İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.427,6300
 • EURO
  $1,0760
 • ALTIN
  $48.027,2300
 • BIST
  $180,3000
Kadıköy Dekoratif Sabit Tente

Kadıköy Dekoratif Sabit Tente

Kadıköy dekoratif sabit tente konusunda uzman bir çalışma sürdürmektedir. Açılır kapanır özelliği olmayan sabit tenteler dekoratif amacı ile üretilmektedir. Görüntü açısından çok daha etkileyici bir durum ortaya çıkarmak için tercih edilir. Aynı zamanda mevsim değişimlerine karşı koruyucu bir özelliğe sahiptir. Pek çok alanda kullanım imkânı bulunan sabit dekoratif tente modelleri son derece dayanıklı bir yapıda üretilmektedir. […]

Kadıköy dekoratif sabit tente konusunda uzman bir çalışma sürdürmektedir. Açılır kapanır özelliği olmayan sabit tenteler dekoratif amacı ile üretilmektedir. Görüntü açısından çok daha etkileyici bir durum ortaya çıkarmak için tercih edilir. Aynı zamanda mevsim değişimlerine karşı koruyucu bir özelliğe sahiptir. Pek çok alanda kullanım imkânı bulunan sabit dekoratif tente modelleri son derece dayanıklı bir yapıda üretilmektedir.

Mimarlar çeşitli alanlarda sabit dekoratif tente modellerini tercih ederek mekânların çok daha havalı görünmesine yardımcı olur. Özellikle son yıllarda pek çok vitrinin önünde görmeye alışkın olduğumuz sabit dekoratif tente modelleri kendini geliştirmeye devam ediyor. Dekor amaçlı olduğu için genellikle sabit olarak tercih edilmektedir.

Koruyucu yapıdaki bu modeller pek çok model ve desen ile karşımıza çıkmaktadır. Dekoratif tente modelleri tercih edilirken mutlaka iç mekân ile uyumlu desenlerde tercih edilmelidir. Aynı zamanda caddenin havasına da uygun desenler ve renkler tercih edilmelidir. Böylece tamamlayıcı bir hava oluşur. Son zamanlarda pek çok alanda kullanıma uygun görülmektedir. Sabit dekoratif tente modelleri daha çok küçük alanlar için uygundur.

Sabit Dekoratif Tentelerin Kullanım Alanları

Daha çok küçük alanlar için uygun olan sabit dekoratif tente modelleri vitrin önlerinde çok fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda mağazaların ön tarafında da çok fazla tercih edilmektedir. Korucu yapısından çok görsellik açısından ön plana çıkan modellerdir. Kafelerin ve restoranların dış kısmında da kullanıldığı zaman son derece etkileyici bir görüntü ortaya çıkarttığı için müşterilerin daha çok ziyaret etmesine olanak sağlıyor.

Her desende ve renkte dekoratif tente modelleri yaptırmak mümkün olduğu için insanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Otellerin dış kısmında da sabit dekoratif tente modellerini görmek mümkün olacaktır. Doğru kumaş tercihi yapıldıktan sonra son derece büyük bir fayda sağlayacaktır. Güzel görüntüsünün yanı sıra güneş ışığının da içeri girmesini engellemesi den kaynaklı olarak büyük bir fayda sağlıyor. Market ve manavların önünde de çok fazla tercih edilmektedir.

Sabit Dekoratif Tente Nasıl Yapılır?

Sabit dekoratif tente sistemlerinin yapımı son derece kolaydır. İlk olarak yapmanız gereken şey bu tente modeli için kumaş belirlemek olacaktır. Kumaş belirlerken mutlaka kaliteli olmasına özen göstermek gerekir. Aynı zamanda renk ve desenlerin iç mekân ile uyumlu olmasına da özen göstermek gerekiyor. Kadıköy dekoratif sabit tente modellerinde pek çok farklı kumaş çeşidi bulundurur.

Kumaş kalitesi ve deseni belirlendikten sonra ölçülerin alınması gerekir. Ölçü alma işlemini firma yaparsa çok daha kaliteli bir iş ortaya çıkmış olur. Tam ölçü olması için mutlaka firmadan destek almanız gerekir. Ölçüde alındıktan sonra tente hazırlanmaya başlanır. Montaj işlemi son derece kolaydır.

Kumaşın tam olarak gergin durmasını sağlamak adına iyi bir montaj işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. 10 dakika içerisinde montaj işlemi de tamamlanır. İsteğe bağlı olarak kumaşa işletmenin logosunu ya da adını bastırmak mümkündür. Baskı kalitesine bu durumda çok önem göstermek gerekir.

Sabit Dekoratif Tente Hangi Amaçla Kullanılır?

Sabit dekoratif tente modellerinin koruyucu etkisi olmasına rağmen daha çok görsel açıdan güzel bir görüntü ortaya çıkarmak adına tercih edilir. Müşterilerin dikkatini çekebilecek bir görsellik ortaya çıkarmak için dekoratif tente modelleri tercih edilmektedir. Rüzgâr ve yağmur gibi doğa olaylarının iç mekânda zarar vermesini engellemek için tercih edilmektedir.

Bu sebeple sabit dekoratif tente modelleri iki amaç ile kullanılmaktadır. Bu sayede hem görsel açıdan güzel bir görüntü ortaya çıkarmış olursunuz hem de dış ve iç mekânınızın korunmasına yardımcı olmuş olursunuz. Son zamanlarda daha çok dekoratif açıdan ön plana çıkmaktadır. Dekoratif amaçlı güzel bir görüntü ortaya çıkarırken mekânınızın güneş ışınlarından korunmasına da yardımcı olmuş olursunuz.dekoratif-sabit-tente-8

Sabit Dekoratif Tente Fiyatları

Daha çok küçük mekânlarda tercih edildiği için az metrekareli bir tente oluşturulmuş olur. Böylece daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Tercih edilen desen ve renge göre de farklılık gösterebilir. Kumaş üzerine işletmenin logosu ya da adı bastırılacak ise fiyat artışı söz konusu olur. Genellikle diğer tente modellerine göre daha uygun fiyatlı olmaktadır.

Tercih edilen kumaşın kalitesine bağlı olarak bu durum değişiklik gösterebilir. Bakımı ve temizliği de son derece kolay olduğu için insanlar tarafından çok fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kadıköy dekoratif sabit tente her bütçeye uygun olacak şekilde tente modelleri üretmektedir. Sabit dekoratif tente modelleri ile ilgili hizmet almak isteyen kişiler firmamız tercih edebilirler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?