İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Kadıköy Şeffaf Branda

Kadıköy Şeffaf Branda

Şeffaf branda modellerinin genel olarak iç ve dış yüzey yapısı mika, naylon ve kalın branda kumaşından yapılır. Günümüzde birçok alanda kullanılan malzemelerdir. Günümüzde bu ürün ile kış bahçesi yapımında çok kullanışlı bir malzemedir. Genellikle ürün malzemesi PVC’dir. Cam gibi saydam bir renge sahiptir. Bu sayede kullanılan alanda iç ve dış aynı şekilde görünür. Bu ürünler […]

Şeffaf branda modellerinin genel olarak iç ve dış yüzey yapısı mika, naylon ve kalın branda kumaşından yapılır. Günümüzde birçok alanda kullanılan malzemelerdir. Günümüzde bu ürün ile kış bahçesi yapımında çok kullanışlı bir malzemedir. Genellikle ürün malzemesi PVC’dir. Cam gibi saydam bir renge sahiptir. Bu sayede kullanılan alanda iç ve dış aynı şekilde görünür.

Bu ürünler en çok kafe, restoran ve otel gibi yerlerde tercih edilip kullanılır. Çünkü şeffaf branda modeli cam balkona göre daha uygun fiyatlı olduğu için birçok alanda kullanılır. Şeffaf branda mekân yerlerinin birbirinden ayrılması için duvar görevi görür. Yaz mevsiminde kafe ve restoran gibi yerlerde iç ve dış mekân beraber kullanılır.

Özellikle soğuk ve kış aylarında kafe gibi işletme yerlerinde oturma alanları daha kısıtlı bir hale gelir. Kadıköy şeffaf branda sayesinde bu mekânlar kapalı bir hale getirilerek daha kullanım avantajı sağlar. Kenarlarında fermuar bulunduğu için istenilen zamanda toplanır. Özellikle yaz aylarında toplanarak kullanıldığı için kış ayında ise fermuar kapatılarak kullanılır.

Fermuarlı Şeffaf Branda Özellikleri Nelerdir?

Genellikle şeffaf branda ürünleri ithal olarak üretilir. Brandanın ebat oranı 0.80 mm olur. Bu branda türü en çok tırların üzerini örtmek için kullanılır. Daha çok tırlık polyester olarak bilinir. Şeffaf branda soğuk havayı geçirmez. Çok şiddetli rüzgârı ve karlı soğuk havayı geçirmediği için kafe ve restoran gibi yerlerde iç mekân ısıtıcılar sayesinde kullanılabilir.

Şeffaf Branda Sistemleri

Şeffaf branda modelleri genel olarak kapalı bir alan elde etmek için kullanım sağlar. Kurulumu ve montajı kolay olduğu için yoğun talep görür. Böyle bir özelliği olduğu için her yerde kullanılabilir. Kullanılan mekân yerlerinin daha konforlu ve rahat olmasına sebep olur. Kullanım avantajı çok olduğu için müşterileri memnun eder.

Kadıköy  Şeffaf branda modelleri genellikle dışarıdan gelecek olan duman, soğuk hava ve toz gibi durumlara da engel olur. Branda sayesinde hava şartlarından korunmak oldukça mümkündür. Branda ürünü sayesinde daha rahat bir alan elde edilmiş olur. Bu ürün sayesinde mekân yerleri daha geniş bir hale dönüşür. Oldukça kolay ve rahat bir kullanım sağladığı için mekân yerinin rahatlamasına sebep olur. Çok fazla şeffaf branda çeşidi yer alır.

Bunlar ise motorlu şeffaf perde, otomatik şeffaf branda, fermuarlı şeffaf branda ve cırt cırtlı şeffaf branda olarak yer alır. Kullanılmak istenilen her alana veya mekâna göre istenilen ürün modeli tercih edilir. Hangi model sizin için daha kullanışlı olur ise o ürünü tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra branda dışında yer alan çerçeve renginin de farklı renk seçenekleri yer alır. Mekân yerinizin rengine göre uygun bir renk seçebilirsiniz.

Fermuarlı Şeffaf Branda Fiyatları Nasıl Belirlenir

Fermuarlı şeffaf branda modelinin fiyatları genellikle kullanılacak olan alan uzunluğu ve genişliğine göre belirlenir. Firma sahibi üretici firmadan farklı bir fiyata aldığı için satarken de bu fiyat daha farklı olabilir. Özellikle ürün yurt dışından ithal edildiği için devamlı olarak fiyat değişir. Bu durum neticesinde ürünü almak istediğiniz zaman fiyat değerlendirmesi yapmanız daha doğru olur.

Fiyat durumunu özellikle ürünün kalite durumu, özellikleri ve ürünün maliyet durumuna göre belirlenir. Bütün bu durumlar göz önüne alınarak daha doğru ve bilinçli bir şekilde seçim yapılabilir. Genellikle ürünün fiyatı hesaplanacağı zaman metrekare üzerinden fiyat ortaya çıkar. Ayrıca her kumaşın yapısı farklı olduğu için metre kare fiyatı da farklı olur.Şeffaf Branda | Çadır - Branda 0212 238 81 44

Fermuarlı Şeffaf Branda Renk Seçenekleri

Fermuarlı şeffaf brandanın birçok farklı renk seçeneği mevcuttur. Özellikle pembe, siyah, mor, mavi, gri, yeşil, sarı, beyaz ve kahverengi gibi daha çok fazla rengi yer alır. Mekân yerinize göre istenilen her renk tasarlanıp hazırlanır. Fermuarlı branda modeli her mekân ve alan için kolay kullanım sağlar.

Bu sebepten dolayı çok beğenilip talep gören bir üründür. Şeffaf kış bahçesi, restoran, kafe, kamelya ve veranda gibi alanlarda tercih edilip kullanılır. Bu yerler için en çok Kadıköy şeffaf branda firması tarafından üretilen model kullanışlı olur. Böyle bir ürüne ihtiyacınız var ise firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?