İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Kadıköy Sabit Tente

Kadıköy Sabit Tente

Kapı üzerine, balkonlara, mağazaların vitrinlerine ve bahçelere görsel ve koruma amacı ile uygulanan tente tasarımına sabit tente denir. Kadıköy sabit tente modelleri sektörde bulabileceğiniz en geniş model yelpazesine sahiptir. Yaşadığınız bölgenin iklim şartları ne olursa olsun hem kış hem de yaz aylarında kullanabilirsiniz. İmalat sektöründe yaşanan gelişmeler sayesinde farklı model ve tasarımlarda üretim yapılabilir. İstenildiği takdirde dekoratif […]

Kapı üzerine, balkonlara, mağazaların vitrinlerine ve bahçelere görsel ve koruma amacı ile uygulanan tente tasarımına sabit tente denir. Kadıköy sabit tente modelleri sektörde bulabileceğiniz en geniş model yelpazesine sahiptir.

Yaşadığınız bölgenin iklim şartları ne olursa olsun hem kış hem de yaz aylarında kullanabilirsiniz. İmalat sektöründe yaşanan gelişmeler sayesinde farklı model ve tasarımlarda üretim yapılabilir. İstenildiği takdirde dekoratif amaçlı kullanılabilir. İş yerlerinde ve evlerin balkonlarında farklı görsel efektler oluşturur.

Tente yapılmadan önce ilk olarak tentenin uygulanacağı alanın ölçüsü alınır. Doğru ölçülerde ürün elde etmek için mutlaka uzman kişiler tarafından işlem yapılmalıdır.  İstenilen renk ve model seçimi yapılır. Hazır tente modellerinin yanında kişiye özel olarak modeller üretilebilir. Hazır modeller daha uygun fiyatlar ile satılır. Özel tasarımların maliyeti daha yüksektir.

Sabit Tente - Velioğlu Tente ve Branda

Sabit Tente Özellikleri

Kadıköy sabit tente modelleri bazı özelliklere sahiptir. Özellikleri sayesinde kullanımı tercih edilir. Üretim aşamasında kullanılan malzemeler ve üretim şekli sayesinde farklı özelliklere sahiptir. Malzeme yapıları sabit değildir. Bu nedenle farklı markaların ürünleri birbirinden bağımsız özellikleri taşıyabilir. Sabit tente modellerinin özellikleri,

 • Hareketli makara sistemleri yoktur ve hareket etmezler.
 • Belirli ayaklar üzerine kurulur ve dengesi bu ayaklar ile sağlanır.
 • Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
 • Olumsuz hava koşullarından etkilenmez ve renklerinin canlılığını korur.
 • Tente ayakları maksimum ağırlıklara dayanabilecek kadar kuvvetlidir.

Tentelerin bakımı ve temizliği çok kolaydır. Yılda bir defa yağlama işlei yaparak uzun yıllar kullanılabilir. Temizlerken kullanılan ürünlerin kimyasal içermemesine dikkat etmelisiniz. Model özellikleri genişledikçe tente fiyatları artış gösterir. Uzun yıllar memnun kalarak kullanacağınız modelleri seçerken mutlaka özellikleri göz önünde bulundurmalısınız.

Sabit Tente Kullanmanın Avantajları

Kadıköy sabit tente modelleri kullanıcılara büyük avantajlar sağlar. İş yerlerinin tabelaları ile uyum sağlayarak mükemmel bir görsel oluşturur. Yağmur suyu ve güneş ışınlarına karşı binaları korur. Zorlu kış şartlarında dolu gibi yağış türlerinden camları korur ve kırılmasını engeller. İş yerlerinin müşteriler tarafından tercih edilmesine katkı sağlar. İşletmelerin klasik bir çizgiden çıkarak modern bir görünüme kavuşmalarına yardımcı olur.

Kaliteli malzemeden ve doğru ölçülerde üretilen ürünler uzun yıllar boyunca avantajlar sağlar. Ürün almadan önce kaliteli ve güvenilir hizmet veren firmalar mutlaka araştırılmalıdır. Sattığı ürünün arkasında duran ve garantili hizmet veren yerleri tercih etmelisiniz. Detaylı araştırmalar yapmadan ve ürün özellikleri hakkında bilgi almadan hizmet almayın.

Sabit Tente Neden Tercih Edilir?

Sabit tente modelleri son yıllarda çok sık tercih edilmektedir. Evlerde, restoranlarda, kafelerde ve mağazalarda çok sık karşınıza çıkar. Avantajlı fiyatlara sahip olması, renk ve tasarım yelpazesinin geniş olması, kolay uygulanması ve şık bir görünüme sahip olması gibi nedenlerden dolayı tercih edilir.

Şık görüntüsü sayesinde işletmelere oldukça itibar kazandırır. İşletmenin dekorasyonuna kolay bir şekilde uyum sağlayabilir. Özellikle kış aylarında mekânların kapalı ortamlarını genişleterek daha fazla sayıda müşteri ağırlayabilirler.  Ürünlerin popülerliğinin artmasını sağlayan önemli bir nedendir.

Sabit Tente Nereden Alınır?

Sabit tente modelleri üretici firmaların internet sitelerinden ya da üretim mağazalarından satın alınabilir. Hizmet almak istediğiniz firmanın web sitesini inceleyerek yaptırmayı düşündüğünüz mekânın ölçülerine uygun modelleri seçebilirsiniz. Karar veremediğiniz takdirde firma çalışanlarına danışarak yardım alabilirsiniz. Tecrübeli kişilere danışmak size her zaman kazandırır.

Doğru tente modelinin seçilebilmesi için ilk olarak uygulama alanının analiz edilmesi gerekir. Mekân analizinden sonra hangi amaç ile tente alındığına karar verilir. Görsel amaçlı alınan modeller daha farklıdır. Estetik bir hava oluşturmak isteniyorsa modelin rengi ve şekli göz önüne alınır.  Mekânın dış tasarımı ile birebir uyum içerisinde olan ürünler tercih edilir.

Sabit Tente,Modelleri,Uygun Fiyat,Uzman Tente istanbul

Sabit Tente Fiyatları

Sabit tente fiyatları belirlenirken, üretici firmanın belirlediği fiyatla, piyasa değerleri, üretimde kullanılan ürünlerin kalitesi, tentenin boyutu ve tentenin modeli dikkate alınır. Piyasa değerinin altında hizmet veren firmalar olabilir. Bu firmaların ürünleri genel olarak kısa ömürlüdür. Avantajlı bir alışveriş yapabilmek adına bu firmalar ile görüşmemelisiniz.

Firmalar genel olarak internet sitelerine özel kampanyalar düzenler. İndirimli ürünlerden faydalanabilmek için bu kampanyaları takip edebilirsiniz. Sabit tente fiyatları hakkında detaylı ve güvenilir bilgi almak için firmaların iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?