İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Kadıköy Karpuz Tente

Kadıköy Karpuz Tente

Kadıköy karpuz tente üretiminde ön planda gelen firmaları arasında yer almaktadır. İsmini karpuz şeklinde görülmesinden dolayı almaktadır. Pek çok farklı renk ve desen imkânlar sunmasından kaynaklı olarak insanlar tarafından tercih edilen tente modelleri arasında yer almaktadır. Pek çok farklı alanda kullanım imkânı bulmaktadır. Olumsuz hava çocuklarına karşı koruyucu bir özellik bulundurmasının yanı sıra estetik görünümü ile […]

Kadıköy karpuz tente üretiminde ön planda gelen firmaları arasında yer almaktadır. İsmini karpuz şeklinde görülmesinden dolayı almaktadır. Pek çok farklı renk ve desen imkânlar sunmasından kaynaklı olarak insanlar tarafından tercih edilen tente modelleri arasında yer almaktadır. Pek çok farklı alanda kullanım imkânı bulmaktadır.

Olumsuz hava çocuklarına karşı koruyucu bir özellik bulundurmasının yanı sıra estetik görünümü ile de ön plana çıkmaktadır. Genellikle sabit bir şekilde montaj işlemi yapılır. Tercih edilen kumaşın kalitesine bağlı olarak fiyat değişimi söz konusu olmaktadır. Tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri mekânın havasını görünüş olarak değiştirmesinden dolayıdır.

Karpuz tente modellerine olan ilgi özellikle son yıllarda artış göstermiştir. Gerek desenleri gerek görünüşü ile her zaman dikkat çekici tente modellerinden olmuştur. Doğru bir şekilde kullanıldığı zaman çok uzun ömürlü olmaktadır. Son derece şık bir görünüme sahiptir. İstediğiniz her renkte kumaş yaptırmanız mümkündür.

Karpuz Tente İsmini Nereden Alıyor?

Karpuz tente modelleri son yıllarda büyük bir ilgi görmektedir. Yuvarlak bir yapıya sahip olmasından kaynaklı olarak dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Görüntülü bakımından karpuzu andırmasından kaynaklı olarak bu ismi almıştır. Genellikle kırmızı renkte tercih edilse de daha pek çok farklı rengi ve modeli mevcuttur.

Küçük işletmelerde görsel açıdan ön plana çıkmak için tercih edilmektedir. Aynı zamanda evler içinde tercih edilen tente modelleri arasında yer almaktadır. Konforlu bir kullanım imkânı sağlamasının yanı sıra görüntü açısından da son derece dikkat çekici bir tane modeli olmaktadır. İşletmenin kurumsalı renklerine ve logosuna bağlı olarak kumaş tercihi yapılmalıdır.

Herkesin zevkine bağlı olacak şekilde kumaş tercihi yapılabilir. Doğru ölçülerde yapıldığı zaman Son derece güzel bir görünüm ortaya çıkar. Doğru ölçülerde yapılabilmesi için mutlaka firmanın gelip ölçüleri alması gerekir. Çok daha geniş bir yelpazeye sahip olmasından kaynaklı olarak diğer tente modellerine göre daha fazla tercih edilmektedir.

Karpuz Tente Modellerinin Kullanın Alanları

Karpuz tente modelleri pek çok farklı kullanım alanına sahiptir. Bu sebeple çok geniş bir yelpaze doğrultusunda tercih edilmektedir. Doğru alanlarda kullanılmasına dikkat etmek gerekir. Özellikle evlerin pencere önlerine çok fazla tercih edilmektedir. Etkileyici ve sevimli bir görüntü ortaya çıkarmak için mutlaka pencere önlerine tercih etmeniz gerekir.

Aynı zamanda balkonlar için de çok ideal bir tercih olacaktır. Küçük işletmeler için uygun olmasından dolayı mağazaların ön kısmına da tercih edilmektedir. Küçük kafe ve restoranların önüne de karpuz tente modelleri çok ideal bir tercih olacaktır. Kadıköy karpuz tente pek çok farklı modeli ve rengi ile karşımıza çıkmaktadır.

Üstün kaliteli kumaş tercihi yaparak çok daha uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlamak mümkün olacaktır. Bu sebeple her zaman kaliteden yana tercihlerde bulunmak gerekir. Montaj aşamasında eğrilik söz konusu olmasın diye titiz bir çalışma göstermek gerekir. Oteller için de son derece uygundur. Çok daha sevimli ve şık bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Karpuz Tente Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Diğer tente modellerine göre çok daha şık ve modern bir görünüme sahiptir. Özel tasarımları sayesinde mekânınızın çok daha şık bir görünüme sahip olmasına yardımcı olacaktır. Kişiye özel tercih imkânı bulunduğu için istediğiniz tarzı elde etmeniz mümkündür.

Son zamanlarda en çok tercih edilen tente modellerinden biri olan karpuz tente modelleri dayanıklı yapısından kaynaklı olarak uzun ömürlü kullanım imkânı sağlamaktadır. Karpuz tente modellerinde tercih edilen kumaşlar mevsim geçişlerine karşı dayanıklı olmaktadır. Her mevsim kullanıma uygun bir tente modelidir. Kolay bir şekilde montaj işlemi gerçekleştirilir.Karpuz Tente

Karpuz Tente Fiyatları

Son zamanlarda çok fazla tercih edilen karpuz tente sisteminin fiyatları pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Tercih edilen kumaşın kalitesine ve iskelet sisteminde kullanılan hammaddenin kalitesine bağlı olarak fiyatta dalgalanmalar söz konusu olacaktır. Aynı zamanda kaç metrekare olduğuna bağlı olarak da fiyatta dalgalanmalar söz konusudur.

Genel olarak küçük bir yapıda tercih edildiği için uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadıköy karpuz tente modelleri son derece uygun fiyatlı ve kaliteli olmaktadır. Karpuz tente modelleri ile ilgili hizmet almak isteyen kişiler firmamızdan en ayrıntılı ve en profesyonel hizmeti alabilirler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?