İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Kadıköy Kış Bahçesi Brandası Modelleri

Kadıköy Kış Bahçesi Brandası Modelleri

Kadıköy Kış bahçesi brandası modelleri, kış ayları geldiği zaman bahçesini aktif olarak kullanamayan insanların tercih ettiği bir üründür. Kış bahçesi brandası, bahçenizin büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre ayarlanabilen bir modellerdir. Bahçe sahibi olan herkesin mutlaka yaptırması gereken bir ürün olan kış bahçesi, bahçenizin her an kullanılabilir olmasına da yardımcı olur. Özellikle, yağmurlu ve soğuk havalarda bahçeye çıkmak […]

Kadıköy Kış bahçesi brandası modelleri, kış ayları geldiği zaman bahçesini aktif olarak kullanamayan insanların tercih ettiği bir üründür. Kış bahçesi brandası, bahçenizin büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre ayarlanabilen bir modellerdir. Bahçe sahibi olan herkesin mutlaka yaptırması gereken bir ürün olan kış bahçesi, bahçenizin her an kullanılabilir olmasına da yardımcı olur. Özellikle, yağmurlu ve soğuk havalarda bahçeye çıkmak istediğiniz zaman, olumsuz hava şartlarından dolayı bahçenizi aktif olarak kullanamayabilirsiniz. Kış bahçesi brandası yaptırdığınız zaman böyle bir durum ile karşılaşmazsınız. kış bahçesi brandası modelleri tüm hava şartlarına uygun olarak tasarlandığından dolayı, tüm mevsimlerde sizlere bahçenizi rahatlıkla kullanabilme imkanı tanır. Brandalar, sıklıkla kullanmasından dolayı modellerde zenginleştirilmiştir. Kış bahçesi modelleri arasında, en çok tercih edilen modeller şu şekildedir;

Şeffaf Branda Modeli

Şeffaf brandalar hem az maliyetli hem de oldukça korunaklı bir modeldir. Bu nedenle, kış bahçesi yaptırmak isteyen insanların ilk tercihleri arasında şeffaf branda modeli yer alır. Şeffaf brandanın diğer modellerden tek farkı otomatik olarak açılır kapanabilir olmamasıdır. Bunlar dışında diğerlerinden herhangi bir farkı yoktur. Her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Yırtılma aşınma ve benzeri durumlar ile karşılaşılmaz. Aynı zamanda uzun süreli olarak kullanıma uygundur bu sayede bir kere yaptırdığınız zaman tekrar tekrar brandanızı yeniletmenize gerek kalmaz. Garanti kapsamında yer alan bu ürün ile ilgili yaşadığınız en ufak bir problem de firma ile görüşebilirsiniz. Şeffaf brandalar dışarıdan gelen her türlü kedi, köpek ve benzeri hayvanlardan bahçenizin korunmasına yardımcı olur.

 

Fermuarlı Branda Modeli

 

Kadıköy kış bahçesi brandası modelleri arasında, en çok tercih edilen bir diğer model ise fermuarlı branda modelidir. Fermuarlı modeller, konfor açısından tercih edilen bir modeldir. İstenildiği zaman fermuarlarının açılıp kapanabilir yapısı olmasından dolayı kolaylıkla bahçeden kaldırılabilir. Fermuarlar, brandanın sağ ve sol kısmında yer alırlar. Brandaya gergin bir şekilde monte edilirler. Fermuarlar brandanın yapısı ile uyumludur ve diğer modellerde olduğu gibi her türlü hava şartlarına da uyum sağlar. Dilerseniz renk bakımından da özel olarak istediğiniz bir renk var ise firmayla görüşüp yaptırabilirsiniz. Genel olarak en çok tercih edilen renkler arasında beyaz, siyah, gri renkler revaçtadır. Fermuarlı brandalar çeşitli kafe ve restoranlarda da sıklıkla kullanılır. Günümüzde her noktada karşılaşılan bu branda modelinden sizlerde bahçenize yaptırabilirsiniz.

 

Pergola Kış Bahçesi Brandası

 

Pergola kış bahçesi brandası, bahçesinin daha modern bir görünüme kavuşmasını isteyen insanların tercih ettiği modeller arasında pergola kış bahçesi brandası yer alır. Bu brandalar, diğer modellerden hem fiyat açısından hem de özellik bakımından farklıdır. Pergola branda sistemleri genel olarak kafe ve restoranların bahçe kısımları için tercih edilirler. Ancak son zamanlarda brandalara artan arz ve talep doğrultusunda konut bahçelerine de yapılıyor.  Pergola sistemlerinin, en önemli özelliklerinden bir tanesi katlanabilir cırt cırtlı yapısının olmasıdır. Dilediğiniz zaman bahçenizden ya da restoranınızdan kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda pergola sistemleri, bahçenize cam balkon havası vererek dışarıyı da kolaylıkla izleyebilme fırsatı verir. Kış ayları geldiği zaman soğuktan korunmanıza da yardımcı olan bu sistem ile bahçenizde en güzel şekilde dizayn edebilirsiniz. Çoğu insanlar yaz aylarının sıcağından da korunmak için bahçelerinden şeffaf brandayı kaldırmazlar. Sizlerde hem yazın sıcaklığından hem de kışın soğuğundan korunmak için pergola sistem brandalarını yaptırabilirsiniz.

Kış Bahçesi Brandasının Özellikleri Nelerdir?

Kış bahçesi brandasının birbirinden farklı özellikleri söz konusudur. En önemli özellikleri şu şekildedir;

Branda Tenteler, bahçe, balkon ve benzeri yerlere yaptırıldığından dolayı su geçirmezdir. Bu özelliğinden dolayı her türlü hava koşullarına uygun olan kumaşlar seçilir. Kısa süre içerisinde kurur.

Alev almaz özelliği mevcuttur.

Yağmurlu havalarda bahçenizin içerisine asla su dolmaz ve ıslanmaz. Bahçenizi her türlü toz ve kirden korur.

Brandaları kullanılabilir yapan en önemli özelliği açılır ve kapanabilir olmasıdır. Bu özellik sayesinde kolaylıkla bahçeden kaldırılabilirsiniz.

En önemli özelliklerinden bir diğeri ise dışarıyı net bir şekilde göstermesidir tüm alanlara uygun bir modeldir esnek fiyat politikası uygulanır.Şeffaf Kış Bahçesi, 4 Mevsim Bahçe Keyfi - Branda İstanbul

Kış Bahçesi Brandası İçin Bizleri Arayabilirsiniz

Kadıköy kış bahçesi brandası modelleri ile ilgili bizler ile iletişime geçerek brandanızı dilediğiniz zaman yaptırabilirsiniz. Branda sistemlerinde, çalışanlarımız bahçenizden ölçü alarak branda uygulaması yaparlar. Konuyla alakalı tüm süreçler ve bilgiler için bizlerden destek alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?