İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Kadıköy Körüklü Tente

Kadıköy Körüklü Tente

Körüklü tente modeli körüğü sayesinde yan taraftan gelen güneş ısısına engel olup istenildiği yöne rahat bir şekilde çevrilme özelliğine sahiptir. Genelde Kadıköy körüklü tente modelleri hareketli bir aksam mekanizması ile çalışma sağlar. Bunun yanı sıra ipli ve motorlu bir sisteme sahiptir. Görselliği ön planda olduğu için bu yüzden tercih edilip kullanılabilir. Mekân yerlerine, pencerelere ve balkonlara çok […]

Körüklü tente modeli körüğü sayesinde yan taraftan gelen güneş ısısına engel olup istenildiği yöne rahat bir şekilde çevrilme özelliğine sahiptir. Genelde Kadıköy körüklü tente modelleri hareketli bir aksam mekanizması ile çalışma sağlar. Bunun yanı sıra ipli ve motorlu bir sisteme sahiptir.

Görselliği ön planda olduğu için bu yüzden tercih edilip kullanılabilir. Mekân yerlerine, pencerelere ve balkonlara çok güzel bir dekoratiftik kattığı için ilgi duyulan bir sistemdir. Kolay ve basit bir kullanım avantajı sunar. 1 metreden 7 metre ebadına kadar tek parça halinde kullanılabilir. Metal aksamı hiçbir şekilde paslanmaz, dökülmez ve aşınmaz. Böylelikle uzun süreli kullanım görevi görür.

Körüklü Tente Modelleri Nelerdir

Körüklü tente modeli çok sert bir yapı malzemesi taşıma yönüyle bilinir. Kumaş yapısı dayanıklı olduğu için yıllar boyu kullanılabilen bir tente modelidir. Genelde Kadıköy körüklü tente sistemi kolay kolay arıza yapmayan ve bozulmayan bir iskelet sistemine sahiptir. Tente sistemi düzgün ve bilinçli bir şekilde kullanıldığı zaman çok fazla yararı dokunur. Tente sistemleri en çok evlerin pencereleri ve balkonları için tercih edilir. Bunun yanı sıra küçük işletme yerlerinde de körüklü tente sistemi fazlasıyla işlev görür ve yardımcı olur.

Model olarak sağlam iskelet yapısı olduğu kadar da görsellik açısından da kullanıldığı yeri gösterişli bir hale getirir. Diğer tente modellerine göre daha basit ve pratik bir kullanımı vardır. Kolay bir şekilde açılıp kapandığı için zorlanmadan kullanılabilir. Körüklü tente sisteminin temizliği de basittir. Zorlanmadan nemli bir bez yardımı ile silebilirsiniz. Kullanılırken size herhangi bir sorun çıkarmaz.

Körüklü Tente Sisteminin Avantajları Nelerdir

Körüklü tente sisteminin en önemli özelliğinde birisi de körük sistemi sayesinde açılıp kapanabilen bir mekanizmasının bulunmasıdır. Körüklü yapı sistemi çok fazla kişi tarafından beğenilip tercih edilen bir modeldir. Bu tente sisteminin manuel bir düzeneği yer alır ve kullanılırken hiçbir şekilde sorun teşkil etmez. Ürün sistemi zorlanmadan açılabilir ve zorlanmadan kapatılabilir. Körük yapısı sayesinde size kolay bir kullanım sağlar. Bunun yanı sıra Kadıköy körüklü tente modelinin fiyatı diğer tente çeşitlerine göre daha uygun ve ucuzdur.

Çok işlevsel bir özelliği bulunduğu için sektörler tarafından çok tutulan ve beğenilen bir ürün çeşidi olarak yer alır. Bu model sayesinde dış mekân yerleri koruma altına alınır ve kapatılır. Her zaman her mevsimde kolaylıkla kullanılabilir. Mevsimlere göre istediğiniz yeri koruyup kollayabilirsiniz. En büyük amacı da her mevsim şartlarında kullanılabilir olmasıdır. Yağmur, güneş ve fırtına gibi durumlardan etkilenmeksizin rahat bir kullanım sağlar.

Körüklü Tente Modelinin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Körüklü tente sisteminin teknik özellikleri ise genellikle genişlik ebat ölçüsü 1m ve 7m olarak farklılık gösterir. Tente sisteminin açılım ölçü oranı ise 5m ve 1.5m arasında değişebilir. Dirsek sistemi yapısı genellikle menteşeli pres döküm malzeme yapısı yer alır. Kademesiz olarak 180 dereceye kadar dairesel bir şekilde döndürülebilir.

İskelet yapı malzemesi ise demir ya da alüminyum olarak farklılık sağlar. Paslanmaz parça olarak ınox parçası kullanılır. Elektrostatik RAL toz boya ile boyalı olarak üretilir. Çok fazla renk çeşitleri ve desenleri bulunur. Akrilik bir kumaş yapısı vardır ve suya karşı dayanıklıdır. Manuel ip sayesinde mekanizma sistemi kontrole dilebilir.

Körüklü Tente Nerelerde Kullanılır?

Körüklü tente modelleri çok fazla kullanım sağlayan bir üründür. Özellikle kafelerde, restoranlarda, kafelerde ve diğer küçük işletme yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Günlük hayatta genellikle kafe ve restoran yerlerinde herkes açık alan yerleri tercih ettiği için bu ürün fazlasıyla rağbet görebiliyor. Genelde kapalı ortamlarda sigara içilmediği için çoğu genç kesim bu tür açık alanları tercih ediyor.

Kullanımı kolay olduğu için birçok mekânda fonksiyonel bir avantaj sağlıyor. Bunun yanı sıra kötü iklim şartları yağmur, kar ve fırtına gibi durumlara karşı fazlasıyla sağlam ve dayanıklı bir sisteme sahip olduğu için su geçirmeden kullanılıp iyi bir koruma görevi görür. Böylelikle her mevsim boyunca kullanılabilir. İşletme yerlerinde bu sistem kullanıldığı zaman müşteri ve kazanç durumu artar. Böylelikle üründen yararlanmak isterseniz firmamızdan hizmet alabilirsiniz.Şirinyalı Mahallesi içinde, ikinci el satılık Körüklü Tente

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?