İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Kadıköy Pergola Sistemleri

Kadıköy Pergola Sistemleri

Pergola sistemleri daha çok güneş ve yağmur gibi hava şartlarına karşı açma ve kapama özelliği sayesinde koruma sağlayan oldukça kullanışlı bir üründür. Açık alan yerlerde otururken üstü kapatılarak koruma altına alınan pratik ve kolay bir sistemdir. Pergola üretimi sırasında birçok farklı malzemeler tercih edilir. Günümüzde çok fazla kullanım sağlayan avantajlı ürünler olarak yer alır. Evlerin […]

Pergola sistemleri daha çok güneş ve yağmur gibi hava şartlarına karşı açma ve kapama özelliği sayesinde koruma sağlayan oldukça kullanışlı bir üründür. Açık alan yerlerde otururken üstü kapatılarak koruma altına alınan pratik ve kolay bir sistemdir. Pergola üretimi sırasında birçok farklı malzemeler tercih edilir. Günümüzde çok fazla kullanım sağlayan avantajlı ürünler olarak yer alır. Evlerin bahçe alanlarında, işletme yerleri gibi kafe, restoran, otel ve açık mekân yerlerinde fonksiyonlu bir kullanım sağlar.

Pergola Nasıl Üretilir

Pergola sistemleri kullanılacak olan şehrin veya bölgenin mevsim ve iklim şartlarına uygun olacak şekilde Kadıköy pergola sistemleri sayesinde üretilir. Takılma sırasında bir takım durumlar göz önünde bulundurularak ve takılacak olan yerlerin yüksekliğine bağlı olacak şekilde malzemeler ile üretilir. Ayrıca pergola sistemleri hangi alana takılacak ise ona göre renk ve model tasarlanarak üretim yapılır. İki farklı pergola çeşidi yer alır. Birisi alüminyum pergola sistemi diğeri ise ahşaptır. Fakat alüminyum pergola sistemleri açılır kapanır ve uzun ömürlü olduğu için daha çok tercih edilir.

Pergola Sistemleri Hangi Durumlarda Avantajlı Olur

Pergola sistemleri dört mevsim boyunca rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir. Pratik bir şekilde açılıp kapandığı için rüzgâr, yağmur, güneş ve kar gibi durumlarda hemen devreye girer. Genellikle ürünün en çok kullanım sağladığı yerler ise  kafeterya, kahvaltı mekanları, restoran, lokanta, otel, açık hava yerlerinde bulunan yaz veya kış bahçe yerlerinde, havuzlarda ve dilediğiniz her yer bu sistem kullanılabilir.

Kumandalı Ve Işıklı Pergola Sistemleri

Günümüzde Kadıköy pergola sistemleri işletme alanlarında veya kişilerin tercih ettiği özel kullanım alanlarında kullanılabilir. Bu sistemler genellikle ışık sistemli ve açılır kapanır bir şekilde üretilir. Ürünün çok fazla avantajı yer alır. Pergola sistemleri farklı model ve renkte aydınlatma sağladığı için kullanılan alana ayrı bir görsellik katar. Otomasyon sistemi sayesinde kumanda ile belirli bir uzaklıktan kolaylıkla kontrol edilebilir.

Kolay açılıp kapandığı için temizliği ve bakımı kolay olur. Kullanılan her mekânda ısı izolasyonu avantajı sağlar. Malzeme yapısı alüminyum olduğu için oldukça sağlamdır. Bu kadar çok özelliği bir arada barındırdığı için birçok alanda kullanım görevi sunar. LED ışıklı sistem sayesinde ferah ve aydınlık bir ortam oluşturur. Kumanda sayesinde kötü hava şartlarında hemen sistem kapatılabilir ve alan koruma altına alınabilir.

Pergola Sistem Estetik Bir Avantaj Sağlar

Pergola sistemleri oldukça ergonomik bir tasarıma sahip olduğu için her mevsim istenilen her alanı konforlu bir şekilde kullanmayı sağlar. Renk ve türleri açısından mimari yapı ve projeler sayesinde ortama farklı bir tarz ve zenginlik katar. Mekânlarda görsel şölen yarattığı için her alanı muazzam bir görüntüye kavuşturur.

Otomatik Pergola Tente Sistemleri

Otomatik pergola sistemleri özel bir gergi sistemi sayesinde çalışır. Her türlü hava şartlarına karşı kullanım sağlar. Uzun ömürlü bir yapısı olduğu için kullanılmak istenen her mekân yerine uyum sağlayan bir yapısı bulunur. Kadıköy pergola sistemleri restoran, kafe, otel, konutların bahçe ve teras gibi yerlerini kapatmak için her mevsim rahat bir şekilde kullanım imkânı sağlar. Raylı tente sistemleri üç katmanlıdır ve ithal bir kumaşı bulunur. Yaz aylarında sıcaktan ve güneşin zararlı ışınlarından korurken kış aylarında ise yağmur ve kar gibi olumsuz hava şartlarından korumaya yarar. Raylar ve yürüyen aksamlar çok sessiz bir şekilde çalışır.

Sessiz bir şekilde açılıp kapandığı için kimseyi rahatsız etmez ve bakım gerektirmez. Uzaktan kumanda sistemiyle çalışan raylı tente sistemleri açılıp kapanma özelliği sebebiyle basit kullanım sağlar. Ürün alman motoru olduğu için 5 yıl boyunca garanti kapsamına girer. Raylı tente sistemlerinin çevresine bir takım kapama sistemleri uygulanarak kullanışlı ve kapalı bir alan oluşturulur. Bu sayede mekân yeri açık bir ortam olurken kışın ise kötü hava şartlarında kapalı bir alan haline dönüşür. Pergola sistemleri sayesinde dış mekân yerleri çok konforlu ve kullanışlı bir hale gelir.

Otomatik pergola Sistemleri fiyat Durumu

Genellikle raylı pergola sistemleri m2 olarak hesaplanır. Bu metre kare fiyatı alanın büyüklüğüne, montaj olacak yere göre ve sistemin modeline göre farklılık gösterir. Pergola sistemleri için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bu tür ihtiyaç doğrultusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?