İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Kadıköy Kasetli Tente

Kadıköy Kasetli Tente

Tente sistemleri güneşlik ve yağmur sularından korumalık olarak işlem görmektedir. Faydaları ile ön plana çıkan bu sistemler pek çok farklı çeşitte olmaktadır. Mafsallı yani kollu tente sistemlerinin kullanıldığı her yerde kasetli tente sistemleri kullanılmaktadır. Geniş bir yelpazeye sahip kullanım alanı bulunmaktadır. Kumaşın İç tarafta toplanmasından kaynaklı olarak büyük bir avantaj sağlamaktadır. Her mevsim kullanıma uygun […]

Tente sistemleri güneşlik ve yağmur sularından korumalık olarak işlem görmektedir. Faydaları ile ön plana çıkan bu sistemler pek çok farklı çeşitte olmaktadır. Mafsallı yani kollu tente sistemlerinin kullanıldığı her yerde kasetli tente sistemleri kullanılmaktadır. Geniş bir yelpazeye sahip kullanım alanı bulunmaktadır. Kumaşın İç tarafta toplanmasından kaynaklı olarak büyük bir avantaj sağlamaktadır. Her mevsim kullanıma uygun olduğu için insanlar tarafından en çok tercih edilen sistemlerden bir tanesindir.

Aynı zamanda yer aldığı binanın mimari havasını da olumlu yönde etkilemektedir. Kasetli tente sistemleri mekânın çok daha modern bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Yapımında kullanılan malzemeler kaliteli seçildiği zaman uzun ömürlü kullanım imkânı sağlamak mümkün olur. Kadıköy kasetli tente bu konuda çok üstün bir hizmet sağlamaktadır. Diğer tatil sistemlerine göre çok daha büyük avantajlar sağladığı için ön plana çıkan modellerden bir tanesi olmuştur.

Kasetli Tente Sistemi Nedir?

Açılıp kapanma özelliğine sahip olan kasetli tente sistemleri kumaşın iki tarafta toplanmasına yardımcı olan ve az yer kaplayan sistemlere denir. Gölgelik sağlamak amacı ile tercih edilmektedir. Aynı zamanda görsel açıdan daha güzel bir görüntü ortaya çıkardığı için bu amaçla da tercih edilmektedir. Pek çok iş yeri bu tahta sistemlerini tercih ederek daha iyi bir görüntü ortaya çıkarırken iç mekânında güneş ışınlarından ve yağmur sularından korunmasına yardımcı olur. Doğru bir kullanım imkânı sağlandıktan sonra pek çok avantaj ön plana çıkıyor.

Fiyat bakımından da diğer tente sistemlerinden daha uygun olmaktadır. Tercih edildiği alanın boyutuna bağlı olarak tasarlanmaktadır. Kişinin zevklerine bağlı olarak model değişimi söz konusu olabilir. Birbirinden farklı renk ve desen ile müşterilere pek çok imkân sunmaktadır. İskelet yapısının kaplanabilir yapıda olması ön plana çıkan özelliklerinden bir tanesi olmaktadır. Kaliteli sistemleri tercih etmek isteyen kişiler mutlaka kasetli tente sistemlerini tercih etmelidir. Özellikle son yıllarda kullanım alanı çok daha genişlemiştir.

Kasetli Tente Sistemlerinin Avantajları

 • Kasetli tente sistemlerinin en büyük avantajlarından biri kapandığı zaman çok küçük bir alan kaplaması oluyor. Küçük bir alan katlaması mekânın daha geniş görünmesine yardımcı oluyor. Sınırlı alanı bulunan kişiler genellikle bu tente sistemlerine tercih ediyor.
 • Kapandığı zaman bütün kumaş iç kısımda toplandığı için kirlenme gibi bir durum söz konusu olmuyor. Bakım ve temizliği bu konuda çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır.
 • Açılıp kapanma gibi özellikleri bulunan tente sistemlerinden biri olduğu için ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda kapatma gibi bir durum söz konusudur.
 • Kasetli tente sistemleri pek çok farklı desen ve modelde karşımıza çıktığı için her zevke uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.
 • Yağmur suları ve güneş ışınlarından koruyucu etkiye sahiptir. Dayanıklı bir şekilde üretildiği için uzun ömürlü kullanım için ideal bir tercih olacaktır.
 • Açılıp kapanma işlemini kumanda ile gerçekleştirmek mümkündür. Böylece işgücünden tasarruf etmek söz konusu olacaktır.
 • Kadıköy kasetli tente sistemleri görsel açıdan da çok büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente sistemleri diğer tente sistemlerine göre çok daha uygun fiyatlı olmaktadır. Fakat tercih edilen kumaşın kalitesini ve iskelet sisteminin kalitesine bağlı olarak fiyatta dalgalanmalar söz konusu oluyor. Son zamanlarda en çok tercih edilen tente sistemlerinden biri olan kasetli tente sistemi kumaş üzerine tercih edilen desen ve renge bağlı olarak da fiyat değişimine tabii tutuluyor. Tente kumaşı seçerken mutlaka kaliteli olmasına özen göstermek gerekiyor. Böylece çok daha uzun ömürlü kullanarak avantaj sağlamak mümkün olacaktırKasetli Tente Sistemleri kentsel yaşam tarzını doğa ile birleştirir. Kapak ve kol mekanizması, geri çekildiğinde kapalı bir kaset içinde… | Ev için, Evler, Teras

Kasetli Tente Sistemleri Kumaş Tercihi

Kasetli tente sistemlerinin en büyük avantajlarından bir tanesi kapandığı zaman kumaşının içeride toplanıyor olmasıdır. Böylece çok daha uzun ömürlü bir kullanım sağlamak mümkün olacaktır. Kumaş tercih yaparken Avrupa tarzı akrilik kumaşları tercih etmek son derece önemlidir. Avrupa tarzı akrilik kumaşlar su geçirmez özelliğe sahip olduğu için yağmur ve kar gibi mevsimsel olaylara karşı koruyucu etkiye sahiptir. Kaliteli bir kumaş tercih edildiği zaman güneş ışınlarına karşı daha ultra koruma sağlamak mümkün olacaktır. Kadıköy kasetli tente bu konuda çok kaliteli kumaşları tercih etmektedir. Kasetli tente sistemleri ile ilgili hizmet almak isteyen kişiler firmamızdan en ayrıntılı ve en profesyonel hizmeti alabilirler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?