İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Kadıköy Tel Çit Branda

Kadıköy Tel Çit Branda

Kadıköy tel çit branda bahçesi olan kişilerin en çok tercih ettiği ürünlerden bir tanesidir. Bahçelerde, kafelerde, okulların bahçelerinde ve birçok alanda günlük yaşamınızda karşınıza çıkan tel çit brandayı yaptırmanız tavsiye edilir. Uzun süreli olarak kullanıma uygun olmasından dolayı bir kez yaptırdığınız da yıllarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tel çit brandalar her türlü ev ve ofis için oldukça uygundur. […]

Kadıköy tel çit branda bahçesi olan kişilerin en çok tercih ettiği ürünlerden bir tanesidir. Bahçelerde, kafelerde, okulların bahçelerinde ve birçok alanda günlük yaşamınızda karşınıza çıkan tel çit brandayı yaptırmanız tavsiye edilir.

Uzun süreli olarak kullanıma uygun olmasından dolayı bir kez yaptırdığınız da yıllarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tel çit brandalar her türlü ev ve ofis için oldukça uygundur. Tel çit branda yaptırdığınız zaman bahçenizin görünümü anında değişir daha düzenli ve daha temiz bir görünüme sahip olur.

Özellikle sokak hayvanları ve kalabalık bir noktada oturuyorsanız dışarıdan gelen yabancılar direkt olarak bahçenizi görebilirler. Sizlerde bu durumlardan rahatsız oluyor ve bahçenizde rahatlıkla oturmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden tel çit yaptırmanızda fayda vardır.

Tel Çit Branda Nasıl Yapılır?

Kadıköy tel çit branda her noktaya uygun olarak tasarlanabilen yapısı sayesinde kısa süre içerisinde monte edilebilen bir üründür. Bahçenizin, balkonunuzun, ofisinizin etrafını tel çit branda ile örerek kapatabilirsiniz.

Tel çit brandanın yapım aşamasında ilk olarak branda yaptırılacak olan yerin ölçüsü alınır bu ölçülere göre genel olarak demir  olan brandalar yaptırmak istediğiniz noktalara monte edilir. Sağlam bir yapısı olmasından dolayı kırılma ve aşınma gibi durumlar yaşanmaz.

Aynı zamanda tel çit branda yaptırıldığı zaman tel çitler açık ve delikli bir yapısı olmasından dolayı bahçenin görünümünü tamamen kapatmak isteyen insanlar tel çit üzerine yeşil renkli ya da çim görünümü veren kaplama ile kaplanır böylelikle dışarıdan gelen yabancılar, çeşitli sokak hayvanları bahçe içerisine giremezler.

Tel Çit Branda Faydaları Nelerdir?

Tel çit brandalara yaptıracak olan kişilere her yönden büyük avantaj sağlar. Bu Avantajlardan bazıları şu şekildedir;

Öncelik olarak kalabalık şehirlerde yaşayan insanlar için mutlaka yaptırılması gereken bir üründür. istanbul gibi bir yerde ikamet ediyor ve bahçeniz de var ise her tarafı açık bir bahçede oturmak neredeyse imkânsız oluyor. Kalabalık, otomobil ve benzeri problemlerden rahatsız olabilirsiniz. Bu gibi durumlardan kurtulmak için tel çit branda tam olarak size göre bir üründür. Bu brandayı yaptırdığınız zaman bahçenizde dilediğiniz gibi oturabilirsiniz.

Daha temiz bir bahçeye sahip olmak isteyen insanlar için ideal olan bu brandalar. Dışarıdan gelen çöp ve benzeri gibi problemlerden de korunmanızı sağlar.

Tel Çit Branda Fiyatları

Tel çit branda fiyatları yapılacak olan alana göre değişkenlik gösterebilen türdendir. Örnek olarak gösterilecek olur ise küçük bir bahçeniz var ve bu bahçeye tel çit yaptırmak isterseniz uygun fiyatlı olan brandalardan yararlanabilirsiniz.

Bahçeniz büyük ise de küçük bahçe için verilen fiyatın biraz üzerinde belirlenen rakamlara sizlerde branda yaptırarak daha düzenli ve daha temiz bir bahçeye sahip olarak keyifle bahçenizde vakit geçirebilirsiniz.24X1 Metre Çit File Brandası %95 Sıklıkta 180 Gr/M2 Sağlam Fiyatı

Tel Çit Branda Modelleri

Tel çit branda modelleri genel olarak standart bir modele sahiptir. Ancak istenilene göre çeşitli renkler çalışılabilir. En çok tercih edilen renkler arasında bahçe ile uyumu sağlamak için yapılan yeşil renk çit rengi sıklıkla tercih ediliyor. Üzerine de yeşil bir kaplama yapılarak bahçeniz ile bütünleşen bir branda sistemi kuruluyor. Sizler farklı renk isterseniz taleplerinizi belirtebilirsiniz.

Farklı renkler tercih eden insanlar için demir üzerine ekstra boya yapılıyor. Özellikle anaokulu gibi noktalarda çocukların dikkatini çekmesi ve daha şirin bir ortam yaratmak için beyaz, pembe, sarı ve benzeri gibi renkler kullanılıyor. Sizlerde bahçenize renk katsın isterseniz yeşil renk yerine farklı renk tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Kaliteli Tel Çit Branda İçin Bizleri Arayın

Kadıköy tel çit branda firması olarak siz değerli müşterilerimizin uzun yıllar kullanabileceği brandaları istediğiniz noktalara monte ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımız alanında uzman kişilerden oluşuyor olmakla birlikte kısa süre içerisinde tel çit brandayı istediğiniz noktaya monte eder. Hızlı ve güvenilir hizmet firma olarak en önem verdiğimiz konulardan bir tanesidir.

Aynı zamanda her bütçeye uygun olarak belirlediğimiz fiyatlarımız ile artık herkes tel çit branda yaptırabilir. Tel çit branda hakkında bilgi almak için ister web sitemiz üzerinden isterseniz de telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak merak ettiğiniz soruları bizlere sorarak bilgi alabilir ve dilediğiniz zaman brandanızı yaptırarak kullanabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?