İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Kadıköy Kış Bahçesi Tente

Kadıköy Kış Bahçesi Tente

Birçok dış faktöre karış yaptırılan, yağış ve aşırı sıcaktan koruyan tenteler, genel de güneşlik amacı ile üretilir. İlk kullanıldığı dönemler de gölgelik alan yaratmak için kullanılan tenteler, o dönemin şartlarına uygun olarak, bez ya da çadır, tahta gibi malzemelerden yapılmıştır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte, tente malzemeleri artmış ve daha modern bir hale gelmiştir. Farklı […]

Birçok dış faktöre karış yaptırılan, yağış ve aşırı sıcaktan koruyan tenteler, genel de güneşlik amacı ile üretilir. İlk kullanıldığı dönemler de gölgelik alan yaratmak için kullanılan tenteler, o dönemin şartlarına uygun olarak, bez ya da çadır, tahta gibi malzemelerden yapılmıştır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte, tente malzemeleri artmış ve daha modern bir hale gelmiştir. Farklı çalışma sistemleri ile üretilen tenteler, pek çok işletme ve evlerin gözdesi olmuştur.

Tente Nedir Ne İşe Yarar?

Tente, her mevsim hava koşullarına karşı üretilen ve dayanıklı olan ürünlerdir. Farklı model ve kumaşlardan üretilen bu ürünler, kurulum sistemi ve üretim özellikleri ile birbirinden ayrılır. Gölgelik manasına gelen tente, her gün gelişim gösteren bir sistemle, çok şık talep gören, fonksiyonel ürünlerdir.

Tentelerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Tenteler pek çok sektörde kullanılır. Sanayi tipi, ev tipi, endüstriyel tipte tente modelleri vardır. Kullanılacak yer ve amacına göre, modeller üretilir. Evlerden genel de manuel sistem tercih edilirken, sanayi tipi tente modelleri otomatik ve mafsallı olarak tercih edilir. Tente yaptırmak için, herhangi bir izin gerekmez. İstenilen her yere yaptırılabilir.

Tente Çeşitleri Nelerdir?

Tenteler modelleri çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Evlerde ki balkon ve teraslarda en çok pergola sistemleri tercih edilir. Mafsallı tente sistemi de kullanışlıdır. Son teknolojiye uygun olarak, son yıllar da kumandalı tente modelleri de artış göstermiştir. Kumandalı tenteler çok pratiktir. İstenilen her ortama, kumandalı sistem yapılabilir. Bunların dışında; körüklü tente, cam sürgü tente, karpuz tente ve kış bahçesi tente gibi pek çok seçenek bulunur. Kış bahçesi tente, kış mevsimin de bahçelerin kullanılabilmesini sağlar.

Kış Bahçesi Tente Nedir?

Kadıköy kış bahçesi tente, manuel sisteme sahip, fermuarlı yapıda olan ve bölmeler için kullanılan bir sistemdir. İskeletin de kullanılan demirler, fırın statik boya ile boyanır. Bu paslanmayı ve yıpranmayı önler. Bu sayede tente uzun ömürlü olur. Kışın yağmur ve kar gibi yağış olayları çok olduğu için, malzemelerin dayanıklı ve kaliteli olması şarttır. Kullanılan branda da sağlam olmalıdır. Kış bahçesinin amacı, kış mevsiminde doğal ortamdan uzaklaşmak istemeyen ve manzara seven kişiler için, istenilen ortamın oluşturulmasıdır.

Ürünler, sabit ya da demontedir. Kullanılan brandalar, Avrupa’dan ithal akrilik kumaşlar ve polyester kumaşlar, daha çok tercih edilir. Kış bahçesi istenildiği zaman açılır ve kapanır. Yanlarda bulunan fermuar sistemi sayesinde rahat kullanılır. Kış bahçesinin içi, tıpkı bir oda gibi döşenebilir. Özellikle kışın ısıtıcı ya da klima takılabilir. Bunun için elektrikli sisteminin oluşturulması gerekir. İsteyenler, branda ve kumaş dışın da cam sürgü şeklinde kış bahçesi tente yaptırabilir. Kış bahçesi tente, bahçe, teras ya da işletmelerin yazlık kısımlarına yaptırılabilir.

Kış Bahçesi Nasıl Yapılır?

Dışı ve içi mika ya da kalın brandadan üretilir. PVC olan bu malzemeler, dayanıklı olduğu için tercih edilir. Şeffaf olduğu için, içerden dışarıyı rahatlıkla görme imkânı vardır. Manzara açısından şeffaflık önemlidir. Cam balkonların fiyatları pahalı olduğu için, kış bahçesi tente daha çok tercih edilir. Uygun olan her mekâna yapılır. Çok işlevsel olan bu tente modeli, her mevsim alan imkânı yaratır ve kaliteli ürünlerdir. Kış bahçesinin amacı, uygun olmayan mevsimlerde de dışarıyı kullanmaktır. Kadıköy kış bahçesi tente yapılırken, çerçeve seçme seçeneği müşteriye aittir. İstenilen renk ve model de tente yaptırma imkânı vardır. Bu tente modeli hem ekonomik, hem şık modellerden biridir.

Kış Bahçesi Tentenin Avantajları Nelerdir?

 • İstenilen renk ve model de üretilir.
 • Manzara izleme imkânı tanır.
 • Pimapen ve camlarla uyumlu özelliktedir.
 • Bahçe, kafe, restoranları daha cazip hale getirir.
 • Bölümlere ayrılarak, daha fazla alan yaratır.
 • Kullanışlı ve pratik ürünlerdir.
 • Fermuar ve perde sistemi kullanılır. İkisi de pratiktir.
 • Dört mevsim güvenle kullanılabilir. Kış Bahçesi | Akbayrak Tente

Kadıköy Kış Bahçesi Tente Fiyatları

Kadıköy kış bahçesi tente fiyatları, her firmada değişiklik gösterir. Fiyatları bazı kriterler belirler. Bu fiyat kriterleri; model, renk, brandanın kalitesi ve yapılacak alana göre değişiklik gösterir. Kesin fiyat, gerekli ölçümler yapıldıktan sonra belirlenir. Eğer kabul edilirse, ona göre kurulum gerçekleşir. Eğer kış bahçesi yaptırmak isterseniz, firmamızla iletişime geçebilir ve istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?