İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Kadıköy Otomatik Pergola Tente

Kadıköy Otomatik Pergola Tente

Pergola tente sütün ve direk gibi yan yana dizilerek üretilen bir tente sistemidir. Saçak anlamına gelen bu sistemin kökeni ise perguladan gelmektedir. Pergola sistemi germe yöntemiyle yapılır. Pergolanın kullanıldığı alanlarda güneş, yağmur gibi dış etkenlerden korunma sağlanır. Otomatik pergola tente sistemi ise özellikle işletmelerde kullanım sırasında avantaj sunan bir üründür. Otomatik sistem ile işletmeler istenilen […]

Pergola tente sütün ve direk gibi yan yana dizilerek üretilen bir tente sistemidir. Saçak anlamına gelen bu sistemin kökeni ise perguladan gelmektedir. Pergola sistemi germe yöntemiyle yapılır. Pergolanın kullanıldığı alanlarda güneş, yağmur gibi dış etkenlerden korunma sağlanır. Otomatik pergola tente sistemi ise özellikle işletmelerde kullanım sırasında avantaj sunan bir üründür.

Otomatik sistem ile işletmeler istenilen zamanda pergolanın açma kapama işlemini uzaktan kontrol edebilir. Pergola tente de ürünün kullanım konforlu kadar dış görünümü de önemlidir. Dış alanların kullanımını sağlaması hem de şık görünmesi için farklı renk ve modellerde Kadıköy otomatik pergola tente firmamız tarafın üretim yapılmaktadır.

Otomatik Pergola Tente Nerelerde Kullanılabilir?

Otomatik pergola tentenin kullanım alanları oldukça geniştir. Ev, villa teras gibi geniş bahçe alanlarına sahip yerlerde kullanıldığı gibi aynı zamanda restoran, kafe, otel bahçesi ya da binaların girişlerinin yapıldığı kısımlarda da pergola tente kullanılabilir. Pergola tente kullananların ev ve özel bahçelerinde bu istemi tercih ettiklerinde yaz aylarında güneşten korunarak gölgelik bir alana sahip olurken, yağmurlu havalarda da ıslanmadan açık havada oturma konforuna ulaşmış olur.

İşletmelerin bahçesinde ve açık alanlarında kullanılan pergola tente de müşterilerin istedikleri zaman dışarıda vakit geçirmesini sağlayacaktır. Pergola tente sistemleri açık alanların her mevsim kullanımı için ihtiyaç duyulan bir ürün olarak karşımıza çıkar.

Pergola Tentenin Avantajları Nelerdir?

Pergola tente kafe, restoran, ev bahçesi, teras ve otel bahçesi gibi açık alanların güneş, yağmur gibi hava durumlarında ve her mevsimde kullanılmasını sağlar. Güneşlik olarak da tercih edilebile pergola tenteleri sizleri güneşin rahatsız eden sıcaklığından ve ışınlarından korur. Su geçirmez özelliği sayesinde de yağmurlu havalarda ise ıslanmanızı engeller.

Pergola tente sistemi açılıp kapanabilen bir sistem olduğu için hava koşullarına göre istenildiği gibi açık, kapalı ya da yarı açık kullanılabilir. Kimi işletmeler pergola tente sisteminin etrafına da cam ya da şeffaf branda gerilimi yaparak açık alanlarını tamamen kapalı bir alana çevirerek, kış dönemlerinde kapalı bir mekân yaratabilir.

Otomatik Pergola Tente Nedir ve Kullanım Avantajı Nedir?

Otomatik pergola tente sistemi tentenin kullanıldığı alanlarda uzaktan kontrol etme konforu sunar. Otomatik bir motor sistemi ile pergola istenildiği zaman bir kumanda yardımı ile uzaktan açılıp kapatılabilir. Bu özelliği sayesinde konforlu bir kullanım sunan pergola tente modellerinin üretimi Kadıköy otomatik pergola tente firmamız tarafından yapılmaktadır. Sistemin kaliteli olması ile kullanım sırasında herhangi bir aksilik yaşanması engellenir. Aynı zamanda kolay temizlenebilir özelliği de bulunmaktadır.

Otomatik Pergola Tente Modelleri

Otomatik pergola sistemleri sahip olduğu otomasyon ile kişiler ve işletmeler için konforlu bir kullanım imkânı sunarken aynı zamanda estetik açıdan da iyi bir görünüme sahip olmalıdır. Bu kapsamda otomatik pergola tente modelleri kişilerin istediği renk ve modelde üretilebilir ve görsel açıdan farklı çalışmalar yapılabilir. Pergola tente modellerinde tercih edilen LED ışıklı modeller de bunlardan biridir. LED ışıklı otomatik pergola tenteler kullanılan alanlarda akşam vakitlerinde renkli ve canlı bir hava katarak kullanıldığı mekânın havasını değiştirir, canlılık ve estetik katar. Pergola tente modelleri sade, şeffaf modellerde de üretilir.

Otomatik Pergola Tente Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Otomatik pergola tente sistemi bir otomasyon ürünüdür. Bu yüzden imalatı sırasında sistemin sorunsuz çalışması çok önemlidir. Uzaktan kontrol etme imkânı sağlayan bu sistemde pergola tentenin açılma ve kapanma sırasında sorun yaratmaması en önemli kuraldır. Bu yüzden hizmet alacağınız firmanın güvenilir olmasına dikkat edin. Aynı zamanda kullanılan branda kumaşının da kaliteli, yıpranamaya ve renginin solmasına karşı dayanıklı olması önemlidir. Aksi halde mekânda kötü ve kalitesiz bir görüntüye neden olacaktır.

Otomatik Pergola Tente Fiyatları

Otomatik pergola tente fiyatları model ve otomasyon sistemine göre değişiklik gösterir. Tentenin iskeletinde kullanılan demir sistem ahşap sisteme göre daha pahalı olabilir. Aynı zamanda branda kumaşının kalitesi, dayanıklılığı ve tentenin uzunluğu fiyatları belirler. Kadıköy otomatik pergola tente firmamız ise en kaliteli tente sistemlerini sizler için yılların deneyimi ile üretmektedir. Sizde otomatik pergola tente hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?