallı tente sistemi birden fazla iş yeri ve şirketlerin reklam yapması nedeni ile kişinin istediği ve tercih ettiği modele göre Kadıköy çift açılır mafsallı tente gibi bir firmaya yaptırılır. Aynı zamanda brandamın üst bölümüne yazı, şirket ismi, görsel ve logo gibi durumlar eklenerek tentenin kime ve nereye ait olduğu belli olur.

Kızılarık Mahallesi içinde, ikinci el satılık İkinci el tent

Çift Açılır Mafsallı Tente Nedir?

Günlük hayatta tente modelleri en fazla dış mekân yerleri için tercih edilip kullanılır. Çünkü o mekânlara göre özel üretilir ve o amaçlı bir yapıya aittir. Her iki tarafa aynı büyüklükte açıldığı için oldukça fazla kullanım avantajı sağlar. Bu tarz tente modelleri kullanılacak yer için tercih edilir ve fazlasıyla talep gören bir üründür. Ayrıca kullanımı çok basit ve kullanışlı olan bu tente sistemi modelleri her iki tarafa aynı oranda açıldığı için daha iyi koruma ve kollama sağlar. Özellikle ölçü boyutları 1,5, 2, 2,5 ve 3 metreye kadar açılım sağlayan bir üründür.

Taşınabilme Özelliği

Tentenin ne kadarlık bir oranda açılması tamamen müşteri tarafından belirlenir. Bunun yanı sıra çok fazla renk seçeneği bulunan tente modellerinin istenilen renkte yapılması oldukça mümkündür. Tüm bu kullanım avantajından dolayı çoğu iş yerleri Kadıköy çift açılır mafsallı tente gibi bir firmadan ürün talep edebilir. Mafsallı tente sistemi kişinin isteğine göre kolay taşınabilir olması için frenli, tekerlekli özelliği yâda sabit bir şekilde bir beton yâda mermer gibi yerlere sabitlenerek kullanılabilir.

Çift Açılır Mafsallı Tente Özellikleri Nelerdir?

Çift açılır mafsallı tente sisteminin birçok özelliği bulunur. Tüm bu özelliklerin bulunması sebebiyle işletme ve iş yeri gibi birçok yerde kullanım avantajı sağlar. Mafsallı tente sisteminin özellikleri ise; alüminyum enjeksiyon döküm parçaları ile oluşur, mafsallı tentenin eğim açısı genellikle 0 ve 45 derece olacak bir şekilde ayarlanır, 49 metre karelik bir alanı kaplar.

Tente için alüminyum profil kullanılır, tabla bölümü taşınmak istenilirse tekerlekli olarak kullanılır veya sabit bir şekilde kullanılacak ise beton veya mermer gibi bir yere montajlanır, tentenin kurulabilmesi için 2 direk ve 1 tane makas ile birleşim işlemi gerçekleştirilir,  tente elektrostatik toz boya ile boyalıdır, iki tarafa aynı ölçüler ile açılım sağlar, ürün için opsiyonel bir şekilde rüzgâr ve güneş sensörü bulunur, çift açılır mafsallı tente sistemi yerine kasetli tente seçimi de yapılabilir.

Nasıl Kullanılır?

Tente minimum 2 ve maksimum 6 cm kadar uzun mesafe gerçekleştirir, ürün solmaz, boyası dökülmez, su geçirmez, sağlam, dayanıklı, akrilik ve polyester kumaş özelliğine sahip bir biçimde üretilir. Kumaşın birbirinden güzel renk seçeneği mevcuttur, hangi firma ve iş yeri için kullanılacaksa ona göre o yerin reklam baskısı, ismi, logosu gibi birçok şeyi üzerine basılabilir. Aynı zamanda tentenin ön bölümü düz veya dalgalı bir şekilde olabilir. Bu nedenle istediğiniz tente modelini Kadıköy çift açılır mafsallı tente gibi bir firmadan talep edebilirsiniz.

Tente Branda Ustası

Çift Açılır Mafsallı Tente Kullanım Alanları

Günümüzde çift açılır mafsallı tente sistemi en çok otel, kafe, restoran, cami, çay bahçeleri, ev bahçeleri ve halk için açık olan her yer için kullanılır. Aynı zamanda tente sistemi genellikle büyük yerler için tercih edilip kullanım sağlar. Mafsallı tente sisteminin kullanılmasındaki en büyük amaç yağmurlu havada yâda güneşli bir havada korumak amaçlı kullanılmasıdır.

Normal bir boyutta bulunan tentenin 3 metre arkaya doğru ve 3 metre ön tarafa doğru açılım sağladığı zamanda toplamda uzunluk boyutu 6 metre kadar olur. Ürün fiyat konusu önemli bir husustur. Genelde ürünün ne kadar bir fiyata sahip olduğu branda fiyatına ve brandanın ne kadar bir uzunlukta olacağına göre değişebilir. Bu yüzden tente sistemleri alınan yere göre fazlaca konfor ve rahatlık sağlar. Tüm bu sebeplerden dolayı firmamızdan tente sistemleri için hizmet talep edebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?