İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Kadıköy Kasetli Tente

Kadıköy Kasetli Tente

Kasetli tentenin en büyük avantajı katlanarak kumaşın ön tarafta bir kaset içerisinde saklanmasıdır. Bu nedenle kasetli tente ismini bu mekanizma sayesinde alır. Bu sistem sayesinde kumaş uzun ömürlü ve daha dayanıklı bir yapıya sahip olur. Aynı zamanda kendi kendini temizleyebilme özelliği bulunduğu için zamandan tasarruf ettirir. Görüntü açısından da oldukça toplu ve düzenli bir duruşu bulunur. […]

Kasetli tentenin en büyük avantajı katlanarak kumaşın ön tarafta bir kaset içerisinde saklanmasıdır. Bu nedenle kasetli tente ismini bu mekanizma sayesinde alır. Bu sistem sayesinde kumaş uzun ömürlü ve daha dayanıklı bir yapıya sahip olur. Aynı zamanda kendi kendini temizleyebilme özelliği bulunduğu için zamandan tasarruf ettirir.

Görüntü açısından da oldukça toplu ve düzenli bir duruşu bulunur. Gölgelendirme sistemi arasında bulunan kasetli tente modelinin kumaşı ithal ve akrilik malzemeye sahiptir. Kadıköy kasetli tente fiyatı ve uzun ömürlü yapısı ile mafsallı tente veya körüklü tente ile karşılaştırınca daha uygun maliyetli ve daha ekonomiktir. Dış mekân yerlerinde isteğinize göre ister otomatik, isterseniz manuel olarak kullanım avantajından faydalanabilirsiniz.

Sakarya Kasetli Tente | Odesa Sistem Odesa Cam Adapazarı

Kasetli Tenteler Teknik Açıdan İdeal Midir?

Teknik yapısı bakımından da oldukça iyi bir sisteme sahiptir. Kaset sistemi nedeni ile kumaşlar ve mekanizmalar her türlü hava şartlarına rağmen koruma sağlayıp güven içinde olabiliyor. Tercihinize göre yüksek dayanıklı ithal ya da yerli akrilik kumaşlar kullanılabilir. Kumaşların üstünde toz veya pisliklere engel olan bir süpürge sistemi yer alır. Bu süpürge sayesinde kötü ve çirkin bir görüntü oluşmaz.

Bunun yanı sıra kişinin isteği üzerine ürünün sessiz bir şekilde çalışmasını sağlayan ses yalıtım sistemi de yapılabiliyor. Ayrıca uzaktan kumanda sistemi sayesinde ürünün kullanımı rahat ve kolay bir hal alabiliyor. Ürünün yapımı sırasında alüminyum enjeksiyon profiller kullanılır. Böylelikle ürün daha dayanıklı ve sağlam bir yapıya bürünür.

Kasetli Tente Kullanımı

Kasetli tente modelleri diğer tentelere göre daha kolay ve pratik bir şekilde kullanım sağlar. Tentenin ön profil yerinde gizli bir kaset sistemi yer alır. Tente sistemi açılıp kapanırken üstündeki kumaş yeri bu profil içerisindeki kaset bölümüne katlanarak düzgün ve kusursuz bir biçimde sarılma işlemi gerçekleştirir. Müşterinin isteği ve kullanacağı yere göre ölçüler alınarak üretilip, çeşitli ve renkli dekoratif modelleri ile kullanıcıya sunuluyor. Bu tente sistemleri son yıllarda  ve günümüzde birçok yerde ve mekânda tercih edilen güneşlik ve gölgelik sayesinde kullanım sağlayabiliyor.

Kaset Sistemi Özellikleri Nelerdir?

Kaset sistemi genel olarak paslanmaz bir özelliğe sahip bir malzeme ile üretiliyor. Kasetli tente sisteminin kontrol ve opsiyonel bir özelliği yer alır, kontrol özelliği genellikle motor butonlu ve uzaktan kumanda sistemi içerir. Opsiyonel olarak rüzgâr sensörü ve güneş sensörü yer alır, aynı zamanda eğim ayarı mevcuttur.

Kasetli Tente Avantajları

Kasetli tente modelleri genellikle kaset sistemi özelliği bulunması sayesinde kumaşının daha uzun yıllar boyu sağlam ve dayanıklı olmasını sağlar. Kaliteli ve kullanışlı bir ürün içeriğine sahip olduğu için kullanılabilecek ve ihtiyaç duyulan her yerde tercih edilebilir. Aynı zamanda ek sensörü ve motoru olması nedeni ile tam otomatik bir şekilde kullanım gerçekleştirir. Kadıköy kasetli tente sistemleri kullanıldığı her yapı ve mekâna ayrı bir görsellik ve maddi değer katmaktadır. Hiç zahmet etmeden güneşin zararlı ışınlarından ve rahatsız eden etkilerinden oldukça kolay bir şekilde kurtulmanızı sağlar. Aynı zamanda yazın sevdikleriniz ile beraber keyifli bir vakit geçirmenizi mümkün kılar.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente fiyatları üretici olan firmalara ve kullanılacak olan alana göre değişiklik gösterebilir. Çünkü ürünün net ve sabit bir fiyatı yoktur. Ürünün yapılacağı mekâna göre ve kullanılacak olan malzemenin kalitesine göre fiyatında değişiklik meydana gelebilir. Kullanılan malzemenin yerli veya ithal olması da günümüz koşullarında değişik bir bütçe yapısına neden olur. Kadıköy kasetli tente fiyatları için daha net ve geniş bir bilgiye ulaşmak için yaptırmak istediğiniz model ve boyuta göre firma ile iletişime geçebilirsiniz böylelikle daha iyi bir bilgi elde etmiş olursunuz.

Tente Branda Modelleri | istanbul Branda Tente, Branbda Fiyatları, Tente Fiyatları - istanbulbrandatente.com

Kasetli Tente Modelleri

Aydınlatmalı model sayesinde gündüzleri gölgeleme amacı ile kullanılırken geceleri de aydınlatma için kullanılır. Design model sayesinde kullanılan yer güneş ışınlarından korunur ve zarif bir model yapısı bulunur. 4 metre kareye kadar açılan ve geniş bir gölge alanı oluşturur, kaset sistemi diğer tente modellerine göre hem daha büyük hem de daha güçlüdür, bu nedenle deniz kenarlarında rüzgârdan etkilenmeden kullanılabilir. Renkli görünüm ve zarif bir tasarım ile vazgeçilmez tente arasında yerini alır. Harika renk ve kumaş desenleri bulunur. Bu nedenle firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?