İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.427,6300
 • EURO
  $1,0760
 • ALTIN
  $48.027,2300
 • BIST
  $180,3000
Kadıköy Mafsallı Tente

Kadıköy Mafsallı Tente

Dört mevsim yaşanan hava aylarına karşı atış mekânımız korumaya yardımcı olan sistemlere tente sistemleri denir. En yüksek kurmayı sağlayan tente modellerini tercih etmek gerekir. Aynı zamanda tenteler sadece koruma sağlamayıp görsellik olarak da ön plana çıkan sistemlerden biridir. Bazı alanlarda sadece görsel olarak yapılırken bazı alanlarda da sadece her mevsim yaşanan doğa olaylarından korunmak için […]

Dört mevsim yaşanan hava aylarına karşı atış mekânımız korumaya yardımcı olan sistemlere tente sistemleri denir. En yüksek kurmayı sağlayan tente modellerini tercih etmek gerekir. Aynı zamanda tenteler sadece koruma sağlamayıp görsellik olarak da ön plana çıkan sistemlerden biridir. Bazı alanlarda sadece görsel olarak yapılırken bazı alanlarda da sadece her mevsim yaşanan doğa olaylarından korunmak için yapılır.

Tente modellerinden biri ise mafsallı tente alıyor. Kadıköy mafsallı tente son derece etkin bir koruma sağlayan tenteler üretiyor. Tente seçiminde kalitenin her zaman ilk planda tutulması gerekir. Uzun süreli bir kullanım sağlamak için mutlaka Kaliteyi ön planda tutmak gerekiyor. Uygun fiyatlı ve dayanıklı bir tente modeli arayan kişilerin mutlaka mafsallı tente modelini tercih etmesi gerekiyor. Her mevsim dış mekânınızı koruyabilir ve dış mekânınızda vakit geçirebilirsiniz.

Mafsallı Tente Özellikleri

Mafsallı tente ve pek çok özellik ile karşımıza çıkıyor. En büyük avantajlarından biri kullanımının son derece kolay olmasından kaynaklanıyor. Böylece herkes kolay bir şekilde kullanımına ayak uydurabilir. Yapı malzemeleri dayanıklı ürünlerden tercih edildiği için mafsallı tente çok dayanıklı bir tente modelidir. Gerekli bakımı düzenli olarak yapıldığı zaman uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar.

Güvenlik ön planda tutularak tasarlanmıştır. İleri açılabilme özelliğinden dolayı büyük fayda sağlıyor. Yağmur, kar ve güneş gibi doğa olaylarına karşı son derece dayanıklı olması ile ön plana çıkıyor. Diğer tente modellerine göre fiyat olarak daha ekonomiktir. Açılıp kapanması son derece kolay olan bir tente sistemidir.

Diğer tente modelleri ile kıyaslandığı zaman bakım ve onarımı son derece uygun fiyatlıdır. Bütün özellikleri büyük bir avantaj sağlıyor. Tente modeli tercih edecek olan kişilerin mutlaka mafsallı tente modelini göz önünde bulundurması gerekir. Özellikle teras gibi alanlarda çok fazla tercih ediliyor. İleri doğru açılma özelliğinin bulunması da teras için çok uygun bir özellik oluyor.

Mafsallı Tente Fiyatı

Mafsallı tente fiyatları kullanılan modele, kumaş kalitesine, rengine ve desenine bağlı olarak değişiklik gösterir. Kadıköy mafsallı tente son derece kaliteli modeller ile müşterilerini tatmin ediyor. Mafsallı tente diğer tente modellerine göre daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle iş yeri gibi işletmelerin önünde en çok kullanılan tente modellerinden biridir. Hem uygun fiyatlı olup hem de ekstra bir koruma sağlamasından dolayı insanlar tarafından çok tercih ediliyor. Piyasa değerinin altında bir fiyata satılıyor. Dış mekânınızı uygun fiyata koruma altına almanız mümkün oluyor. Düzenli bir şekilde bakımı ve onarımı yapıldıktan sonra uzun süreli kullanım mümkün oluyor.

Mafsallı Tente Kullanım Alanları Nelerdir?

Kullanım alanı en çok olan tente modellerinden biri mafsallı tente modeli oluyor. Her sektörde insanın tercih ettiği modellerden biridir. Özellikle teraslarda ve bahçelerde çok fazla tercih ediliyor. Öne doğru açılır olma özelliğinden kaynaklı olarak teras ve bahçelerin vazgeçilmez çanta modellerinden biridir. Ev pencereleri içinde çok fazla tercih ediliyor. Kafeler ve restoranlar dış mekânlarını Kullanıma açmak için mafsallı tente modeline tercih ediyor. Çeşitli mağazalarının önünde dekoratif olarak görmek de mümkün oluyor. Mafsallı tente hem koruma sağlarken hem de çok şık bir görüntü ortaya çıkarıyor.

Tente seçiminde kumaşın iç mekân ile uyumlu olmasına çok özen göstermek gerekir nokta bütünleyici bir görüntü ortaya çıkarabilmek adına iç mekânla uyumlu olması gerekir. Kumaş seçiminde desen ve rengin önemli olduğu gibi kalitede son derece önemli bir husustur. En kaliteli kumaşı seçerek uzun ömürlü bir kullanım sağlamak mümkün olur.

Mafsallı Tente Görsellik Ön Plana Çıkıyor

Mafsallı tente ile görsellik ön plana çıkıyor. Özellikle bakımsız bir balkon veya pencere üzerine yapılan mafsallı tente ile çok daha canlı bir görüntü ortaya çıkar. Özellikle terasların bütün havasını değiştirir. Koruma sağlamasının yanı sıra görsellik konusunda da son derece başarılıdır. Terasları kapatma yapmak isteyen kişiler yan tarafını PVC kaplama yapıp üst tarafında ise mafsallı tente kullanıyor.

Bu şekilde çok görsel olarak çok daha dinamik bir görüntü ortaya çıkıyor. Mafsallı tente ile dekorasyon ön plana çıkıyor. Kadıköy mafsallı tente görselliği ön plana çıkaran tasarımlar yaparak her alanda dikkat çekmeyi başaran tente modelleri üretiyor. Mafsallı tente ile ilgili firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?