İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Kadıköy Kamyonet Tente

Kadıköy Kamyonet Tente

Tente sistemleri daha çok kullanıldığı alanı rüzgâr, yağmur ve güneş gibi etkenler karşı korumaya yarar. Çok kullanışlı ürünler olduğu için hemen hemen her yerde kullanılması mümkün olan sistemlerdir. Tentenin kullanılmasındaki asıl amaç güneşten korumak için gölgelik görevi görmesidir. Zamanla ve teknolojinin gelişmesiyle beraber tente sistemlerinin daha kalitelisi ve birçok yerde kullanılabilen modelleri üretilmeye başladı. Çok […]

Tente sistemleri daha çok kullanıldığı alanı rüzgâr, yağmur ve güneş gibi etkenler karşı korumaya yarar. Çok kullanışlı ürünler olduğu için hemen hemen her yerde kullanılması mümkün olan sistemlerdir. Tentenin kullanılmasındaki asıl amaç güneşten korumak için gölgelik görevi görmesidir. Zamanla ve teknolojinin gelişmesiyle beraber tente sistemlerinin daha kalitelisi ve birçok yerde kullanılabilen modelleri üretilmeye başladı. Çok farklı tasarımlara sahip tente sistemleri bulunur.

Bu üretilen tente sistemlerinin bazısı ev tipiyken bazısı ise endüstriyel olarak kullanılır. Ev tipi olan modeller daha çok evlerin balkon, teras, çatı ve verandalarında kullanılır. Endüstriyel olarak üretilen tente sistemleri ise işletme yerlerinin bahçe mekân alanlarında, mağaza, butik ve market gibi yerlerde kullanılan modellerdi. Tentenin oluşmasını sağlayan parçalar sağlam ve dayanıklı kumaşlar olurken kurulum yapılmasını sağlayan parçaları ise demir veya ahşap aparatlardır.

Tente Çeşitleri Nelerdir?

Çok farklı alanlarda kullanılan tente sistemlerini aynı zamanda araç üzerinde kullanmakta mümkün olur. Kamyonet tentesi ise bu tente modellerinden bir tanesi olarak kullanım sağlar. En çok nakliye konusunda kamyonet tarzı araçlara ihtiyaç duyulur. Kamyonet tenteleri daha çok içerisinde bulunan eşyalara zarar veya hasar gelmemesi için koruma görevi sağlar.

Çünkü genellikle kamyonetler yolculuk esnasında rüzgâr, güneş ve yağmur gibi hava koşullarına maruz kalabilir. Bu hava olaylarına karşı eşyaları güvemce altına almak için Kadıköy kamyonet tente firmasından hizmet talep edilir. Kamyonetlerin üzerine gerilerek kurulan tente sistemleri eşyaları her türlü diş etken ve hava şartlarına karşı koruma altına alır.

Kamyonet Tentesi İçin Nasıl Kumaş Tercih Edilir

Genellikle tente modelleri kullanılacak olan yer ve duruma göre çok kaliteli ve sağlam kumaşlardan üretilir. Özellikle kamyonet tentesi sistemleri montaj ve de montaja maruz kalacağından dolayı sağlam ve güçlü kumaştan üretilip, montaj aparatlarının kullanılması halinde hazır bir hale getirilir. Tente kumaşları en çok pamuk, akrilik iplik ve polyester iplikten tasarlanır. Tentelerin kullanılacak olan yere göre monte edilmesi için demir veya alüminyum aparatlar tercih edilir.

Kamyonet tentesindeki aranan özellik ise tente sisteminin sökülebilir ve takılabilir bir düzeneğe hâkim olmasıdır. Bu durum sonucunda tente sistemine ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda tente pratik bir şekilde sökülebilir ve kaldırılıp katlanabilir. Aynı zamanda genellikle tente sistemleri araca Kadıköy kamyonet tente firması tarafından monte edilir. Bu durum her firma için geçerli olmasa da bunu belirtmeniz gerekir. Aksi halde başka bir firma seçiminde bulunmanız içim en baştan detaylı şekilde konuşmanızda yarar olur.

Kamyonet Tentesi İçin Montaj Uygulaması

Kamyonet tente sistemleri ne kadar kolay bir şekilde taşınıp katlanabilme özelliğine sahip olsa da kamyonet tentesi kurulumu için her zaman Kadıköy kamyonet tente firması gibi bir firmadan montaj desteği almak gerekli olur. Tente sistemini aldıktan sonra uygun bir zaman belirtmeniz halinde kamyonetlerin üzerine montaj işlemi uygulanarak ürünü kullanmanız çok basit olur.

Çok kaliteli bir kumaşın kullanılmasından dolayı asla kumaşa montaj sırasında zarar verilmez ve kumaş yıpranma, yırtılma ve aşınmalara karşı maruz kalmaz. Tente sistemleri dayanıklı olmasından dolayı çok uzun süreli kullanım avantajı sağlar. En kaliteli ürünlerin kullanılması ile birlikte müşterilere güvenli bir ürün sunulur. Bu nedenle her türlü konu hakkında firma ile iletişime geçerek merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz.

Kamyonet Tentesi Fiyatları Neye Göre Belirlenir

Genellikle kamyonetlerin boyutu ve eni modellerine göre değişebildiği için fiyat durumu da modele ve kullanılan kumaşın kalitesine bağlı olarak farklılık gösterir. Tente kumaşın yapısı çok sağlam ve dayanıklı olduğu için kullanım sırasında çok fazla avantaj sunar. Aynı zamanda genellikle fiyat durumu metre kare üzerinden hesaplanır. Genellikle kamyonet tente sistemleri kullanılacağı zaman takılıp kullanılmak istenmediği zaman kolay bir şekilde çıkarılıp katlanabilir.

Böyle bir tente sisteminden faydalanmak  isterseniz, kendi araç modelinize göre bir tente ürünü tercih edebilirsiniz. En çok bu sistemler nakliye aracı için tercih edilse de yaptırmak isteyen herkes aracına kolay ve rahat bir şekilde yaptırabilir. Özellikle en büyük avantajı eşyaların taşınması sırasında gelebilecek zararlara karşı önlem almasını sağlamaktır. Böyle bir üründen faydalanmak isterseniz güvenli bir şekilde firmamızdan hizmet alabilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?