İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Kadıköy Kamyonet Tentesi

Kadıköy Kamyonet Tentesi

Kamyonetin içerisinde bulunan malzemelerin yağmur ve kar gibi hava olaylarından etkilenmemesi için tente kullanımı son derece önemli bir yer taşır. Tente seçiminde dayanıklı kumaşların seçilmesi son derece önemli bir konudur. Uzun süredir var olan kamyonet tente modelleri özellikle son yıllarda çok fazla tercih ediliyor. Nakliye sektöründe çalışan kişiler mutlaka araçlarını tente yaptırmak zorundadır. Kadıköy Kamyonet Tentesi müşterilerine […]

Kamyonetin içerisinde bulunan malzemelerin yağmur ve kar gibi hava olaylarından etkilenmemesi için tente kullanımı son derece önemli bir yer taşır. Tente seçiminde dayanıklı kumaşların seçilmesi son derece önemli bir konudur.

Uzun süredir var olan kamyonet tente modelleri özellikle son yıllarda çok fazla tercih ediliyor. Nakliye sektöründe çalışan kişiler mutlaka araçlarını tente yaptırmak zorundadır. Kadıköy Kamyonet Tentesi müşterilerine talepleri doğrultusunda ihtiyaçları kapsamında en uygun tenteleri sunmaktadır.

Bu tenteler her türlü hava koşuluna dayanıklı dış etkenlere karşı sağlam ve uzun süre kullanılabilecek şekilde üretilmektedir. Kamyonet tentesi alırken tentenin su geçirmez garantisi olması oldukça önem taşır. Biz sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için ürünlerimizi birçok kez testlerden geçirmekteyiz. Tente su geçirmezliği sayesinde kamyonetinizin içerisindeki ürünlere zarar vermez. Kamyonet tentesi profesyonel bir ekip ile yapılmalıdır.

Antalya Kamyonet Tentesi | Öz Güven Çadır, Branda, Tente

Kamyonet Tentenin Özellikleri

Tente üzerinde bulunan bulandığını rengini ve kalitesini doğru bir şekilde kararlaştırmak gerekir. Kamyonet ile taşınan eşyaların güneş ışınlarından zarar görmemesi adına kamyonet tentesi son derece ideal bir tercih olacaktır. Aynı zamanda tenteler UV ışınlarını da tutmayı sağlar. Kalitesiz tente seçiminde güneş ışınlarından kaynaklı olarak tente yüzeyinde renk değişimi ve dökülme gibi problemler söz konusu olabilir. Bu sebeple Kadıköy kamyonet tentesi gibi köklü firmalardan tente satın almak daha ideal bir tercih olacaktır.

Kamyonet tenteleri kar, güneş ve rüzgâr gibi doğa şartlarına karşı çok büyük bir koruma sağlar. Günümüzde kamyonet tentelerinde aranan en önemli özellik kolay sökülebilir ve takılabilir bir düzene sahip olmasıdır.

Böylelikle kullanıcıları ihtiyaç duymadıkları takdirde tenteyi kolaylıkla çıkarıp kaldırabilme rahatlığına sahip olmak istemektedir. Kamyonet tentesi yaptırmak isteyen kullanıcılar üründen bekledikleri en önemli özelliklerden bir diğeri ise monte işleminin firma tarafından yapılmasıdır. Bu kapsamda  firma hem tente satışı yapmakta hem de montaj işlemleri konusunda yardımcı olmaktadır.

Tentede Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tente üretiminde kaliteli, güvenilir, deneyimli ve profesyonel ekiplerden oluşan bir firmadan hizmet almalısınız. Aksi halde tente üretim sürecinden kullanım sürecine kadar aksilik yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra aldığınız tentenin garantili olması önemlidir. Hangi durumlarda tentenin iade edilebileceği ya da zararınızın temin edileceği konusunda şeffaf bir bilgiye sahip olmalısınız. Kamyonet tentesi kapsamında detaylı bilgi ve hizmet için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Neden Kamyonet Tente?

Bazı zamanlarda taşınacak olan eşyaların tentenin dışarısına taşması ihtimali veya dış etkenler sebebiyle kullanmaya gerek kalmamaktadır. Bu kapsamda kamyonet tentesi kullanıcıları bazı durumlarda tente kullanmayı isterken bazı durumlarda ise tentelerin kolay bir şekilde çıkarılmasını istemektedir.

Bu kapsamda kamyonet tentelerinin kullanışlılığı da ön plana çıkmaktadır. Kolay katlanabilir kamyonet tenteleri sayesinde ihtiyaç duyulduğu takdirde kolaylıkla tenteler takılabilir ya da sökülebilir bir şekilde kullanıcıya olanak sağlanmaktadır. Son derece kaliteli olarak üretilmiş kamyonet tentelerine montaj sırasında herhangi bir olumsuz durum görülmemektedir. Hiçbir şekilde yırtılma ve yıpranma gibi durum olmayan kamyonetlerin kumaşları konusunda oldukça kaliteli ürünler olarak piyasada fark yaratmaya devam etmektedir.

Kamyonet Tentenin Fiyatları

Kamyonet tenteleri içerisinde en uygun fiyatlar genel olarak şeffaf tentelerde görülmektedir. Şeffaf tente herhangi bir işlem görmediği için uygun fiyatlar ile satışa sunulur. Eğer bir tente üzerinde logo, yazı ya da farklı renk gibi özel işlemler yapılmak istenirse tentenin fiyatlarında da artış yaşanacaktır. Bunların yanı sıra tente fiyatlarının artmasına sebep olan bir diğer faktör ise tentenin kalitesi ve güneş ışınlarına karşı dayanıklılığıdır. Güneş ışınlarına dayanıklı olan tente fiyatları normal tente fiyatlarına göre daha yüksek olabilir. Firmamız bu kapsamda müşterilerimizin istekleri ve bütçeleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Kamyon Tenteleri | Aydos Tente

Kamyonet Tentenin Avantajları

Kamyonet tentenin birçok avantajı vardır. Avantajlardan ilki ürünün kötü hava koşulları ve dış etkenlere karşı korunmasını sağlamasıdır. Bir diğer avantajı ise ürünün çalınma, düşme gibi olumsuzluklara karşı koruma altına almaktır. Kamyonet tentesi aynı zamanda güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı da taşınacak ürünü korur. Firmamız Kadıköy kamyonet tente tarafından üretilen kamyonet tenteleri UV ışınlarına karşı korumalı olarak üretilmekte ve güvenli bir koruma sunmaktadır. Ancak güneş ışınları zamanla tenteye zarar verebilir ve tente üzerinde yıpranmalara yol açabilir. Bu durumda tentenin değiştirilmesi gerekebilir.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?