İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Kadıköy Forklift Brandası

Kadıköy Forklift Brandası

Kadıköy forklift brandası özellikle iş makineleri için çok fazla kullanılıyor. İş makinesi içerisinde sürücünün etrafını sarmaya yarayan ve sürücünün zarar görmesini engelleyen bu branda son derece kullanışlı olmaktadır. Daha çok fermuarlı bir şekilde üretilir. İşçinin daha kolay girip çıkması adına fermuarlı üretilmiştir. Kişinin önünü görebilmesi için ön tarafı cam şeklinde üretilmiştir. Sürücünün yanlardan gelecek olan herhangi […]

Kadıköy forklift brandası özellikle iş makineleri için çok fazla kullanılıyor. İş makinesi içerisinde sürücünün etrafını sarmaya yarayan ve sürücünün zarar görmesini engelleyen bu branda son derece kullanışlı olmaktadır. Daha çok fermuarlı bir şekilde üretilir. İşçinin daha kolay girip çıkması adına fermuarlı üretilmiştir. Kişinin önünü görebilmesi için ön tarafı cam şeklinde üretilmiştir. Sürücünün yanlardan gelecek olan herhangi bir zarara karşı önlenmesini hedef alır.

Pek çok iş aracının sürücü koltuğunun etrafında bu yapıları görmek mümkün oluyor. Sürücü korumaya yönelik yapıldığı için son derece dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Forklift branda sürücünün etrafında bulunur. Ön kısmında ise PVC özelliğinde bir cam bölme bulunur. Son derece faydalı olmasından dolayı iş arabalarında mutlaka bulunması gereken yapılardan biridir. Aynı zamanda çok dayanıklı olmasından kaynaklı olarak iş araçları dışında pek çok alanda da kullanımı mümkün oluyor.

AKÖZ Branda Tente ve ÇadırForklift Kabin Brandaları - AKÖZ Branda Tente ve Çadır

Forklift Branda Özellikleri

 • Son zamanlarda pek çok alanda karşımıza çıkan the forklift brandanın pek çok özelliği bulunuyor. Bu özellikler arasında öne çıkan özellikler ise şunlardır:
 • Nem ve ısı yalıtımı gibi durumlar söz konusu olduğu için pek çok alanda kullanıma uygun olur.
 • Son derece dayanıklı malzemeler kullanılarak yapıldığı için iç mekânı ya da kişiyi dış etkenlere karşı korumayı sağlar.
 • Forklift brandalar daha çok şeffaf tercih edilir ve dışarıdan içerinin içeriden de dışarının görünmesi sağlanır. Böylece işçiler yan tarafı kapatılsa bile görüş açılarında bir kapanma söz konusu olmaz.
 • Montajı ve de montajı çok hızlı bir sürede gerçekleşir.
 • Mika materyal ile PVC karışımı materyaller bir araya getirilerek üretilmiştir.
 • Diğer koruyucu ürünlere göre maliyet olarak daha uygun fiyatlı olduğu için daha çok tercih ediliyor. Her bütçeye uygun olma özelliği ile ön plana çıkıyor.
 • Dışarıdan gelecek olan toz ve yağmur gibi durumların engellenmesini sağlayarak iç mekânın daha temiz kalmasına yardımcı olur.
 • Fermuar sistemi ile yapıldığı için iç mekânda kolay bir şekilde girip çıkma imkânı sağlanır.

Forklit Branda Nerede Kullanılır?

Forklift branda pek çok farklı kullanım alanı ile karşımıza çıkıyor. Özellikle kaplama ürünlerde çok fazla kullanılıyor. Yazlık ve teras için çok fazla tercih edilirken bu alanın korunmasını sağlar. Son derece dayanıklı ürünler ile yapıldığı için değişen şartlarına karşı çok etkili bir koruma sağlar. Forklift branda ile mekanların etrafı çevrilerek toz, toprak ve yağmur sularının girmesi engellenir. İş araçlarında en çok tercih edilen branda sistemlerinden biridir. Sürücünün olduğu kısma çeşitli etkenlerden korumak için kaplama şeklinde yapılır.

Fakat sürücünün arkasında görüş açısını kapatması nedeniyle kullanılmaz. İşyerlerinde çok fazla tercih edilen branda kaplamalarından biridir. Kafe ve restoran gibi alanların dış mekanlarını kapatmada son derece etkili olmaktadır. Isı ve nem yalıtımı sağlamasından dolayı mekanları çok büyük bir avantaj sağlar. Aynı zamanda ev terasları ya da işyeri terasları içinde en uygun branda sistemlerinden biri oluyor. Kadıköy forklift branda ile mekanlarınızı uzun ömürlü bir şekilde korunmasını sağlayabilirsiniz.

Vural Tente Branda

 

Forklift Branda Üretimi

Özellikle iş araçları üzerinde kullanılan bu brandaların üretiminde son derece kaliteli ürünler tercih ediliyor. Özellikle gerilme ve yırtılma gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına en kaliteli malzemeler ile yapılmasına özen göstermek gerekir.

İşçileri ve mekanları korumak için üretilen bu brandalar son derece dayanıklı branda sistemlerinden biridir. İş yerlerinde çok fazla tercih edildiği için işçileri korumak adına sıcağa karşı dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Fermuar sistemi ile üretilmesinden kaynaklı olarak daha kaliteli ve daha dayanıklı bir şekilde karşımıza çıkıyor.

İnsanları ve mekanları rüzgâra karşı koruma özelliğine sahiptir. Iş araçlarında hem sürücü hem de aracı koruma özelliği vardır. Aynı zamanda ağaçların temiz kalmasına de yardımcı olur. Üretimi ve montajı son derece kısa sürüyor. Bir saat ile bir buçuk saat arasında değişen montaj işlememi son derece etkili bir hizmet sunuyor. Kadıköy forklift branda çok etkili bir hizmet sunmaktadır. Son zamanlarda pek çok mekân için en çok tercih edilen branda sistemi oluyor. Forklift branda ile ilgili hizmet almak isteyen kişiler firmamızdan en etkin hizmeti alabilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?