İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Kadıköy Şeffaf Branda

Kadıköy Şeffaf Branda

Kadıköy şeffaf branda ile kış bahçesi gibi pek çok alan oluşturmak mümkün oluyor. Şeffaf brandalar Isı ve ışık yalıtımını en iyi şekilde sağladıkları için pek çok alanda kullanım sağlar. Aynı zamanda çok hızlı bir kurulum sağladığı için insanlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Pek çok alanda kullanım sağlaması ile ön plana çıkıyor. Diğer sistemlere nazaran daha […]

Kadıköy şeffaf branda ile kış bahçesi gibi pek çok alan oluşturmak mümkün oluyor. Şeffaf brandalar Isı ve ışık yalıtımını en iyi şekilde sağladıkları için pek çok alanda kullanım sağlar. Aynı zamanda çok hızlı bir kurulum sağladığı için insanlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Pek çok alanda kullanım sağlaması ile ön plana çıkıyor.

Diğer sistemlere nazaran daha uygun fiyatlı olmasından kaynaklı her bütçeye hitap ediyor. Özellikle kış bahçesi yapmak isteyen kişiler şeffaf branda kullanıma özen gösteriyor. Kurulumunu kendiniz yapabileceğiniz gibi çeşitli firmalara da yaptırmanız mümkün oluyor. Şeffaf branda renksiz olmasından kaynaklı olarak dış mekândan içeriye iç mekanda dışarıyı gösterme gibi bir özelliğini bulunur. Dış mekânlarını kapatmak isteyen kişiler genellikle şeffaf branda tercih ediyor.

Şeffaf Branda Nedir?

Çeşitli hava koşullarına karşı dış mekânı korumak için yapılan korumalıkları yaparken kullanılan malzemeye şeffaf branda adı verilir. Dayanıklı yüzeyi sayesinde Mevsim değişikliklerinde yaşanan hava koşullarına karşı dış mekânı en etkin şekilde korumayı sağlar. Şeffaf branda sisteminin açılıp kapanma gibi bir özelliği bulunduğu için çadır sistemi olarak da bilinir. Şeffaf brandalı sistemi pek çok yerde görmek mümkün oluyor.

Kolay bir taşıma ve hızlı bir kurum özelliği ile ön plana çıkıyor. Isı, nem ve ışık yalıtımını en iyi şekilde sağlamasından dolayı özellikle kış aylarında mekânların ısınmasına yardımcı olur. Güneş ışınlarını içeriye çekmediği için yaz aylarında gölgelik sağlamak için son derece ideal ürünlerden biri oluyor. Dışarıda bulunan toz ve çamur gibi şeylerden iç mekânı korur. Adı üzerinde şeffaf olmasından dolayı dışarıdan içeriyi, içeriden de dışarıyı görmek mümkün oluyor. Herhangi bir dış mekan için son derece uygun ürünlerden biri oluyor.

Şeffaf Branda Yapımı

Şeffaf branda yapılırken dış ve iç yüzeyini kalın branda kumaşları olan naylon yada mika gibi ürünler kullanılır. Günümüzde pek çok çanta da kullanılan şeffaf branda dış mekânların kapatılmasında ve kış bahçeleri yapımında da sıklıkla kullanılıyor. Saydam bir görüntüsü olduğu için dışarıyı ve içeriyi rahat bir şekilde gösteriyor. Cam balkon ve tente gibi işlemlerin yapımı maliyetli olduğu için daha çok şeffaf branda gibi sistemler kullanılıyor.

Hem yazın hem de kışın dış mekân korumaya yardımcı olmasından kaynaklı olarak pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Kurulumu çok kolay olduğu için insanlar kendileri bile yapabiliyor. Doğru bir şekilde kurulumu yapıldığı zaman son derece koruyucu bir özelliğe sahiptir. Kalın malzemeler kullanıldığı için son derece kullanışlı bir ürün oluyor. Uzun yıllar rahat bir şekilde kullanmanız mümkün oluyor.

Şeffaf Brandanın Kullanım Alanları Nelerdir?

Şeffaf branda uygun fiyatlı olmasından kaynaklı olarak pek çok alanda karşımıza çıkıyor. Cam ile yapılan korumalıklar yüksek fiyatlı olduğu için tüketiciler genellikle şeffaf branda tercih ediyor. Özellikle kafe önlerinde, camilerde, restoranlarda, kantin önlerinde ve kermes gibi alanların düzenlendiği yerlerde çok sık tercih edilen ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

En çok rastlanılan yer ise kış bahçesi oluyor. Kış bahçesi yapmak isteyen kişiler daha çok şeffaf branda tercih ederek uygun fiyata kış bahçesi yapma imkânı buluyor. Kadıköy şeffaf branda ile en kaliteli şeffaf branda modellerine ulaşarak mekânlarınızın önünde kullanabilirsiniz.

Bazı işyerlerinin önüne de şeffaf branda kullanılıyor. Kahveler genellikle şeffaf branda sistemi ile hem korunuyor hem de alan genişletiliyor. Kullanım alanının bu denli geniş olma sebebi çok uygun fiyatlı olmasından kaynaklanıyor. Dış mekânını kapatmak ve mevsim değişiminde oluşan hava değişimine karşı korumak isteyen kişiler şeffaf branda tercih ediyor.

Şeffaf Branda İle Kış Bahçesi

Şeffaf brandanın en çok kullanıldığı alanlardan biri kış bahçesi yapımında oluyor. Isı ve nem yalıtımı ile birlikte sıcak bir kış bahçesi yapmamız mümkün oluyor. Şeffaf branda mekânın estetik görünümünü de sağlıyor. Isı ve nem yalıtımı sağlamasının yanı sıra son derece dayanıklı olmasından dolayı kış aylarına en iyi şekilde geçirmenize yardımcı olur.

Tüm mevsim geçişlerinde karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yazın sıcakla genleşip kışın soğukta büzüşme özelliğine sahiptir. Kış bahçesi yaptırmak isteyen kişiler için en ideal tercih olur. Şeffaf branda satın almak isteyen kişiler Kadıköy şeffaf branda firmasından en kaliteli brandaları satın alabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?