İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Kadıköy Kartal Tente

Kadıköy Kartal Tente

Tente kullanımı günümüzde çok büyük bir artış gösterdi. Restaurantlar ve kafeler hem yaz aylarında hem de kış aylarında dış mekânlarını kullanabilmek adına tente modellerini tercih ediyorlar. Kartal tente modeli güneş ışınlarından koruma özelliğine sahip olduğu gibi yağmur sularından da koruma özelliğine sahiptir. Kadıköy kartal tente kaliteli modelleri ve uygun fiyatı ile ön plana çıkan firmalar arasında […]

Tente kullanımı günümüzde çok büyük bir artış gösterdi. Restaurantlar ve kafeler hem yaz aylarında hem de kış aylarında dış mekânlarını kullanabilmek adına tente modellerini tercih ediyorlar. Kartal tente modeli güneş ışınlarından koruma özelliğine sahip olduğu gibi yağmur sularından da koruma özelliğine sahiptir. Kadıköy kartal tente kaliteli modelleri ve uygun fiyatı ile ön plana çıkan firmalar arasında yer almaktadır.

İyi desteklenen tente modellerinden bir tanesidir. Kartal tente son derece kullanışlı bir yapıya sahip olmasından dolayı en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Dış mekânınızı en iyi şekilde koruma özelliği gösterir. Bu tente modellerinde alt kısım metal profille kaplanır. Aynı zamanda beton dikişlerde tercih edilmektedir.

Bu sebeple son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. 2 adet mafsallı tentenin birleştirilmesi sonucu elde edilmiştir. Açılır kapanır özelliğinden kaynaklı olarak kolay bir kullanım imkânı sağlamaktadır. Renk ve model bakımından çok büyük bir yelpazeye sahiptir. İnsanların zevkine uygun olacak şekilde kartal tente modellerine ulaşmak mümkündür.

Neden Kartal Tente Tercih Edilir?

Son yıllarda adını çok fazla duymaya başladığımız çanta modellerinden biri olan kartal tente pek çok özelliği bakımından ön plana çıkmaktadır. Dayanıklı bir yapıya sahip olmasından kaynaklı olarak insanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda renk ve desen bakımından çok geniş bir yelpazeye sahip olduğu için tercih edilmesi gereken perde modelleri arasında yer almaktadır.

Pek çok alanda kullanım imkânı sağladığından dolayı tercih edilmesi söz konusudur. Görünüş açısından modern bir görünüm elde etmeyi sağladığı için insanlar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Uzun yıllar kullanımı mümkün olduğu için tercih edilmesi gereken tente modelleri arasında yer almaktadır.

Doğru yerde ve doğru kullanımı söz konusu olduğu zaman pek çok faydalı bir anda sağlamak mümkün olacaktır. En eski tente modellerinden biridir. Yağmur sularına ve  güneş ışınlarına karşı en koruyucu özelliğe sahiptir. Bu özellikleri göz önünde bulundurularak tercih edilme oranı artmaktadır.

Kartal Tente Sisteminin Özellikleri Nelerdir?

Kartal tente sistemleri pek çok olumlu özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Geniş alanlar için kullanımı uygun olan tente modellerinden biridir. Büyük bir yapıya sahip olmasından kaynaklı olarak geniş alanlar için tercih edilmelidir. Çay bahçeleri ve büyük mekânlar için uygun bir tente modeli olmaktadır. Raylı sistemli bir yapı olmasına karşın son derece uygun fiyat olarak karşımıza çıkmaktadır. Tente piyasasına göre çok daha uygun fiyatlı olmasından kaynaklı olarak insanlar tarafından tercih edilen modeller arasında yer alır.

Çok büyük alanlarda kullanılacağı için mutlaka kumaşları destekleyecek yapıların bulundurulması gerekir. Aksi takdirde kumaşlar aşağı doğru sarkacaktır. Hatta bir süre sonra kumaşlarda deformasyon problemleri ortaya çıkar. Kullanıma bağlı olarak standartlar göz önünde bulundurulmalıdır. İstediğiniz zaman açıp kapatma özelliğine sahipsiniz. Kartal tente sistemleri metrekare göz önünde bulundurulduğu zaman çok daha büyük bir alanı kaplamaktadır. Kapatacağını alan büyük ise mutlaka kartal tente modellerini tercih etmeniz gerekir.

Kadıköy kartal tente bu konu hakkında çok büyük bir hizmet sunmaktadır. İki menteşeli olarak ortaya çıktığı için makas bağlantısı oluşturulur. Mafsallı tente modelleri gibi tamamen alüminyumdan elde edilmiştir. Bu sebeple paslanma gibi bir durum söz konusu olmaz. Hem elektrikli kullanımı mevcuttur hem de manuel kullanımı mevcuttur.

Kartal Tente Avantajları

Kartal tente modellerinin pek çok avantajı bulunur. Her iki taraftan da eğimli olmasından kaynaklı olarak yağmur sularının dışarı atılmasına yardımcı olur. Kartal tente modelleri yapılırken Avrupa tarzı akrilik kumaş tercih edildiği için su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu durum çok büyük bir avantaj sağlar. Aynı zamanda pek çok kumaş deseni ve rengi bulunmaktadır.

Mekânınız için en uygun renk ve deseni tercih etmeniz mümkün olacaktır. Uzun bir kullanım ömrüne sahip olmasından kaynaklı olarak büyük bir avantaj sağlamaktadır. Geniş bir alan kapladığı için büyük alanlarınızın kapatılmasında rol oynayacaktır. Fiyat bakımından da diğer tente modellerine göre uygun fiyatlı olmasından dolayı avantajlı bir modeldir.Kartal Tenteci, İstanbul Kartal Pergola Tente Sistemleri

Kartal Tente Kullanım Alanları


Kadıköy kartal tente
 sistemleri bakımından son derece gelişmiş modelleri ön plana çıkarmaktadır. Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olmasından kaynaklı olarak pek çok alanda kullanıma mümkündür. Genellikle büyük bir yapıya sahip olmasından dolayı geniş alan kaplayan yerlerde tercih edilmektedir. Teras ve bahçelerde ön plana çıkan tente modellerinden biridir.

Aynı zamanda kafelerin diş mekânda açılmasını sağlamak için tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Camilerin önünde gölgelik sağlamak için de ön plana çıkartan da modellerinden biridir. Çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kartal tente modelleri ile ilgili firmamızdan en ayrıntılı ve en profesyonel hizmeti alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?