İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Kadıköy Mafsallı Tente

Kadıköy Mafsallı Tente

Kadıköy mafsallı tente tarafından üretilen tenteler son derece kaliteli ve şık bir tasarıma sahiptir. Uzun yıllardır tente sektöründe yer almasından kaynaklı olarak güvenilir firmalar arasındadır. Mafsallı tente modellerinin pek çok deseni ve rengi mevcuttur. En çok tercih edilen tente modelleri arasında yer alan mafsallı tenteler uzun süreli kullanım için ideal modelleri arasında yer almaktadır. Mafsallı tente […]

Kadıköy mafsallı tente tarafından üretilen tenteler son derece kaliteli ve şık bir tasarıma sahiptir. Uzun yıllardır tente sektöründe yer almasından kaynaklı olarak güvenilir firmalar arasındadır. Mafsallı tente modellerinin pek çok deseni ve rengi mevcuttur. En çok tercih edilen tente modelleri arasında yer alan mafsallı tenteler uzun süreli kullanım için ideal modelleri arasında yer almaktadır. Mafsallı tente modelleri soğuk hava koşullarına karşı koruyucu etkiye sahiptir.

Aynı zamanda güneş ışınlarının daha zararlı etkilerinden korumak için üretilmişlerdir. Bir çatı gibi üretilen tente modelleri otomatik olarak açılır kapanır şekilde dizayn edilebildiği gibi sabit olarak da üretilmiştir. Mafsallı tente modellerinin açılıp kapanma gibi bir özelliği mevcuttur. Mafsallı tente tercihi yaparken mutlaka garantisi olup olmadığına dikkat etmek gerekir.

Doğru şekilde kullanıldığı zaman çok uzun yıllar kullanmak mümkün olacaktır. Mafsallı tente tercihi yaparken hammaddesinin dayanıklı olarak üretilmiş olmasına dikkat etmek gerekir. Dayanıklı hammaddeler uzun süreli kullanım için ideal olmaktadır. Hava koşullarına bağlı olarak hammadde tercihi değişiklik gösteriyor.

Mafsallı Tente Özellikleri Nelerdir?

Tente modellerinden bir tanesi olan mafsallı tente günümüzde küçük alanların kapatılmasında kullanılmaktadır. Kullanım alanına bağlı olarak tercih edilen kumaşın kalitesi değişiklik göstermektedir. Özellikle kafeler ve restaurantlar için en ideal tente modellerinden biri olmaktadır. Mafsallı tente modellerinin özellikleri şunlardır:

 • Kullanım kolaylığı sayesinde müşterilerin işgücünü hafifletir.
 • 1,5 metreden 3 metreye kadar ileri doğru açılma özelliğine sahiptir. Bu sebeple pek çok alanda kullanımı mümkün olmaktadır.
 • Sağlam bir şekilde montaj işlemi tamamlandıktan sonra hiçbir şekilde kaza durumu yaşanmaz.
 • Diğer tente modellerine göre çok daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkmaktadır.
 • Açılıp kapanmasa son derece kolaydır. İçerisinde yer alan açılıp kapanma mekanizması sayesinde hiçbir güç uygulamadan kolay bir şekilde açıp kapama işlemini gerçekleştirmek mümkün olacaktır.

Dış etkilere karşı en iyi korumayı sağlayan tente modellerinden biridir.

Mafsallı Tente Kullanım Alanları

Mafsallı tente modellerinin pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Kadıköy mafsallı tente üretimi konusunda ön planda tutulan firmalar arasında olmaktadır. Genellikle küçük alanlar için tercih edilmektedir. Özellikle kafelerin ve restoranların ön kısmında çok fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda ev ve küçük işletmelerde ön plana çıkan tente modellerinden biri olmaktadır. Sadece bu alanlar ile sınırlı kalmayıp daha pek çok alanda kullanımı mümkün olmaktadır. Görünüş olarak da son derece şık ve modern bir görünüm ortaya çıkarttığı için çok fazla tercih edilmektedir. Sürekli olarak güneş ışınına ve yağmur sularına maruz kalan alanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Kullanım alanı son derece geniştir. Balkonlarda ve camların ön kısmında tercih edilebilir. Aynı zamanda teraslar için de son derece uygun bir gölgelik oluşturmaktadır. Dayanıklı yapısından kaynaklı olarak çok uzun yıllar kullanım imkânı sunmaktadır.

Mafsallı Tente Fiyatı

Mafsallı tenteler diğer tente modellerine göre çok daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanılacak olan alana ve istedikleri kumaşa bağlı olarak tente fiyatlarında değişim söz konusu olacaktır. Yerli malı hammaddeler kullanıldığı zaman fiyat çok daha düşük olmaktadır. Bu sebeple firma tercihi son derece önemlidir. Diğer bütün çantalar gibi yağmur sularından ve güneş ışınlarından korumak için yapılan tahta modellerinden biridir. Dış alan için özel olarak üretilmiş mafsallı tente modelleri tercih edilen kumaşın kalitesine bağlı olarak fiyat konusunda dalgalanmalara sebep oluyor. Aynı zamanda iskelet sistemini yaparken kullanılan malzemenin kalitesine bağlı olarak da fiyatta dalgalanmalar söz konusu olmaktadır. Her kalitede ve her fiyatta mafsallı tente modelleri bulmak mümkündür.mafsallı tente - mafsallı tenteler - mafsallı tente kurulumu

Neden Mafsallı Tente Tercih Etmeliyim?

Tente arayışında olan kişilere en çok önerilen tente modeli mafsallı tente modeli olmaktadır. Peki, neden mafsallı tente modelleri tercih edilmelidir? Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olmasından kaynaklı olarak tercih edilmesi gereken modeller arasında yer almaktadır. Aynı zamanda görünüş açısından da modern bir hava kattığı için tercih edilebilir modellerden biridir. İsteğe bağlı olarak pek çok çeşidi bulunduğu için insanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda küçük ve şık bir tasarım yapmak isteyen kişiler de bu modelleri tercih ederek istedikleri görüntüyü elde edebilirler. Kadıköy mafsallı tente birbirinden farklı çeşitleri ve modelleri ile üstün kalitede bir hizmet sunmaktadır. Mafsallı tente modelleri ile ilgili firmamızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?